REKLAMAeWinner Banner

Ostrowianie i bydgoszczanie zostawiają asy w rękawie (awizowane składy)

Dimitri Bergé

Dimitri Bergé (fot. Łukasz Wilk)

Jako ostatni na poziomie eWinner 1. Ligi Żużlowej sezon zainaugurują żużlowcy Arged Malesa TŻ Ostrovii i Abramczyk Polonii Bydgoszcz. Poznaliśmy składy na to wydarzenie.

Goście postawili na francusko-niemiecko-polskie zestawienie. Ze sporej grupy zawodników zakontraktowanych przez Jerzego Kanclerza jako podstawową trójkę obcokrajowców wybrano Davida Bellego, Dimitriego Bergé i Kaia Huckenbecka. Spodziewać się można, że pod numerem 8 do zagranicznego tria dołączy Andreas Lyager. Brak póki co również żużlowca pod „czwórką”. To miejsce uzupełni jeden z „gości” (Patryk Rolnicki lub Dawid Lampart) albo krajowy junior, gdyż w przeciwnym wypadku Abramczyk Polonia nie wypełni limitu czterech polskich zawodników.

Z kolei trener Mariusz Staszewski pod numerami 11 i 12 zestawił dwa nowe nabytki swojego zespołu – Adriana Cyfera i Rafała Okoniewskiego. Od kilku miesięcy wiemy, że formację juniorską Arged Malesa TŻ Ostrovii tworzyć będą wychowankowie, których liderem ma być Sebastian Szostak. Kto będzie mu partnerował? To okaże się w niedzielę, gdyż numer 14 pozostał pusty.

Mecz Arged Malesa TŻ Ostrovia – Abramczyk Polonia Bydgoszcz w niedzielę 12 lipca o godzinie 14:00. Transmisja tylko w internecie, w płatnej usłudze „Canal+ telewizja przez internet”. Z kolei portal speedwaynews.pl przeprowadzi całkowicie darmową relację LIVEKliknij, żeby zobaczyć układ par dla tego meczu.

Awizowane składy:
Arged Malesa TŻ Ostrovia:

9. Grzegorz Walasek
10. Tomasz Gapiński
11. Adrian Cyfer
12. Rafał Okoniewski
13. Nicolai Klindt
14.
15. Sebastian Szostak

Abramczyk Polonia Bydgoszcz:
1. David Bellego
2. Dimitri Bergé
3. Kai Huckenbeck
4.
5. Kamil Brzozowski
6. Nikodem Bartoch
7. Tomasz Orwat

Źródło: GKSŻ


0Komentarze

Dodawanie komentarzy tylko dla zalogowanych. Kliknij tutaj aby się zalogować lub zarejestruj się.

Portal www.speedwaynews.pl/ nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
    Nie ma jeszcze komentarzy...
Artykuł załadowany: 1.1369 sekundy

Rozliczenia transakcji kartą płatniczą i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl