REKLAMAeWinner Banner

Piąta kolejka typera speedwaynews.pl. Startuje eWinner 1.Liga Żużlowa

Typer ligowy

Typer ligowy

Jutro rusza piąta kolejka PGE Ekstraligi, a w sobotę – eWinner 1. Liga Żużlowa. To oznacza także więcej spotkań do obstawienia w naszym typerze! Szczegółowy rozkład jazdy przedstawiamy poniżej. Oj będzie się działo!

piątek 10.07.2020
 PGG ROW Rybnik - Fogo Unia Leszno
Betard Sparta Wrocław - MRGARDEN GKM Grudziądz

sobota 11.07.2020
Orzeł Łódź - Lokomotiv Daugavpils
Zdunek Wybrzeże Gdańsk - Unia Tarnów 
eWinner Apator Toruń - Car Gwarant Kapi Meble Budex Start Gniezno

niedziela 12.07.2020
Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów - Abramczyk Polonia Bydgoszcz
Eltrox Włókniarz Częstochowa - Motor Lublin
RM Solar Falubaz Zielona Góra - Moje Bermudy Stal Gorzów


Typy drużynowe

speedwaynews.pl
Grzegorz Starzec    Damian Kuczyński  
ROW 33:57 Unia Leszno ROW 33:57 Unia Leszno
Sparta 50:40 GKM Sparta 51:39 GKM
Orzeł 49:41 Lokomotiv Orzeł 54:36 Lokomotiv
Wybrzeże 43:47 Unia Tarnów Wybrzeże 42:48 Unia Tarnów
Apator 56:34 Start  Apator 50:40 Start
Ostrovia 50:40 Polonia Ostrovia 44:46 Polonia
Włókniarz 53:37 Motor Włókniarz 55:35 Motor
Falubaz 55:35 Stal Falubaz 61:29 Stal

GuruStats.pl
Rafał Gurgurewicz Krzysztof Gurgurewicz
ROW 40:50 Unia Leszno ROW 37:53 Unia Leszno
Sparta 54:36 GKM Sparta 50:40 GKM
Orzeł 51:39 Lokomotiv Orzeł 51:39 Lokomotiv
 Wybrzeże 49:41 Unia Tarnów Wybrzeże 48:42 Unia Tarnów
Apator 53:37 Start Apator 54:36 Start
Ostrovia 49:41 Polonia Ostrovia 49:41 Polonia
Włókniarz 51:39 Motor Włókniarz 51:39 Motor
Falubaz 47:43 Stal Falubaz 47:43 Stal

rafalmartuszewski.com
Rafał Martuszewski Łukasz Wroński
ROW 39:51 Unia Leszno ROW 40:50 Unia Leszno
Sparta 50:40 GKM Sparta 53:37 GKM
Orzeł 49:41 Lokomotiv Orzeł 46:44 Lokomotiv
Wybrzeże 50:40 Unia Tarnów Wybrzeże 48:42 Unia Tarnów
Apator 55:35 Start Apator 50:40 Start
Ostrovia 47:43 Polonia Ostrovia 50:40 Polonia
Włókniarz 52:38 Motor Włókniarz 52:38 Motor
Falubaz 48:42 Stal Falubaz 49:41 Stal

Tygodnik Żużlowy
Konrad Cinkowski Michał Rogoziński
ROW 34:56 Unia Leszno ROW 38:52 Unia Leszno
Sparta 53:37 GKM Sparta 50:40 GKM
Orzeł 52:38 Lokomotiv Orzeł 51:39 Lokomotiv
Wybrzeże 50:40 Unia Tarnów Wybrzeże 46:44 Unia Tarnów
Apator 51:39 Start Apator 54:36 Start
Ostrovia 48:42 Polonia Ostrovia 55:35 Polonia
Włókniarz 55:35 Motor Włókniarz 53:37 Motor
Falubaz 52:38 Stal Falubaz 50:40 Stal
 
Ambasadorzy PGEE 
Joachim Piwek Wiktoria Sztuka
ROW 36:54 Unia Leszno ROW 34:56 Unia Leszno
Sparta 52:38 GKM Sparta 50:40 GKM
Orzeł 51:39 Lokomotiv Orzeł 52:38 Lokomotiv
Wybrzeże 48:42 Unia Tarnów Wybrzeże 46:44 Unia Tarnów
Apator 55:35 Start Apator 53:37 Start
Ostrovia 54:36 Polonia Ostrovia 50:40 Polonia
Włókniarz 52:38 Motor Włókniarz 54:36 Motor
Falubaz 51:39 Stal Falubaz 51:39 Stal

Polsat Sport Team
Tomasz Lorek Krystian Natoński
ROW 42:48 Unia Leszno ROW 37:53 Unia Leszno
Sparta 51:39 GKM Sparta 51:39 GKM
Orzeł 51:39 Lokomotiv Orzeł 51:39 Lokomotiv
Wybrzeże 49:41 Unia Tarnów Wybrzeże 48:42 Unia Tarnów
Apator 54:36 Start Apator 60:30 Start
Ostrovia 49:41 Polonia Ostrovia 55:35 Polonia
Włókniarz 50:40 Motor Włókniarz 49:41 Motor
Falubaz 52:38 Stal Falubaz 50:40 Stal

Team Canal+
Mateusz Dziopa Mateusz Kędzierski
ROW 38:52 Unia Leszno ROW 40:50 Unia Leszno
Sparta 53:37 GKM Sparta 52:38 GKM
Orzeł 51:39 Lokomotiv Orzeł 48:42 Lokomotiv
Wybrzeże 47:43 Unia Tarnów Wybrzeże 48:42 Unia Tarnów
Apator 53:37 Start Apator 57:33 Start
Ostrovia 53:37 Polonia Ostrovia 54:36 Polonia
Włókniarz 54:36 Motor Włókniarz 52:38 Motor
Falubaz 51:39 Stal Falubaz 49:41 Stal

Team pamiatkikibica.pl
Piotr Kin Andrzej Matkowski
ROW 38:52 Unia Leszno ROW  36:54 Unia Leszno
Sparta 52:38 GKM Sparta 53:37 GKM
Orzeł 47:43 Lokomotiv Orzeł 52:38 Lokomotiv
Wybrzeże 49:41 Unia Tarnów Wybrzeże 50:40 Unia Tarnów
Apator 55:35 Start Apator 55:35 Start
Ostrovia 49:41 Polonia Ostrovia 48:42 Polonia
Włókniarz 51:39 Motor Włókniarz 56:34 Motor
Falubaz 51:39 Stal Falubaz 49:41 Stal

mini speedway team
Bartosz Woźniak Mirosław Parys
ROW 33:57 Unia Leszno ROW 26:64 Unia Leszno
Sparta 50:40 GKM Sparta 52:38 GKM
Orzeł 50:40 Lokomotiv Orzeł 49:41 Lokomotiv
Wybrzeże 52:38 Unia Tarnów Wybrzeże 51:39 Unia Tarnów
Apator 53:37 Start Apator 59:31 Start
Ostrovia 51:39 Polonia Ostrovia 47:43 Polonia
Włókniarz 56:34 Motor Włókniarz 55:35 Motor
Falubaz 50:40 Stal Falubaz 47:43 Stal

 
Analitycy zakładów 
buchmacherskich eWinner
Dominik Woźniak
(nkl)
ROW 39:51 Unia Leszno ROW 30:60 Unia Leszno
Sparta 49:41 GKM Sparta 50:40 GKM
Orzeł 53:37 Lokomotiv Orzeł 47:43 Lokomotiv
Wybrzeże 47:43 Unia Tarnów Wybrzeże 50:40 Unia Tarnów
Apator 55:35 Start Apator  53:37 Start
Ostrovia 50:40 Polonia Ostrovia 60:30 Polonia
Włókniarz 52:38 Motor Włókniarz 50:40 Motor
Falubaz 50:40 Stal Falubaz 57:33 Stal

12Komentarze

Dodawanie komentarzy tylko dla zalogowanych użytkowników posiadających status VIP
Jeżeli nie masz konta na serwisie, możesz je założyć. Zarejestrowanie się jest bezpłatne i zajmie Ci tylko 30 sekund Zaloguj

Portal www.speedwaynews.pl/ nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  • Paki Ostrów 12 miesiąc temu

    Betard Sparta Wrocław - MRGARDEN GKM Grudziądz 50-40

    Zdunek Wybrzeże Gdańsk - Unia Tarnów46-44
    Orzeł Łódź - Lokomotiv Daugavpils 56-34
    eWinner Apator Toruń - Car Gwarant Kapi Meble Budex Start Gniezno 55-35
    Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów - Abramczyk Polonia Bydgoszcz 49-41
    Eltrox Włókniarz Częstochowa - Motor Lublin 53-37
    RM Solar Falubaz Zielona Góra - Moje Bermudy Stal Gorzów 49-41

    Edytowany: miesiąc temu

  • ARTUR FZG 11 miesiąc temu

    Rybnik - Leszno 33:57
    Wrocław - Grudziądz 52:38
    Częstochowa - Lublin 57:33
    Zielona Góra - Gorzów 50:40
    ------------------
    Łódź - Daugavpils 55:35
    Gdańsk Tarnów 47:43
    Toruń - Gniezno 55:35
    Ostrów Wlkp. - Bydgoszcz 51:39

  • MAŁA 10 miesiąc temuocena: 100% 

    PGG ROW Rybnik - Fogo Unia 38-52
    Betard Sparta Wrocław - MRGARDEN GKM Grudziądz 49-41
    Orzeł Łódź - Lokomotiv Daugavpils 56-34
    Zdunek Wybrzeże Gdańsk - Unia Tarnów 47-43
    eWinner Apator Toruń - Car Gwarant Kapi Meble Budex Start Gniezno 56-34
    Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów - Abramczyk Polonia Bydgoszcz 51-39
    Eltrox Włókniarz Częstochowa - Motor Lublin 56-34
    RM Solar Falubaz Zielona Góra - Moje Bermudy Stal Gorzów 50-40

  • bart82gkm 9 miesiąc temuocena: 100% 

    PGG ROW Rybnik - Fogo Unia Leszno 35:55
    Betard Sparta Wrocław - MRGARDEN GKM Grudziądz 51:39
    Orzeł Łódź - Lokomotiv Daugavpils 48:42
    Zdunek Wybrzeże Gdańsk - Unia Tarnów 48:42
    eWinner Apator Toruń - Car Gwarant Kapi Meble Budex Start Gniezno 53:37
    Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów - Abramczyk Polonia Bydgoszcz 50:40
    Eltrox Włókniarz Częstochowa - Motor Lublin 52:38
    RM Solar Falubaz Zielona Góra - Moje Bermudy Stal Gorzów 50:40

  • Wesoły Czesio 8 miesiąc temu

    ROW 37:53 Unia Leszno
    Sparta 51:39 GKM
    Orzeł 55:35 Lokomotiv
    Wybrzeże 46:44 Unia Tarnów
    Apator 56:34 Start
    Ostrovia 52:38 Polonia
    Włókniarz 57:33 Motor
    Falubaz 55:35 Stal

  • WiktorKawka 7 miesiąc temu

    ROW - Unia L. 39:51
    Sparta - GKM 52:38
    Włókniarz - Motor 51:39
    Falubaz - Stal G. 50:40
    Orzeł - Lokomotiv 52:38
    Wybrzeże - Unia T. 49:41
    Apator - Start G. 54:36
    Ostrovia - Polonia B. 48:42

  • anonime 6 miesiąc temu

    PGG ROW Rybnik - Fogo Unia Leszno 34:56
    Betard Sparta Wrocław - MRGARDEN GKM Grudziądz 50:40
    Orzeł Łódź - Lokomotiv Daugavpils 49:41
    Zdunek Wybrzeże Gdańsk - Unia Tarnów 47:43
    eWinner Apator Toruń - Car Gwarant Kapi Meble Budex Start Gniezno 50:40
    Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów - Abramczyk Polonia Bydgoszcz 49:41
    Eltrox Włókniarz Częstochowa - Motor Lublin 50:40
    RM Solar Falubaz Zielona Góra - Moje Bermudy Stal Gorzów 53:37

  • zsmarti. 5 miesiąc temu

    ROW 33:57 Unia Leszno
    Sparta 49:41 GKM
    Orzeł 55:35 Lokomotiv
    Wybrzeże 47:43 Unia Tarnów
    Apator 54:36 Start
    Ostrovia 54:36 Polonia
    Włókniarz 51:39 Motor
    Falubaz 51:39 Stal

  • lolek 4 miesiąc temu


    PGG ROW Rybnik - Fogo Unia Leszno 36:54
    Betard Sparta Wrocław - MRGARDEN GKM Grudziądz 49:41
    Orzeł Łódź - Lokomotiv Daugavpils 52:38
    Zdunek Wybrzeże Gdańsk - Unia Tarnów 50:40
    eWinner Apator Toruń - Car Gwarant Kapi Meble Budex Start Gniezno 53:37
    Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów - Abramczyk Polonia Bydgoszcz 55:35
    Eltrox Włókniarz Częstochowa - Motor Lublin 52:38
    RM Solar Falubaz Zielona Góra - Moje Bermudy Stal Gorzów 50:40

  • scyzoryk 3 miesiąc temuocena: 100% 

    ROW 33:57 Unia Leszno
    Sparta 53:37 GKM
    Orzeł 53:37 Lokomotiv
    Wybrzeże 50:40 Unia Tarnów
    Apator 52:38 Start
    Ostrovia 48:42 Polonia
    Włókniarz 54:36 Motor
    Falubaz 51:39 Stal

  • Wojta 2 miesiąc temu

    ROW 33:57 Unia Leszno
    Sparta 52:38 GKM
    Orzeł 52:38 Lokomotiv
    Wybrzeże 49:41 Unia Tarnów
    Apator 58:32 Start
    Ostrovia 47:43 Polonia
    Włókniarz 50:40 Motor
    Falubaz 50:40 Stal

  • dag 1 miesiąc temu

    ROW 31:59 Unia Leszno
    Sparta 52:38 GKM
    Orzeł 53:37 Lokomotiv
    Wybrzeże 48:42 Unia Tarnów
    Apator 56:34 Start
    Ostrovia 46:44 Polonia
    Włókniarz 53:37 Motor
    Falubaz 55:35 Stal

Typer Ligowy

Zasady i punktacja

1. Typujemy wyniki wszystkich meczów polskich lig żużlowych.

2. W przypadku przełożenia meczu, a nowa, wyznaczona data wypada po następnej kolejce meczowej, typ jest anulowany, a jego powtórzenie nastąpi na kilka dni przed terminem rozegrania przełożonego spotkania.

3. Możliwość typowania oraz wszelkich modernizacji zamyka się jednocześnie wraz z godziną rozpoczęcia pierwszego meczu kolejki. Wszelkie zmiany w swoim typach, po tym czasie, równoznaczne są z unieważnieniem tych typów.

4. Punktacja typera:
trafiony wynik meczu: 3 pkt.
- wskazanie poprawnie zwycięzcy meczu: 1 pkt
- niepoprawne wskazanie zwycięzcy meczu: -1 pkt
- brak typu: 0 pkt

5. JOKER - przyznany zostanie uczestnikowi zabawy, w przypadku wskazania i trafienia meczowego remisu. JOKERA można wykorzystać tylko jeden raz, wpisując "JOKER" przy typowaniu wyniku konkretnego meczu, a zdobyte punkty w tym typie liczone są podwójnie. Można mieć kilka JOKERÓW w sezonie.

6. W zabawie biorą udział również drużyny złożone z dwóch ekspertów, tj. uczestników związanych "zawodowo" z żużlem (korespondent/redaktor/dziennikarz/zawodnik itd.). Do wyniku drużyny liczy się suma zdobytych punktów przez obu zawodników w drużynie. Indywidualna klasyfikacja generalna będzie połączona z czytelnikami biorącymi udział w zabawie. 

7. Nagrody: niespodzianki od sponsorów za zajęcie I, II lub III miejsca.

W przypadku pojawienia się miejsc ex aequo na pozycjach 1-3, decyduje:
większa ilość trafionych wyników meczów, następnie
mniejsza ilość typów na sumę 0 punktów.

Jeżeli w dalszym ciągu nie będzie można wskazać lepszego, serwis speedwaynews.pl zastrzega sobie prawo do podziału nagrody pomiędzy zwycięzcami.

REKLAMAeWinner Banner BOX
REKLAMAeWinner Banner BOX
REKLAMAvademecum2
REKLAMAspeedwaydeals.com
Artykuł załadowany: 1.1981 sekundy

Rozliczenia transakcji kartą płatniczą i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl