REKLAMAeWinner Banner

Lebiediew jeszcze odczuwa ból. Cztery tygodnie rehabilitacji Łotysza

Andrzej Lebiediew

Andrzej Lebiediew (fot. Łukasz Wilk)

PGG ROW Rybnik stracił podczas meczu w Grudziądzu Andrzeja Lebiedewa.  Łotysz upadł po starciu z Robertem Lambertem w momencie, gdy rybniczanie prowadzili 5:1. Jak obecnie wygląda stan zawodnika?

Po fatalnym upadku na stadionie przy Hallera 4 przypuszczano, że to może być koniec sezonu dla żużlowca rybnickiej drużyny. Jednak całe szczęście jest duża szansa na powrót jeszcze w tym sezonie. Piotr Olkowicz miał okazję rozmawiać z Łotyszem. – Zawodnik jeszcze odczuwa ból, w nodze ma śruby, blachy i do tego naderwane ścięgna. Jak zdejmie wspomaganie ścięgien czekają go 4 tygodnie rehabilitacji. Dopiero po tym może wznowić treningi – powiedział dziennikarz w Magazynie PGE Ekstraligi w Eleven Sports.

Bazując na tej informacji można wyliczyć, że jeszcze w tym sezonie – być może pod koniec – uda się zobaczyć walecznego zawodnika PGG ROW-u Rybnik na ekstraligowych owalach.

Zespół ze Śląska nie ma łatwego początku. Kontuzja młodzieżowca Przemysława Giery, następnie rezygnacja kolejnego po debiucie w PGE Ekstralidze Kacpra Kłosoka, wreszcie roszady na pozycjach seniorskich – wciąż dużo stoi na przeszkodzie w budowaniu stałego składu.  Przed trenerem Lechem Kędziorą stoi bardzo trudne zadanie. – Każdy mecz i każdy zdobyty punkt jest na wagę złota, jeśli chodzi o drużynę z Rybnika – dodał na łamach Magazynu Paweł Przedpełski.

Źródło: Eleven Sports


Aby nie przegapić najciekawszych artykułów kliknij obserwuj speedwaynews.pl na Google News

Obserwuj nas!
Artykuł załadowany: 1.0695 sekundy

Rozliczenia transakcji kartą płatniczą i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl