REKLAMAeWinner Banner

Oficjalnie: Jest decyzja Speedway Ekstraligi ws. meczu w Grudziądzu!

Nicki Pedersen (CZ)

Nicki Pedersen (CZ) (fot. Łukasz Wilk)

Speedway Ekstraliga podjęła decyzję w sprawie niedzielnego przerwanego meczu w Grudziądzu. Uzyskany na torze wynik 29:25 został uznany jako wiążący!

Przypomnijmy – niedzielne spotkanie w Grudziądzu było kilkukrotnie przerywane z powodu złego stanu nawierzchni. Problem częściowo był wywołany przez padający w czasie meczu deszcz, ale – zwłaszcza w opinii gorzowian, choć podobne zdanie w telewizyjnym wywiadzie wyraził Nicki Pedersen – jego stan był kiepski od samego początku zawodów.

Po przerwaniu dziewiątego wyścigu i następujących po nim długich pracach torowych sędzia Remigiusz Substyk postanowił przerwać spotkanie z powodu złego stanu nawierzchni i zaliczyć uzyskany na torze wynik 29:25.

Jeszcze tego samego wieczoru za nieopanowanie sytuacji arbiter został wykreślony do końca sezonu z listy sędziów PGE Ekstraligi, nie pojawił się na wieżyczce także podczas wczorajszego finału Złotego Kasku.

Mimo wszystko we wtorkowym komunikacie Speedway Ekstraliga uznała wynik 29:25 za wiążący. To nie musi oznaczać końca tej sprawy. Zgodnie z regulaminem, klubom z Grudziądza i Gorzowa przysługuje 14 dni na odwołanie od tej decyzji do Trybunału PZM.

Źródło: speedwayekstraliga.pl


0Komentarze

Dodawanie komentarzy tylko dla zalogowanych. Kliknij tutaj aby się zalogować lub zarejestruj się.

Portal www.speedwaynews.pl/ nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
    Nie ma jeszcze komentarzy...
Artykuł załadowany: 0.9786 sekundy

Rozliczenia transakcji kartą płatniczą i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl