REKLAMAeWinner Banner

Znamy zasady nominacji zawodników do zawodów o Złoty, Srebrny i Brązowy Kask. Jest regulamin

Janusz Kołodziej w Czapce Kadyrowa

Janusz Kołodziej w Czapce Kadyrowa (fot. Krzysztof Szpak)

Na stronie PZM opublikowano regulamin zawodów o Złoty, Srebrny i Brązowy Kask. O obsadzie tegorocznych finałów będzie decydować GKSŻ.

W finale Złotego Kasku pojedzie: 11 zawodników powołanych do reprezentacji Polski seniorów na rok 2020, 4 żużlowców z kadry juniorów oraz zawodnik wskazany przez gospodarza turnieju, czyli dzika karta. Rezerwowymi będzie dwóch żużlowców z kadry juniorów.

W finale Srebrnego Kasku pojedzie: 10 reprezentantów Polski z kadry juniorów, 6 zawodników do lat 21 powołanych przez szkoleniowca kadry juniorów. Na rezerwie będzie dwóch kolejnych żużlowców do lat 21 wskazanych przez trenera.

W finale Brązowego Kasku pojedzie: 16 zawodników do lat 19 wskazanych przez trenera reprezentacji Polski juniorów. Dwóch kolejnych do lat 19 będzie rezerwowymi. Oni też będą wskazani przez szkoleniowca.

Za wygraną w każdym z wymienionych turniejów zwycięzca otrzymuje puchar i homologowany kask lub równowartość kasku w złotówkach.

Na podstawie wyników w turniejach GKSŻ dokonuje nominacji do eliminacji ważnych imprez. W przypadku Złotego Kasku chodzi o eliminacje do Grand Prix, Srebrnego o eliminacje do IMŚJ, a Brązowego do IMEJ.

źródło: polskizuzel.pl

 

Oferta na SEC w Gnieźnie dostępna tutaj -> sprawdź szczegóły!


Aby nie przegapić najciekawszych artykułów kliknij obserwuj speedwaynews.pl na Google News

Obserwuj nas!
Artykuł załadowany: 0.9585 sekundy

Rozliczenia transakcji kartą płatniczą i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl