REKLAMAeWinner Banner

Kacper Woryna: To był odruch

Kacper Woryna

Kacper Woryna (fot. Piotr Kin)

W dwunastym biegu meczu PGG ROW Rybnik z Moje Bermudy Stalą Gorzów doszło do niebezpiecznej sytuacji, gdy Kacper Woryna w ferworze walki doprowadził do upadku Szymona Woźniaka.

Kapitan rybnickiego ROW-u został wykluczony z powtórki, z czym nie do końca zgodził się w udzielonym na gorąco wywiadzie.

- Dla mnie to sytuacja dyskusyjna. Jechałem swoim torem i zobaczyłem, że Szymon ścina do krawężnika, więc również zacząłem ścinać. W rezultacie spotkaliśmy się w nieodpowiednim czasie i miejscu - skomentował Woryna. - Z decyzją sędziego nie ma co dyskutować. Jadę w wyścigu trzynastym i postaram się dojechać - zakończył z uśmiechem lider drużyny z Rybnika. Należy dodać, że w kolejnym starciu faktycznie dojechał do mety, ale wspólnie z Robertem Lambertem przegrał z gorzowianami (Bartoszem Zmarzlikiem i Andersem Thomsenem) w stosunku 1:5. Ogółem w sześciu startach rybniczanin dowiózł osiem punktów, nie wygrywając ani jednego wyścigu. Jak na lidera drużyny to zdecydowanie za mało.

Sytuacja z biegu dwunastego mogła się źle skończyć, ponieważ zarówno Woryna, jak i Woźniak byli bardzo napędzeni i zdeterminowani, by dowieźć triumf dla swojej drużyny. Na szczęście gorzowski senior zachował zimną krew, momentalnie katapultował się z motocykla i nie doznał poważnych obrażeń. Po przerwaniu wyścigu Woryna podszedł do Woźniaka z przeprosinami i zawodnicy podali sobie ręce na zgodę.

- Z mojej strony to był zwykły, ludzki odruch. Oczywiście, że przybiliśmy sobie z Szymonem żółwiki, bo wiadomo, że nikt celowo nie dąży do takiej sytuacji, żeby zrobić komuś krzywdę - podsumował Woryna na antenie stacji nsport+.

Źródło: nsport+


0Komentarze

Dodawanie komentarzy tylko dla zalogowanych. Kliknij tutaj aby się zalogować lub zarejestruj się.

Portal www.speedwaynews.pl/ nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
    Nie ma jeszcze komentarzy...
Artykuł załadowany: 0.8432 sekundy

Rozliczenia transakcji kartą płatniczą i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl