REKLAMAeWinner Banner

Zobacz fatalny wypadek Petra Chlupáča podczas zawodów na długim torze (wideo)

W sobotę 18 lipca w Mariańskich Łaźniach odbyły się indywidualne mistrzostwa Czech na długim torze. Jak informowaliśmy w sobotę - jednym z biegów fatalny wypadek zanotował zawodnik eWinner Apatora Toruń - Petr Chlupáč.

Zawodnik eWinner Apatora Toruń w ósmym biegu dnia, nieatakowany przez nikogo uderzył w bandę na przeciwległej prostej i przekoziołkował kilka razy po torze. Młody Czech znieruchomiał po upadku, a zdarzenie miało miejsce w trakcie osiągania największej prędkości przez zawodników, która w na długim torze w Mariańskich Łaźniach potrafi sięgnąć nawet 180 km/h.

Jak poinformował nas inny czeski żużlowiec - Ondřej Smetana, Chlupáčowi nic poważnego się nie stało, choć w skutek upadku doznał wstrząsu mózgu. Nagranie z feralnego wypadku przygotował Jakub Barbasza.

źródło: inf. własna

ZAŁĄCZNIK DO ARTYKUŁU


0Komentarze

Dodawanie komentarzy tylko dla zalogowanych. Kliknij tutaj aby się zalogować lub zarejestruj się.

Portal www.speedwaynews.pl/ nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
    Nie ma jeszcze komentarzy...
Artykuł załadowany: 0.9253 sekundy

Rozliczenia transakcji kartą płatniczą i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl