REKLAMAeWinner Banner

6 juniorów i 2 wzmocnienia Rawicza z Fogo Unii. Wilki bez Cierniaka (awizowane)

Dominik Kubera (kask biały) i Szymon Szlauderbach (żółty)

Dominik Kubera (kask biały) i Szymon Szlauderbach (żółty) (fot. Łukasz Wilk)

Od teraz sobota z żużlem zaczyna się o 11:45. O tej porze w najbliższy weekend Wilki Krosno podejmą Metalika Recycling Kolejarza Rawicz.

Jedynym zawodnikiem mającym już co najmniej 22 lata na karku w zestawieniu gości jest Damian Baliński. Ponadto Metalika Recycling Kolejarz Rawicz skorzysta z dwóch młodych obcokrajowców (Keynana Rew i Andersa Rowe'a), znanej już z ubiegłego roku pary juniorskiej (Kacper Pludra i Krzysztof Sadurski) oraz dwójki żużlowców, którzy regularnie ścigają się w Fogo Unii Leszno. Szymon Szlauderbach trafił pod numer 3, a Jaimon Lidsey – pod 5.

Jeśli chodzi o Wilki Krosno, trener Janusz Ślączka awizował dwóch podstawowych polskich seniorów, trzech zagranicznych liderów na czele z kapitalnym w ostatni weekend Wadimem Tarasienką, a także Patryka Wojdyłę. Drugim juniorem tym razem nie zostanie potwierdzony już jako „gość” Mateusz Cierniak – 18-latek ma tego samego dnia mecz macierzystej Unii Tarnów w Gnieźnie. Kto go zastąpi? Na razie nie znamy nazwiska.

Pojedynek Wilków Krosno z Metalika Recycling Kolejarzem Rawicz w sobotę 1 sierpnia o godzinie 11:45. Transmisję telewizyjną przeprowadzi stacja Motowizja. Z kolei portal speedwaynews.pl przygotuje dla Was relację LIVEKliknij i zobacz układ par dla tego meczu w nowej tabeli biegowej.

Awizowane składy:
Wilki Krosno:

9. Marcin Jędrzejewski
10. Damian Dróżdż
11. Eduard Krčmář
12. Andrij Karpow
13. Wadim Tarasienko
14.
15. Patryk Wojdyło

Metalika Recycling Kolejarz Rawicz:
1. Damian Baliński
2. Keynan Rew
3. Szymon Szlauderbach
4. Anders Rowe
5. Jaimon Lidsey
6. Krzysztof Sadurski
7. Kacper Pludra

Źródło: GKSŻ


0Komentarze

Dodawanie komentarzy tylko dla zalogowanych. Kliknij tutaj aby się zalogować lub zarejestruj się.

Portal www.speedwaynews.pl/ nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
    Nie ma jeszcze komentarzy...
Artykuł załadowany: 1.0447 sekundy

Rozliczenia transakcji kartą płatniczą i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl