REKLAMAeWinner Banner

Spore zmiany wśród „Lwów”! Lahti nie zaakceptował warunków - zastąpi go Klindt. Zostaje Gała

Nicolai Klindt

Nicolai Klindt (fot. Łukasz Wilk)

11 sierpnia wystartuje batalia o drużynowe mistrzostwo Szwecji. Wiemy już, że w mocno przemeblowanym składzie do rozgrywek przystąpi Lejonen Gislaved, bowiem włodarzom nie udało się ze wszystkimi dojść do porozumienia.

Włodarze klubu rozpoczęli budowę nowego składu w oparciu o nowe zasady, które będą obowiązywały w tym roku. Działacze nie wiedzą jeszcze, czy będzie im dane wpuścić kibiców, a co za tym idzie, czy będzie dodatkowe źródło dochodu, wobec czego trzeba było zmierzyć się z nową rzeczywistością.

Prezes klubu z Gislaved parafował już pięć kontraktów, wśród których znalazła się także umowa z Polakiem - Adrianem Gałą, który wierzy, że będzie miał możliwość szlifowania umiejętności w kraju Trzech Koron. Podpisy pod stosownymi dokumentami złożyli także dwaj Szwedzi: Mathias Thörnblom oraz Casper Henriksson i dwóch Duńczyków - znany w Lejonen, Nicolai Klindt, a także René Bach.

Klub poinformował również, że po trzech sezonach w zespole „Lwów” nie zobaczymy już Timo Lahtiego. Uczestnik cyklu TAURON Speedway Euro Championship nie zaakceptował nowych warunków, które zaproponowali mu działacze.

Nie wiadomo w tej chwili, co z pozostałymi zakontraktowanymi wcześniej zawodnikami, a przypomnijmy, że umowy z tym teamem parafowali m.in. Maksym Drabik, Jarosław Hampel, Krzysztof Kasprzak, Tobiasz Musielak, Mateusz Szczepaniak czy Robert Lambert i Piotr Pawlicki.


0Komentarze

Dodawanie komentarzy tylko dla zalogowanych. Kliknij tutaj aby się zalogować lub zarejestruj się.

Portal www.speedwaynews.pl/ nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
    Nie ma jeszcze komentarzy...
Artykuł załadowany: 1.049 sekundy

Rozliczenia transakcji kartą płatniczą i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl