REKLAMAeWinner Banner

Gnieźnianie skreślili Pavlica, łodzianie Jeleniewskiego (awizowane)

Daniel Jeleniewski

Daniel Jeleniewski (fot. Jarosław Ziąbka)

Na zamknięcie sobotniego żużlowego maratonu Orzeł Łódź podejmie Car Gwarant Kapi Meble Budex Start Gniezno. Poznajemy awizowane składy na to wydarzenie.

Świetny występ Frederika Jakobsena we wtorkowym meczu w Bydgoszczy nie pozostał niezauważony. Menadżer Rafael Wojciechowski dotychczas wystawiał 22-latka pod numerem 8 i ewentualnie dokonywał zmian od początku meczu. Teraz Duńczyk wygryzł Juricę Pavlica już ostatecznie. Jakobsen wie, że pojedzie z „2” na plecach i może w spokoju przygotowywać się do sobotniego meczu.

Jedna zmiana osobowa nastąpiła także w składzie Orła Łódź. Z zestawienia wypadł Daniel Jeleniewski. Pomimo tego, że wychowanek klubu z Lublina był trzecim najskuteczniejszym żużlowcem swojej drużyny we wczorajszym meczu w Gdańsku, decyzją Adama Skórnickiego to właśnie jego zmieni powracający do składu Norbert Kościuch.

Mecz Orła Łódź z Car Gwarant Kapi Meble Budex Startem Gniezno w sobotę 8 sierpnia o godzinie 19:15. Transmisję telewizyjną przygotuje stacja nSport+. Portal speedwaynews.pl przeprowadzi z kolei relację LIVEKliknij i zobacz układ par dla tego meczu w nowej tabeli biegowej.

Awizowane składy:
Orzeł Łódź:

9. Aleksandr Łoktajew
10. Marcin Nowak
11. Norbert Kościuch
12. Brady Kurtz
13. Rohan Tungate
14. Aleksander Grygolec
15. Piotr Pióro

Car Gwarant Kapi Meble Budex Start Gniezno:
1. Oskar Fajfer
2. Frederik Jakobsen
3. Oliver Berntzon
4. Timo Lahti
5. Adrian Gała
6. Damian Stalkowski
7.

Źródło: GKSŻ


0Komentarze

Dodawanie komentarzy tylko dla zalogowanych. Kliknij tutaj aby się zalogować lub zarejestruj się.

Portal www.speedwaynews.pl/ nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
    Nie ma jeszcze komentarzy...
Artykuł załadowany: 1.1636 sekundy

Rozliczenia transakcji kartą płatniczą i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl