REKLAMAspeedway hero
REKLAMAeWinner Banner

Ósma kolejka typera ligowego speedwaynews.pl

Typer

Typer ligowy

  wydrukuj podstronę do DRUKUJ30 lipca 2020, 22:45 komentarzy 12
Typer ligowy

Typer ligowy

Obrodziło nam meczami w tej kolejce! Rusza 2.Liga Żużlowa, a to oznacza większe emocje w naszym typerze. Forma drużyn w najniższej klasie rozgrywkowej jest trudna do określenia, więc każdy z uczestników pewnie będzie czekał na rozstrzygnięcia Dużo można punktów zdobyć, można też i stracić. A to wszystko okaże się tuż po zakończeniu spotkań. Poniżej rozkład jazdy na weekend oraz dwa spotkania poniedziałkowe. Życzymy samych trafionych wyników! 

piątek 31.07.2020
RzTŻ Rzeszów - OK Bedmet Kolejarz Opole
RM Solar Falubaz Zielona Góra - PGG ROW Rybnik
 Fogo Unia Leszno - Moje Bermudy Stal Gorzów

sobota 01.08.2020
Wilki Krosno - Metalika Recycling Kolejarz Rawicz
Car Gwarant Kapi Meble Budex Start Gniezno
 - Unia Tarnów
Abramczyk Polonia Bydgoszcz - Zdunek Wybrzeże Gdańsk
Orzeł Łódź - 
Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów 

niedziela 02.08.2020
specHouse PSŻ Poznań - MSC Wölfe Wittstock
Lokomotiv Daugavpils - eWinner Apator Toruń
MRGARDEN GKM Grudziądz - Eltrox Włókniarz Częstochowa
Motor Lublin - Betard Sparta Wrocław

poniedziałek 03.08.2020
Zdunek Wybrzeże Gdańsk - Orzeł Łódź
Abramczyk Polonia Bydgoszcz - Car Gwarant Kapi Meble Budex Start Gniezno

Typy drużynowe

speedwaynews.pl
Grzegorz Starzec    Damian Kuczyński  
Rzeszów 50:40 Opole Rzeszów 49:41 Opole
Zielona G 62:28 Rybnik Zielona G 60:30 Rybnik
Leszno 54:36 Gorzów Leszno 55:35 Gorzów
Krosno 55:35 Rawicz Krosno 53:37 Rawicz
Gniezno 48:42 Tarnów Gniezno 52:38 Tarnów
Bydgoszcz 46:44 Gdańsk Bydgoszcz 47:43 Gdańsk
Łódź 48:42 Ostrów Łódź 54:36 Ostrów
Poznań 50:40 Wittstock Poznań 49:41 Wittstock
Daugavpils 34:56 Toruń Daugavpils 39:51 Toruń
Grudziądz 46:44 Częstochowa Grudziądz 40:50 Częstochowa
Lublin 50:40 Wrocław Lublin 51:39 Wrocław
Gdańsk 52:38 Łódź Gdańsk 41:49 Łódź
Bydgoszcz 47:43 Gniezno Bydgoszcz 43:47 Gniezno
GuruStats.pl
Rafał Gurgurewicz    Krzysztof Gurgurewicz  
Rzeszów 47:43 Opole Rzeszów 48:42 Opole
Zielona G 55:35 Rybnik Zielona G 59:31 Rybnik
Leszno 50:40 Gorzów Leszno 53:37 Gorzów
Krosno 49:41 Rawicz Krosno 53:37 Rawicz
Gniezno 48:42 Tarnów Gniezno 50:40 Tarnów
Bydgoszcz 44:46 Gdańsk Bydgoszcz 47:43 Gdańsk
Łódź 50:40 Ostrów Łódź 49:41 Ostrów
Poznań 63:27 Wittstock Poznań 52:38 Wittstock
Daugavpils 38:52 Toruń Daugavpils 36:54 Toruń
Grudziądz 42:48 Częstochowa Grudziądz 41:49 Częstochowa
Lublin 49:41 Wrocław Lublin 47:43 Wrocław
Gdańsk 49:41 Łódź Gdańsk 47:43 Łódź
Bydgoszcz 43:47 Gniezno Bydgoszcz 41:49 Gniezno
rafalmartuszewski.com
Rafał Martuszewski    Łukasz Wroński  
Rzeszów 47:43 Opole Rzeszów 48:42 Opole
Zielona G 59:31 Rybnik Zielona G 58:32 Rybnik
Leszno 52:38 Gorzów Leszno 50:40 Gorzów
Krosno 50:40 Rawicz Krosno 55:35 Rawicz
Gniezno 50:40 Tarnów Gniezno 48:42 Tarnów
Bydgoszcz 47:43 Gdańsk Bydgoszcz 43:47 Gdańsk
Łódź 48:42 Ostrów Łódź 49:41 Ostrów
Poznań 46:44 Wittstock Poznań 48:42 Wittstock
Daugavpils 39:51 Toruń Daugavpils 46:44 Toruń
Grudziądz 43:47 Częstochowa Grudziądz 43:47 Częstochowa
Lublin 46:44 Wrocław Lublin 48:42 Wrocław
Gdańsk 47:43 Łódź Gdańsk 47:43 Łódź
Bydgoszcz 46:44 Gniezno Bydgoszcz 43:47 Gniezno
Tygodnik Żużlowy
Konrad Cinkowski    Michał Rogoziński  
Rzeszów 51:39 Opole Rzeszów 49:41 Opole
Zielona G 56:34 Rybnik Zielona G 60:30 Rybnik
Leszno 49:41 Gorzów Leszno 54:36 Gorzów
Krosno 60:30 Rawicz Krosno 58:32 Rawicz
Gniezno 54:36 Tarnów Gniezno 50:40 Tarnów
Bydgoszcz 42:48 Gdańsk Bydgoszcz 41:49 Gdańsk
Łódź 50:40 Ostrów Łódź 51:39 Ostrów
Poznań 51:39 Wittstock Poznań 53:37 Wittstock
Daugavpils 33:57 Toruń Daugavpils 32:58 Toruń
Grudziądz 41:49 Częstochowa Grudziądz 46:44 Częstochowa
Lublin 50:40 Wrocław Lublin 51:39 Wrocław
Gdańsk 52:38 Łódź Gdańsk 44:46 Łódź
Bydgoszcz 40:50 Gniezno Bydgoszcz 38:52 Gniezno
Ambasadorzy PGEE
Joachim Piwek    Wiktoria Sztuka  
Rzeszów 43:47 Opole Rzeszów 50:40 Opole
Zielona G 58:32 Rybnik Zielona G 60:30 Rybnik
Leszno 53:37 Gorzów Leszno 55:35 Gorzów
Krosno 55:35 Rawicz Krosno 51:39 Rawicz
Gniezno 51:39 Tarnów Gniezno 49:41 Tarnów
Bydgoszcz 48:42 Gdańsk Bydgoszcz 44:46 Gdańsk
Łódź 52:38 Ostrów Łódź 48:42 Ostrów
Poznań 54:36 Wittstock Poznań 52:38 Wittstock
Daugavpils 38:52 Toruń Daugavpils 31:59 Toruń
Grudziądz 47:43 Częstochowa Grudziądz 42:48 Częstochowa
Lublin 49:41 Wrocław Lublin 44:46 Wrocław
Gdańsk 50:40 Łódź Gdańsk 49:41 Łódź
Bydgoszcz 41:49 Gniezno Bydgoszcz 40:50 Gniezno
Polsat Sport Team
Tomasz Lorek    Krystian Natoński  
Rzeszów 43:47 Opole Rzeszów 43:47 Opole
Zielona G 58:32 Rybnik Zielona G 58:32 Rybnik
Leszno 53:37 Gorzów Leszno 53:37 Gorzów
Krosno 50:40 Rawicz Krosno 50:40 Rawicz
Gniezno 47:43 Tarnów Gniezno 47:43 Tarnów
Bydgoszcz 48:42 Gdańsk Bydgoszcz 48:42 Gdańsk
Łódź 54:36 Ostrów Łódź 54:36 Ostrów
Poznań 51:39 Wittstock Poznań 51:39 Wittstock
Daugavpils 39:51 Toruń Daugavpils 39:51 Toruń
Grudziądz 42:48 Częstochowa Grudziądz 42:48 Częstochowa
Lublin 49:41 Wrocław Lublin 49:41 Wrocław
Gdańsk 46:44 Łódź Gdańsk 46:44 Łódź
Bydgoszcz 44:46 Gniezno Bydgoszcz 44:46 Gniezno
Team Canal+
Mateusz Dziopa    Mateusz Kędzierski  
Rzeszów 50:40 Opole Rzeszów 55:35 Opole
Zielona G 54:36 Rybnik Zielona G 52:38 Rybnik
Leszno 54:36 Gorzów Leszno 50:40 Gorzów
Krosno 51:39 Rawicz Krosno 48:42 Rawicz
Gniezno 49:41 Tarnów Gniezno 51:39 Tarnów
Bydgoszcz 51:39 Gdańsk Bydgoszcz 42:48 Gdańsk
Łódź 53:37 Ostrów Łódź 47:43 Ostrów
Poznań 51:39 Wittstock Poznań 62:28 Wittstock
Daugavpils 35:55 Toruń Daugavpils 39:51 Toruń
Grudziądz 48:42 Częstochowa Grudziądz 41:49 Częstochowa
Lublin 49:41 Wrocław Lublin 50:40 Wrocław
Gdańsk 47:43 Łódź Gdańsk 48:42 Łódź
Bydgoszcz 48:42 Gniezno Bydgoszcz 43:47 Gniezno
Team pamiatkikibica.pl
Piotr Kin    Andrzej Matkowski  
Rzeszów 47:43 Opole Rzeszów 42:48 Opole
Zielona G 57:33 Rybnik Zielona G 52:38 Rybnik
Leszno 52:38 Gorzów Leszno 56:34 Gorzów
Krosno 50:40 Rawicz Krosno 55:35 Rawicz
Gniezno 50:40 Tarnów Gniezno 47:43 Tarnów
Bydgoszcz 46:44 Gdańsk Bydgoszcz 49:41 Gdańsk
Łódź 49:41 Ostrów Łódź 50:40 Ostrów
Poznań 54:36 Wittstock Poznań 53:37 Wittstock
Daugavpils 37:53 Toruń Daugavpils 42:48 Toruń
Grudziądz 47:43 Częstochowa Grudziądz 47:43 Częstochowa
Lublin 47:43 Wrocław Lublin 49:41 Wrocław
Gdańsk 49:41 Łódź Gdańsk 51:39 Łódź
Bydgoszcz 46:44 Gniezno Bydgoszcz 48:42 Gniezno
mini speedway team
Bartosz Woźniak    Mirosław Parys  
Rzeszów 40:50 Opole Rzeszów 41:49 Opole
Zielona G 63:27 Rybnik Zielona G 62:38 Rybnik
Leszno 49:41 Gorzów Leszno 47:43 Gorzów
Krosno 39:51 Rawicz Krosno 37:53 Rawicz
Gniezno 48:42 Tarnów Gniezno 54:36 Tarnów
Bydgoszcz 43:47 Gdańsk Bydgoszcz 42:48 Gdańsk
Łódź 38:52 Ostrów Łódź 40:50 Ostrów
Poznań 61:29 Wittstock Poznań 63:27 Wittstock
Daugavpils 33:57 Toruń Daugavpils 34:56 Toruń
Grudziądz 42:48 Częstochowa Grudziądz 40:50 Częstochowa
Lublin 48:42 Wrocław Lublin 52:38 Wrocław
Gdańsk 55:35 Łódź Gdańsk 54:36 Łódź
Bydgoszcz 45:45 Gniezno Bydgoszcz 40:50 Gniezno

 
Analitycy zakładów
 buchmacherskich eWinner
Dominik Woźniak
Rzeszów 47:43 Opole Rzeszów 50:40 Opole
Zielona G 55:35 Rybnik Zielona G 55:35 Rybnik
Leszno 54:36 Gorzów Leszno 57:33 Gorzów
Krosno 54:36 Rawicz Krosno 45:45 Rawicz
Gniezno 50:40 Tarnów Gniezno 42:48 Tarnów
Bydgoszcz 43:47 Gdańsk Bydgoszcz 35:55 Gdańsk
Łódź 53:37 Ostrów Łódź 53:37 Ostrów
Poznań 49:41 Wittstock Poznań 45:45 Wittstock
Daugavpils 41:49 Toruń Daugavpils 37:53 Toruń
Grudziądz 43:47 Częstochowa Grudziądz 35:55 Częstochowa
Lublin 46:44 Wrocław Lublin 42:48 Wrocław
Gdańsk 47:43 Łódź Gdańsk 55:35 Łódź
Bydgoszcz 41:49 Gniezno Bydgoszcz 48:42 Gniezno

Aby nie przegapić najciekawszych artykułów kliknij obserwuj speedwaynews.pl na Google News

Obserwuj nas!

12Komentarze

Dodawanie komentarzy tylko dla zalogowanych użytkowników posiadających status VIP
Jeżeli nie masz konta na serwisie, możesz je założyć. Zarejestrowanie się jest bezpłatne i zajmie Ci tylko 30 sekund Zaloguj

Portal www.speedwaynews.pl/ nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  • Paki Ostrów 12 5 miesięcy temu

    Fogo Unia Leszno - Moje Bermudy Stal Gorzów 52-38

    Wilki Krosno - Metalika Recycling Kolejarz Rawicz 56-34

    Car Gwarant Kapi Meble Budex Start Gniezno - Unia Tarnów 49-41

    Abramczyk Polonia Bydgoszcz - Zdunek Wybrzeże Gdańsk 44-46
    Orzeł Łódź - Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów 50-40

    specHouse PSŻ Poznań - MSC Wölfe Wittstock 56-34

    Lokomotiv Daugavpils - eWinner Apator Toruń 38-52

    MRGARDEN GKM Grudziądz - Eltrox Włókniarz Częstochowa 44-46
    Abramczyk Polonia Bydgoszcz - Car Gwarant Kapi Meble Budex Start Gniezno 43-47
    Motor Lublin - Betard Sparta Wrocław 49-41
    Zdunek Wybrzeże Gdańsk - Orzeł Łódź 48-42

  • ARTUR FZG 11 5 miesięcy temu

    Rzeszów - Opole 48:42
    Zielona Góra - Rybnik 61:29
    Leszno - Gorzów 50:40
    Krosno - Rawicz 51:39
    Gniezno - Tarnów 46:44
    Bydgoszcz - Gdańsk 47:43
    Łódź - Ostrów Wlkp. 49:41
    Poznań - Wittstock 55:35
    Daugavpils - Toruń 32:58
    Grudziądz - Częstochowa 45:45
    Lublin - Wrocław 47:43
    Gdańsk - Łódź 53:37
    Bydgoszcz - Gniezno 47:43

  • bart82gkm 10 5 miesięcy temuocena: 100% 

    Rzeszów : Opole 48-42
    Zielona G : Rybnik 58-32
    Leszno : Gorzów 53-37
    Krosno : Rawicz 52-38
    Gniezno : Tarnów 51-39
    Bydgoszcz : Gdańsk 47-43
    Łódź : Ostrów 53-37
    Poznań : Wittstock 55-35
    Daugavpils : Toruń 37-53
    Grudziądz : Częstochowa 41-49
    Lublin : Wrocław 49:41
    Gdańsk : Łódź 48:42
    Bydgoszcz : Gniezno 44:46

  • Wesoły Czesio 9 5 miesięcy temu

    Rzeszów : Opole 50:40
    Zielona G : Rybnik 63:27
    Leszno : Gorzów 53:37
    Krosno : Rawicz 50:40
    Gniezno : Tarnów. 48:42
    Bydgoszcz : Gdańsk 44:46
    Łódź : Ostrów 48:42
    Poznań : Wittstock 50:40
    Daugavpils : Toruń 33:57
    Grudziądz : Częstochowa 49:41
    Lublin : Wrocław 49:41
    Gdańsk : Łódź 50:40
    Bydgoszcz : Gniezno 42:48

  • WiktorKawka 8 5 miesięcy temu

    Stal Rzeszów - Kolejarz Opole 48:42
    Falubaz - ROW 59:31
    Unia L. - Stal G. 53:37
    GKM - Włókniarz 47:43
    Motor - Sparta 49:41
    Start - Unia T. 50:40
    Polonia B. - Wybrzeże 47:43
    Orzeł - Ostrovia 49:41
    Lokomotiv - Apator 38:52
    Wilki - Kolejarz R. 49:41
    PSŻ - Wolfe 57:33
    Wybrzeże - Orzeł 51:39
    Polonia B. - Start 45:45

  • lolek 7 5 miesięcy temu


    RzTŻ Rzeszów - OK Bedmet Kolejarz Opole 53:37
    RM Solar Falubaz Zielona Góra - PGG ROW Rybnik 55:35
    Fogo Unia Leszno - Moje Bermudy Stal Gorzów 52:38
    Wilki Krosno - Metalika Recycling Kolejarz Rawicz 55:35
    Car Gwarant Kapi Meble Budex Start Gniezno - Unia Tarnów 51:39
    Abramczyk Polonia Bydgoszcz - Zdunek Wybrzeże Gdańsk 43:47
    Orzeł Łódź - Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów 50:40
    specHouse PSŻ Poznań - MSC Wölfe Wittstock 53:37
    Lokomotiv Daugavpils - eWinner Apator Toruń 34:56
    MRGARDEN GKM Grudziądz - Eltrox Włókniarz Częstochowa 38:52
    Motor Lublin - Betard Sparta Wrocław 51:39
    Zdunek Wybrzeże Gdańsk - Orzeł Łódź 50:40
    Abramczyk Polonia Bydgoszcz - Start Gniezno 42:48

  • zsmarti. 6 5 miesięcy temu

    Rzeszów : Opole 51-39
    Zielona G : Rybnik 64-26
    Leszno : Gorzów 51-39
    Krosno : Rawicz 54-36
    Gniezno : Tarnów 51-39
    Bydgoszcz : Gdańsk 46-44
    Łódź : Ostrów 53-37
    Poznań : Wittstock 51-39
    Daugavpils : Toruń 36-54
    Grudziądz : Częstochowa 43-47
    Lublin : Wrocław 51:39
    Gdańsk : Łódź 49:41
    Bydgoszcz : Gniezno 43:47

  • anonime 5 6 miesięcy temu

    Rzeszów : Opole 48-42
    Zielona G : Rybnik 57-33
    Leszno : Gorzów 51-39
    Krosno : Rawicz 53-37
    Gniezno : Tarnów 51-39
    Bydgoszcz : Gdańsk 44-46
    Łódź : Ostrów 53-37
    Poznań : Wittstock 55-35
    Daugavpils : Toruń 39-51
    Grudziądz : Częstochowa 44-46
    Lublin : Wrocław 48:42
    Gdańsk : Łódź 43:47
    Bydgoszcz : Gniezno 42:48

  • MAŁA 4 6 miesięcy temuocena: 100% 

    RzTŻ Rzeszów - OK Bedmet Kolejarz Opole 51-39
    RM Solar Falubaz Zielona Góra - PGG ROW Rybnik 62-38
    Fogo Unia Leszno - Moje Bermudy Stal Gorzów 52-38
    Wilki Krosno - Metalika Recycling Kolejarz Rawicz 56-34
    Car Gwarant Kapi Meble Budex Start Gniezno - Unia Tarnów 47-43
    Abramczyk Polonia Bydgoszcz - Zdunek Wybrzeże Gdańsk 46-44
    Orzeł Łódź - Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów 50-40
    specHouse PSŻ Poznań - MSC Wölfe Wittstock 56-34
    Lokomotiv Daugavpils - eWinner Apator Toruń 34-56
    MRGARDEN GKM Grudziądz - Eltrox Włókniarz Częstochowa 46-44
    Motor Lublin - Betard Sparta Wrocław 49-41
    Zdunek Wybrzeże Gdańsk - Orzeł Łódź 48-42
    Abramczyk Polonia Bydgoszcz - Car Gwarant Kapi Meble Budex Start Gniezno 43-47

  • scyzoryk 3 6 miesięcy temuocena: 100% 

    Rzeszów : Opole 52-38
    Zielona G : Rybnik 63-27
    Leszno : Gorzów 56-34
    Krosno : Rawicz 55-35
    Gniezno : Tarnów 48-42
    Bydgoszcz : Gdańsk 42-48
    Łódź : Ostrów 49-41
    Poznań : Wittstock 49-41
    Daugavpils : Toruń 36-54
    Grudziądz : Częstochowa 45-45
    Lublin : Wrocław 46:44
    Gdańsk : Łódź 50:40
    Bydgoszcz : Gniezno 47:43

  • Wojta 2 6 miesięcy temu

    Rzeszów : Opole 49-41
    Zielona G : Rybnik 55-35
    Leszno : Gorzów 58-32
    Krosno : Rawicz 50-40
    Gniezno : Tarnów 50-40
    Bydgoszcz : Gdańsk 44-46
    Łódź : Ostrów 47-43
    Poznań : Wittstock 51-39
    Daugavpils : Toruń 33-57
    Grudziądz : Częstochowa 46-44
    Lublin : Wrocław 50-40
    Gdańsk : Łódź 48-42
    Bydgoszcz : Gniezno 44-46

  • dag 1 6 miesięcy temu

    Rzeszów : Opole 50-40
    Zielona G : Rybnik 62-28
    Leszno : Gorzów 57-33
    Krosno : Rawicz 52-38
    Gniezno : Tarnów 49-41
    Bydgoszcz : Gdańsk 42-48
    Łódź : Ostrów 45-45
    Poznań : Wittstock 49-41
    Daugavpils : Toruń 32-58
    Grudziądz : Częstochowa 43-47
    Lublin : Wrocław 48-42
    Gdańsk : Łódź 50-40
    Bydgoszcz : Gniezno 42-48

Typer Ligowy

Zasady i punktacja

1. Typujemy wyniki wszystkich meczów polskich lig żużlowych.

2. W przypadku przełożenia meczu, a nowa, wyznaczona data wypada po następnej kolejce meczowej, typ jest anulowany, a jego powtórzenie nastąpi na kilka dni przed terminem rozegrania przełożonego spotkania.

3. Możliwość typowania oraz wszelkich modernizacji zamyka się jednocześnie wraz z godziną rozpoczęcia pierwszego meczu kolejki. Wszelkie zmiany w swoim typach, po tym czasie, równoznaczne są z unieważnieniem tych typów.

4. Punktacja typera:
trafiony wynik meczu: 3 pkt.
- wskazanie poprawnie zwycięzcy meczu: 1 pkt
- niepoprawne wskazanie zwycięzcy meczu: -1 pkt
- brak typu: 0 pkt

5. JOKER - przyznany zostanie uczestnikowi zabawy, w przypadku wskazania i trafienia meczowego remisu. JOKERA można wykorzystać tylko jeden raz, wpisując "JOKER" przy typowaniu wyniku konkretnego meczu, a zdobyte punkty w tym typie liczone są podwójnie. Można mieć kilka JOKERÓW w sezonie.

6. W zabawie biorą udział również drużyny złożone z dwóch ekspertów, tj. uczestników związanych "zawodowo" z żużlem (korespondent/redaktor/dziennikarz/zawodnik itd.). Do wyniku drużyny liczy się suma zdobytych punktów przez obu zawodników w drużynie. Indywidualna klasyfikacja generalna będzie połączona z czytelnikami biorącymi udział w zabawie. 

7. Nagrody: niespodzianki od sponsorów za zajęcie I, II lub III miejsca.

W przypadku pojawienia się miejsc ex aequo na pozycjach 1-3, decyduje:
większa ilość trafionych wyników meczów, następnie
mniejsza ilość typów na sumę 0 punktów.

Jeżeli w dalszym ciągu nie będzie można wskazać lepszego, serwis speedwaynews.pl zastrzega sobie prawo do podziału nagrody pomiędzy zwycięzcami.

REKLAMAeWinner Banner BOX
REKLAMAzakręceni w lewo
REKLAMAeWinner Banner BOX
REKLAMAzakręceni w lewo
REKLAMAkalendarz Kin 2021
Artykuł załadowany: 0.7961 sekundy

Rozliczenia transakcji kartą płatniczą i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl