REKLAMAeWinner Banner

Minimalny spadek A. Łaguty i trzech Polaków w TOP 10. Sprawdź statystyki po 4. kolejce PGE Ekstraligi

Statystyki - Polska

Statystyki - Polska

39 punktów i dwa bonusy w 15 biegach. Taki rezultat daje Leonowi Madsenowi średnią biegową 2.733 i pierwsze miejsce w ligowych statystykach po 4. rundach PGE Ekstraligi. Dopiero piąte miejsce dla najlepszego Polaka.

Zespół GuruStats.pl przygotował dla czytelników naszego serwisu statystyki PGE Ekstraligi po czterech rundach walki w rundzie zasadniczej najlepszej ligi świata. Pragniemy jednak zaznaczyć i przypomnieć, że w klasyfikacji nie zostały uwzględnione rezultaty osiągnięte przez zawodników Moje Bermudy Stali Gorzów i Eltrox Włókniarza Częstochowa w miniony piątek. Wówczas pożar rozdzielni uniemożliwił dokończenie tego spotkania, a Paweł Słupski musiał je zakończyć po dziesięciu wyścigach. Na chwilę obecną wciąż nie wiadomo, czy zostanie ono zaliczone, powtórzone, czy padnie walkower. Leszek Demski w rozmowie z naszym portalem przyznawał, że ta ostatnia opcja jego zdaniem będzie mocno zaskakująca. Kibice z kolei uznali, że Komisja Orzekająca Ligi powinna orzeknąć walkower.

Wracając już do liczb i bazując na tym, co mamy obecnie wiemy, że najlepiej w PGE Ekstralidze radzą sobie zawodnicy Eltrox Włókniarza. Prowadzi Madsen, trzeci jest Jason Doyle, a szósty Fredrik Lindgren. W czołowej piątce znajdziemy jeszcze dwóch uczestników meczu wieńczącego 4. kolejkę PGE Ekstraligi w Grudziądzu - Artioma Łagutę, który rozczarował zdobywając tylko osiem punktów oraz Piotra Pawlickiego, który z kolei był liderem mistrza Polski.

A jak radzą sobie mistrzowie świata i Europy? Najlepszy jeździec Starego Kontynentu - Mikkel Michelsen sklasyfikowany jest na siódmej pozycji (2.190), z kolei Bartosz Zmarzlik pod koniec pierwszej dziesiątki z wynikiem 2.105.

Trzynasta lokata to z kolei pozycja najlepszego na chwilę obecną zawodnika do lat 21, a jest nim młodzieżowy filar Fogo Unii Leszno - Dominik Kubera.

--> KLIKNIJ I SPRAWDŹ STATYSTYKI PGE EKSTRALIGI

źródło: inf. własna


Aby nie przegapić najciekawszych artykułów kliknij obserwuj speedwaynews.pl na Google News

Obserwuj nas!
Artykuł załadowany: 1.146 sekundy

Rozliczenia transakcji kartą płatniczą i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl