REKLAMAeWinner Banner

Trener PGG ROW Rybnik o powodach zmiany Mateusza Szczepaniaka

Mateusz Szczepaniak

Mateusz Szczepaniak (fot. Arkadiusz Siwek)

Mateusz Szczepaniak pojawił się w awizowany składzie PGG ROW Rybnik na piątkowe spotkanie z Fogo Unią Leszno, ale ostatecznie nie wziął udziału w tym meczu. Wielu fanom nie spodobała się taka decyzja.

Mateusz Szczepaniak dotychczas pojawił się na torze w ośmiu biegach, w których wywalczył dziewięć punktów oraz dwa bonusy. Taki rezultat daje mu średnią biegową 1,375 i czterdzieste miejsce w ligowych statystykach, w których przed piątkowym meczem wyprzedzał m.in. Antonio Lindbäcka, Krzysztofa Buczkowskiego czy również właśnie Adriana Miedzińskiego.

W czwartek w mediach społecznościowych młodszego z braci Szczepaniaków pojawił się wpis, który głosił, że w pierwszej fazie treningu minimalnie brakowało zawodnikowi prędkości, za to w drugiej było już dużo lepiej - pojawiła się duża prędkość, a także perfekcyjne wyjścia ze startów, więc trening zalicza do udanych. Z postu dowiedzieliśmy się również, że decyzją sztabu szkoleniowego, Mateusz Szczepaniak nie weźmie udziału w piątkowym meczu, a pod wpisem pojawiło się ponad sto komentarzy kibiców, którzy byli rozczarowani podjętą decyzją.

Wielu fanów zastanawiało się, na ile absencja Szczepaniaka spowodowana jest postawą torową, a ile wypowiedzianymi niedawno w telewizji słowami. Reporter stacji Eleven Sports w przedmeczowym wywiadzie zagadnął Lecha Kędziorę, o powód zmiany. - Ze strony Miedzińskiego widać progres. Na treningu, to co mógł, to wygrał. Jest przygotowany sprzętowo, a jechać może tylko jeden. Mateusz w dalszym ciągu czeka na swoją szansę.

Adrian Miedziński w piątkowym meczu zdołał wywalczyć siedem punktów z bonusem w pięciu startach i był to drugi wynik w zespole PGG ROW Rybnik. Skuteczniejszy był tylko Robert Lambert (15). I z pewnością Lech Kędziora będzie miał spory ból głowy przed potyczką z Eltrox Włókniarzem (17 lipca), bowiem pozostałych pięciu jego zawodników zdobyło ledwie dwanaście punktów.


0Komentarze

Dodawanie komentarzy tylko dla zalogowanych. Kliknij tutaj aby się zalogować lub zarejestruj się.

Portal www.speedwaynews.pl/ nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
    Nie ma jeszcze komentarzy...
Artykuł załadowany: 0.9724 sekundy

Rozliczenia transakcji kartą płatniczą i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl