REKLAMAeWinner Banner

Ósma kolejka typera ligowego speedwaynews.pl

Typer

Typer ligowy

  wydrukuj podstronę do DRUKUJ30 lipca 2020, 22:45 komentarzy 12
Typer ligowy

Typer ligowy

Obrodziło nam meczami w tej kolejce! Rusza 2.Liga Żużlowa, a to oznacza większe emocje w naszym typerze. Forma drużyn w najniższej klasie rozgrywkowej jest trudna do określenia, więc każdy z uczestników pewnie będzie czekał na rozstrzygnięcia Dużo można punktów zdobyć, można też i stracić. A to wszystko okaże się tuż po zakończeniu spotkań. Poniżej rozkład jazdy na weekend oraz dwa spotkania poniedziałkowe. Życzymy samych trafionych wyników! 

piątek 31.07.2020
RzTŻ Rzeszów - OK Bedmet Kolejarz Opole
RM Solar Falubaz Zielona Góra - PGG ROW Rybnik
 Fogo Unia Leszno - Moje Bermudy Stal Gorzów

sobota 01.08.2020
Wilki Krosno - Metalika Recycling Kolejarz Rawicz
Car Gwarant Kapi Meble Budex Start Gniezno
 - Unia Tarnów
Abramczyk Polonia Bydgoszcz - Zdunek Wybrzeże Gdańsk
Orzeł Łódź - 
Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów 

niedziela 02.08.2020
specHouse PSŻ Poznań - MSC Wölfe Wittstock
Lokomotiv Daugavpils - eWinner Apator Toruń
MRGARDEN GKM Grudziądz - Eltrox Włókniarz Częstochowa
Motor Lublin - Betard Sparta Wrocław

poniedziałek 03.08.2020
Zdunek Wybrzeże Gdańsk - Orzeł Łódź
Abramczyk Polonia Bydgoszcz - Car Gwarant Kapi Meble Budex Start Gniezno

Typy drużynowe

speedwaynews.pl
Grzegorz Starzec    Damian Kuczyński  
Rzeszów 50:40 Opole Rzeszów 49:41 Opole
Zielona G 62:28 Rybnik Zielona G 60:30 Rybnik
Leszno 54:36 Gorzów Leszno 55:35 Gorzów
Krosno 55:35 Rawicz Krosno 53:37 Rawicz
Gniezno 48:42 Tarnów Gniezno 52:38 Tarnów
Bydgoszcz 46:44 Gdańsk Bydgoszcz 47:43 Gdańsk
Łódź 48:42 Ostrów Łódź 54:36 Ostrów
Poznań 50:40 Wittstock Poznań 49:41 Wittstock
Daugavpils 34:56 Toruń Daugavpils 39:51 Toruń
Grudziądz 46:44 Częstochowa Grudziądz 40:50 Częstochowa
Lublin 50:40 Wrocław Lublin 51:39 Wrocław
Gdańsk 52:38 Łódź Gdańsk 41:49 Łódź
Bydgoszcz 47:43 Gniezno Bydgoszcz 43:47 Gniezno
GuruStats.pl
Rafał Gurgurewicz    Krzysztof Gurgurewicz  
Rzeszów 47:43 Opole Rzeszów 48:42 Opole
Zielona G 55:35 Rybnik Zielona G 59:31 Rybnik
Leszno 50:40 Gorzów Leszno 53:37 Gorzów
Krosno 49:41 Rawicz Krosno 53:37 Rawicz
Gniezno 48:42 Tarnów Gniezno 50:40 Tarnów
Bydgoszcz 44:46 Gdańsk Bydgoszcz 47:43 Gdańsk
Łódź 50:40 Ostrów Łódź 49:41 Ostrów
Poznań 63:27 Wittstock Poznań 52:38 Wittstock
Daugavpils 38:52 Toruń Daugavpils 36:54 Toruń
Grudziądz 42:48 Częstochowa Grudziądz 41:49 Częstochowa
Lublin 49:41 Wrocław Lublin 47:43 Wrocław
Gdańsk 49:41 Łódź Gdańsk 47:43 Łódź
Bydgoszcz 43:47 Gniezno Bydgoszcz 41:49 Gniezno
rafalmartuszewski.com
Rafał Martuszewski    Łukasz Wroński  
Rzeszów 47:43 Opole Rzeszów 48:42 Opole
Zielona G 59:31 Rybnik Zielona G 58:32 Rybnik
Leszno 52:38 Gorzów Leszno 50:40 Gorzów
Krosno 50:40 Rawicz Krosno 55:35 Rawicz
Gniezno 50:40 Tarnów Gniezno 48:42 Tarnów
Bydgoszcz 47:43 Gdańsk Bydgoszcz 43:47 Gdańsk
Łódź 48:42 Ostrów Łódź 49:41 Ostrów
Poznań 46:44 Wittstock Poznań 48:42 Wittstock
Daugavpils 39:51 Toruń Daugavpils 46:44 Toruń
Grudziądz 43:47 Częstochowa Grudziądz 43:47 Częstochowa
Lublin 46:44 Wrocław Lublin 48:42 Wrocław
Gdańsk 47:43 Łódź Gdańsk 47:43 Łódź
Bydgoszcz 46:44 Gniezno Bydgoszcz 43:47 Gniezno
Tygodnik Żużlowy
Konrad Cinkowski    Michał Rogoziński  
Rzeszów 51:39 Opole Rzeszów 49:41 Opole
Zielona G 56:34 Rybnik Zielona G 60:30 Rybnik
Leszno 49:41 Gorzów Leszno 54:36 Gorzów
Krosno 60:30 Rawicz Krosno 58:32 Rawicz
Gniezno 54:36 Tarnów Gniezno 50:40 Tarnów
Bydgoszcz 42:48 Gdańsk Bydgoszcz 41:49 Gdańsk
Łódź 50:40 Ostrów Łódź 51:39 Ostrów
Poznań 51:39 Wittstock Poznań 53:37 Wittstock
Daugavpils 33:57 Toruń Daugavpils 32:58 Toruń
Grudziądz 41:49 Częstochowa Grudziądz 46:44 Częstochowa
Lublin 50:40 Wrocław Lublin 51:39 Wrocław
Gdańsk 52:38 Łódź Gdańsk 44:46 Łódź
Bydgoszcz 40:50 Gniezno Bydgoszcz 38:52 Gniezno
Ambasadorzy PGEE
Joachim Piwek    Wiktoria Sztuka  
Rzeszów 43:47 Opole Rzeszów 50:40 Opole
Zielona G 58:32 Rybnik Zielona G 60:30 Rybnik
Leszno 53:37 Gorzów Leszno 55:35 Gorzów
Krosno 55:35 Rawicz Krosno 51:39 Rawicz
Gniezno 51:39 Tarnów Gniezno 49:41 Tarnów
Bydgoszcz 48:42 Gdańsk Bydgoszcz 44:46 Gdańsk
Łódź 52:38 Ostrów Łódź 48:42 Ostrów
Poznań 54:36 Wittstock Poznań 52:38 Wittstock
Daugavpils 38:52 Toruń Daugavpils 31:59 Toruń
Grudziądz 47:43 Częstochowa Grudziądz 42:48 Częstochowa
Lublin 49:41 Wrocław Lublin 44:46 Wrocław
Gdańsk 50:40 Łódź Gdańsk 49:41 Łódź
Bydgoszcz 41:49 Gniezno Bydgoszcz 40:50 Gniezno
Polsat Sport Team
Tomasz Lorek    Krystian Natoński  
Rzeszów 43:47 Opole Rzeszów 43:47 Opole
Zielona G 58:32 Rybnik Zielona G 58:32 Rybnik
Leszno 53:37 Gorzów Leszno 53:37 Gorzów
Krosno 50:40 Rawicz Krosno 50:40 Rawicz
Gniezno 47:43 Tarnów Gniezno 47:43 Tarnów
Bydgoszcz 48:42 Gdańsk Bydgoszcz 48:42 Gdańsk
Łódź 54:36 Ostrów Łódź 54:36 Ostrów
Poznań 51:39 Wittstock Poznań 51:39 Wittstock
Daugavpils 39:51 Toruń Daugavpils 39:51 Toruń
Grudziądz 42:48 Częstochowa Grudziądz 42:48 Częstochowa
Lublin 49:41 Wrocław Lublin 49:41 Wrocław
Gdańsk 46:44 Łódź Gdańsk 46:44 Łódź
Bydgoszcz 44:46 Gniezno Bydgoszcz 44:46 Gniezno
Team Canal+
Mateusz Dziopa    Mateusz Kędzierski  
Rzeszów 50:40 Opole Rzeszów 55:35 Opole
Zielona G 54:36 Rybnik Zielona G 52:38 Rybnik
Leszno 54:36 Gorzów Leszno 50:40 Gorzów
Krosno 51:39 Rawicz Krosno 48:42 Rawicz
Gniezno 49:41 Tarnów Gniezno 51:39 Tarnów
Bydgoszcz 51:39 Gdańsk Bydgoszcz 42:48 Gdańsk
Łódź 53:37 Ostrów Łódź 47:43 Ostrów
Poznań 51:39 Wittstock Poznań 62:28 Wittstock
Daugavpils 35:55 Toruń Daugavpils 39:51 Toruń
Grudziądz 48:42 Częstochowa Grudziądz 41:49 Częstochowa
Lublin 49:41 Wrocław Lublin 50:40 Wrocław
Gdańsk 47:43 Łódź Gdańsk 48:42 Łódź
Bydgoszcz 48:42 Gniezno Bydgoszcz 43:47 Gniezno
Team pamiatkikibica.pl
Piotr Kin    Andrzej Matkowski  
Rzeszów 47:43 Opole Rzeszów 42:48 Opole
Zielona G 57:33 Rybnik Zielona G 52:38 Rybnik
Leszno 52:38 Gorzów Leszno 56:34 Gorzów
Krosno 50:40 Rawicz Krosno 55:35 Rawicz
Gniezno 50:40 Tarnów Gniezno 47:43 Tarnów
Bydgoszcz 46:44 Gdańsk Bydgoszcz 49:41 Gdańsk
Łódź 49:41 Ostrów Łódź 50:40 Ostrów
Poznań 54:36 Wittstock Poznań 53:37 Wittstock
Daugavpils 37:53 Toruń Daugavpils 42:48 Toruń
Grudziądz 47:43 Częstochowa Grudziądz 47:43 Częstochowa
Lublin 47:43 Wrocław Lublin 49:41 Wrocław
Gdańsk 49:41 Łódź Gdańsk 51:39 Łódź
Bydgoszcz 46:44 Gniezno Bydgoszcz 48:42 Gniezno
mini speedway team
Bartosz Woźniak    Mirosław Parys  
Rzeszów 40:50 Opole Rzeszów 41:49 Opole
Zielona G 63:27 Rybnik Zielona G 62:38 Rybnik
Leszno 49:41 Gorzów Leszno 47:43 Gorzów
Krosno 39:51 Rawicz Krosno 37:53 Rawicz
Gniezno 48:42 Tarnów Gniezno 54:36 Tarnów
Bydgoszcz 43:47 Gdańsk Bydgoszcz 42:48 Gdańsk
Łódź 38:52 Ostrów Łódź 40:50 Ostrów
Poznań 61:29 Wittstock Poznań 63:27 Wittstock
Daugavpils 33:57 Toruń Daugavpils 34:56 Toruń
Grudziądz 42:48 Częstochowa Grudziądz 40:50 Częstochowa
Lublin 48:42 Wrocław Lublin 52:38 Wrocław
Gdańsk 55:35 Łódź Gdańsk 54:36 Łódź
Bydgoszcz 45:45 Gniezno Bydgoszcz 40:50 Gniezno

 
Analitycy zakładów
 buchmacherskich eWinner
Dominik Woźniak
Rzeszów 47:43 Opole Rzeszów 50:40 Opole
Zielona G 55:35 Rybnik Zielona G 55:35 Rybnik
Leszno 54:36 Gorzów Leszno 57:33 Gorzów
Krosno 54:36 Rawicz Krosno 45:45 Rawicz
Gniezno 50:40 Tarnów Gniezno 42:48 Tarnów
Bydgoszcz 43:47 Gdańsk Bydgoszcz 35:55 Gdańsk
Łódź 53:37 Ostrów Łódź 53:37 Ostrów
Poznań 49:41 Wittstock Poznań 45:45 Wittstock
Daugavpils 41:49 Toruń Daugavpils 37:53 Toruń
Grudziądz 43:47 Częstochowa Grudziądz 35:55 Częstochowa
Lublin 46:44 Wrocław Lublin 42:48 Wrocław
Gdańsk 47:43 Łódź Gdańsk 55:35 Łódź
Bydgoszcz 41:49 Gniezno Bydgoszcz 48:42 Gniezno

12Komentarze

Dodawanie komentarzy tylko dla zalogowanych użytkowników posiadających status VIP
Jeżeli nie masz konta na serwisie, możesz je założyć. Zarejestrowanie się jest bezpłatne i zajmie Ci tylko 30 sekund Zaloguj

Portal www.speedwaynews.pl/ nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  • Paki Ostrów 12 12 dni temu

    Fogo Unia Leszno - Moje Bermudy Stal Gorzów 52-38

    Wilki Krosno - Metalika Recycling Kolejarz Rawicz 56-34

    Car Gwarant Kapi Meble Budex Start Gniezno - Unia Tarnów 49-41

    Abramczyk Polonia Bydgoszcz - Zdunek Wybrzeże Gdańsk 44-46
    Orzeł Łódź - Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów 50-40

    specHouse PSŻ Poznań - MSC Wölfe Wittstock 56-34

    Lokomotiv Daugavpils - eWinner Apator Toruń 38-52

    MRGARDEN GKM Grudziądz - Eltrox Włókniarz Częstochowa 44-46
    Abramczyk Polonia Bydgoszcz - Car Gwarant Kapi Meble Budex Start Gniezno 43-47
    Motor Lublin - Betard Sparta Wrocław 49-41
    Zdunek Wybrzeże Gdańsk - Orzeł Łódź 48-42

  • ARTUR FZG 11 12 dni temu

    Rzeszów - Opole 48:42
    Zielona Góra - Rybnik 61:29
    Leszno - Gorzów 50:40
    Krosno - Rawicz 51:39
    Gniezno - Tarnów 46:44
    Bydgoszcz - Gdańsk 47:43
    Łódź - Ostrów Wlkp. 49:41
    Poznań - Wittstock 55:35
    Daugavpils - Toruń 32:58
    Grudziądz - Częstochowa 45:45
    Lublin - Wrocław 47:43
    Gdańsk - Łódź 53:37
    Bydgoszcz - Gniezno 47:43

  • bart82gkm 10 12 dni temuocena: 100% 

    Rzeszów : Opole 48-42
    Zielona G : Rybnik 58-32
    Leszno : Gorzów 53-37
    Krosno : Rawicz 52-38
    Gniezno : Tarnów 51-39
    Bydgoszcz : Gdańsk 47-43
    Łódź : Ostrów 53-37
    Poznań : Wittstock 55-35
    Daugavpils : Toruń 37-53
    Grudziądz : Częstochowa 41-49
    Lublin : Wrocław 49:41
    Gdańsk : Łódź 48:42
    Bydgoszcz : Gniezno 44:46

  • Wesoły Czesio 9 12 dni temu

    Rzeszów : Opole 50:40
    Zielona G : Rybnik 63:27
    Leszno : Gorzów 53:37
    Krosno : Rawicz 50:40
    Gniezno : Tarnów. 48:42
    Bydgoszcz : Gdańsk 44:46
    Łódź : Ostrów 48:42
    Poznań : Wittstock 50:40
    Daugavpils : Toruń 33:57
    Grudziądz : Częstochowa 49:41
    Lublin : Wrocław 49:41
    Gdańsk : Łódź 50:40
    Bydgoszcz : Gniezno 42:48

  • WiktorKawka 8 12 dni temu

    Stal Rzeszów - Kolejarz Opole 48:42
    Falubaz - ROW 59:31
    Unia L. - Stal G. 53:37
    GKM - Włókniarz 47:43
    Motor - Sparta 49:41
    Start - Unia T. 50:40
    Polonia B. - Wybrzeże 47:43
    Orzeł - Ostrovia 49:41
    Lokomotiv - Apator 38:52
    Wilki - Kolejarz R. 49:41
    PSŻ - Wolfe 57:33
    Wybrzeże - Orzeł 51:39
    Polonia B. - Start 45:45

  • lolek 7 12 dni temu


    RzTŻ Rzeszów - OK Bedmet Kolejarz Opole 53:37
    RM Solar Falubaz Zielona Góra - PGG ROW Rybnik 55:35
    Fogo Unia Leszno - Moje Bermudy Stal Gorzów 52:38
    Wilki Krosno - Metalika Recycling Kolejarz Rawicz 55:35
    Car Gwarant Kapi Meble Budex Start Gniezno - Unia Tarnów 51:39
    Abramczyk Polonia Bydgoszcz - Zdunek Wybrzeże Gdańsk 43:47
    Orzeł Łódź - Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów 50:40
    specHouse PSŻ Poznań - MSC Wölfe Wittstock 53:37
    Lokomotiv Daugavpils - eWinner Apator Toruń 34:56
    MRGARDEN GKM Grudziądz - Eltrox Włókniarz Częstochowa 38:52
    Motor Lublin - Betard Sparta Wrocław 51:39
    Zdunek Wybrzeże Gdańsk - Orzeł Łódź 50:40
    Abramczyk Polonia Bydgoszcz - Start Gniezno 42:48

  • zsmarti. 6 12 dni temu

    Rzeszów : Opole 51-39
    Zielona G : Rybnik 64-26
    Leszno : Gorzów 51-39
    Krosno : Rawicz 54-36
    Gniezno : Tarnów 51-39
    Bydgoszcz : Gdańsk 46-44
    Łódź : Ostrów 53-37
    Poznań : Wittstock 51-39
    Daugavpils : Toruń 36-54
    Grudziądz : Częstochowa 43-47
    Lublin : Wrocław 51:39
    Gdańsk : Łódź 49:41
    Bydgoszcz : Gniezno 43:47

  • anonime 5 13 dni temu

    Rzeszów : Opole 48-42
    Zielona G : Rybnik 57-33
    Leszno : Gorzów 51-39
    Krosno : Rawicz 53-37
    Gniezno : Tarnów 51-39
    Bydgoszcz : Gdańsk 44-46
    Łódź : Ostrów 53-37
    Poznań : Wittstock 55-35
    Daugavpils : Toruń 39-51
    Grudziądz : Częstochowa 44-46
    Lublin : Wrocław 48:42
    Gdańsk : Łódź 43:47
    Bydgoszcz : Gniezno 42:48

  • MAŁA 4 13 dni temuocena: 100% 

    RzTŻ Rzeszów - OK Bedmet Kolejarz Opole 51-39
    RM Solar Falubaz Zielona Góra - PGG ROW Rybnik 62-38
    Fogo Unia Leszno - Moje Bermudy Stal Gorzów 52-38
    Wilki Krosno - Metalika Recycling Kolejarz Rawicz 56-34
    Car Gwarant Kapi Meble Budex Start Gniezno - Unia Tarnów 47-43
    Abramczyk Polonia Bydgoszcz - Zdunek Wybrzeże Gdańsk 46-44
    Orzeł Łódź - Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów 50-40
    specHouse PSŻ Poznań - MSC Wölfe Wittstock 56-34
    Lokomotiv Daugavpils - eWinner Apator Toruń 34-56
    MRGARDEN GKM Grudziądz - Eltrox Włókniarz Częstochowa 46-44
    Motor Lublin - Betard Sparta Wrocław 49-41
    Zdunek Wybrzeże Gdańsk - Orzeł Łódź 48-42
    Abramczyk Polonia Bydgoszcz - Car Gwarant Kapi Meble Budex Start Gniezno 43-47

  • scyzoryk 3 13 dni temuocena: 100% 

    Rzeszów : Opole 52-38
    Zielona G : Rybnik 63-27
    Leszno : Gorzów 56-34
    Krosno : Rawicz 55-35
    Gniezno : Tarnów 48-42
    Bydgoszcz : Gdańsk 42-48
    Łódź : Ostrów 49-41
    Poznań : Wittstock 49-41
    Daugavpils : Toruń 36-54
    Grudziądz : Częstochowa 45-45
    Lublin : Wrocław 46:44
    Gdańsk : Łódź 50:40
    Bydgoszcz : Gniezno 47:43

  • Wojta 2 13 dni temu

    Rzeszów : Opole 49-41
    Zielona G : Rybnik 55-35
    Leszno : Gorzów 58-32
    Krosno : Rawicz 50-40
    Gniezno : Tarnów 50-40
    Bydgoszcz : Gdańsk 44-46
    Łódź : Ostrów 47-43
    Poznań : Wittstock 51-39
    Daugavpils : Toruń 33-57
    Grudziądz : Częstochowa 46-44
    Lublin : Wrocław 50-40
    Gdańsk : Łódź 48-42
    Bydgoszcz : Gniezno 44-46

  • dag 1 13 dni temu

    Rzeszów : Opole 50-40
    Zielona G : Rybnik 62-28
    Leszno : Gorzów 57-33
    Krosno : Rawicz 52-38
    Gniezno : Tarnów 49-41
    Bydgoszcz : Gdańsk 42-48
    Łódź : Ostrów 45-45
    Poznań : Wittstock 49-41
    Daugavpils : Toruń 32-58
    Grudziądz : Częstochowa 43-47
    Lublin : Wrocław 48-42
    Gdańsk : Łódź 50-40
    Bydgoszcz : Gniezno 42-48

Typer Ligowy

Zasady i punktacja

1. Typujemy wyniki wszystkich meczów polskich lig żużlowych.

2. W przypadku przełożenia meczu, a nowa, wyznaczona data wypada po następnej kolejce meczowej, typ jest anulowany, a jego powtórzenie nastąpi na kilka dni przed terminem rozegrania przełożonego spotkania.

3. Możliwość typowania oraz wszelkich modernizacji zamyka się jednocześnie wraz z godziną rozpoczęcia pierwszego meczu kolejki. Wszelkie zmiany w swoim typach, po tym czasie, równoznaczne są z unieważnieniem tych typów.

4. Punktacja typera:
trafiony wynik meczu: 3 pkt.
- wskazanie poprawnie zwycięzcy meczu: 1 pkt
- niepoprawne wskazanie zwycięzcy meczu: -1 pkt
- brak typu: 0 pkt

5. JOKER - przyznany zostanie uczestnikowi zabawy, w przypadku wskazania i trafienia meczowego remisu. JOKERA można wykorzystać tylko jeden raz, wpisując "JOKER" przy typowaniu wyniku konkretnego meczu, a zdobyte punkty w tym typie liczone są podwójnie. Można mieć kilka JOKERÓW w sezonie.

6. W zabawie biorą udział również drużyny złożone z dwóch ekspertów, tj. uczestników związanych "zawodowo" z żużlem (korespondent/redaktor/dziennikarz/zawodnik itd.). Do wyniku drużyny liczy się suma zdobytych punktów przez obu zawodników w drużynie. Indywidualna klasyfikacja generalna będzie połączona z czytelnikami biorącymi udział w zabawie. 

7. Nagrody: niespodzianki od sponsorów za zajęcie I, II lub III miejsca.

W przypadku pojawienia się miejsc ex aequo na pozycjach 1-3, decyduje:
większa ilość trafionych wyników meczów, następnie
mniejsza ilość typów na sumę 0 punktów.

Jeżeli w dalszym ciągu nie będzie można wskazać lepszego, serwis speedwaynews.pl zastrzega sobie prawo do podziału nagrody pomiędzy zwycięzcami.

REKLAMAeWinner Banner BOX
REKLAMAeWinner Banner BOX
REKLAMAvademecum2
REKLAMAspeedwaydeals.com
Artykuł załadowany: 0.9569 sekundy

Rozliczenia transakcji kartą płatniczą i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl