REKLAMAeWinner Banner

Czternasta kolejka typera speedwaynews.pl oraz SGP

Typer

Typer ligowy

  wydrukuj podstronę do DRUKUJ10 września 2020, 16:23 komentarzy 23
Typer ligowy

Typer ligowy

Miejmy nadzieję, że uda się rozegrać zaplanowane spotkania. Pogoda coraz bardziej jesienna, a w dodatku nie chce współpracować z organizatorami. W tej kolejce typujemy również turnieje Speedway Grand Prix w Gorzowie Wielkopolskim. Życzymy trafnych wskazań, przyjemnej zabawy i dużo emocji! Poniżej rozkład jazdy tego weekendu. Powodzenia! 

piątek 11.09.2020
Wilki Krosno - Wolfe Wittstock 
3. runda SGP w Gorzowie Wielkopolskim
sobota 12.09.2020
Metalika Recycling Kolejarz Rawicz - OK Bedmet Kolejarz Opole
Zdunek Wybrzeże Gdańsk - Abramczyk Polonia Bydgoszcz
Arged Malesa TŻ Ostrowia - Orzeł Łódź
4. runda SGP w Gorzowie Wielkopolskim

niedziela 13.09.2020
SpecHouse PSŻ Poznań - RżTŻ Rzeszów 
eWinner Apator Toruń - Lokomotiv Daugavpils  
Fogo Unia Leszno - Eltrox Włókniarz Częstochowa 
Motor Lublin - RM Solar Falubaz Zielona G.  

poniedziałek 14.09.2020
  PGG ROW Rybnik - Betard Sparta Wrocław  

Typy drużynowe

speedwaynews.pl
Grzegorz Starzec    Damian Kuczyński  
Krosno 61:29 Wittstock  Krosno 68:22 Wittstock 
3. runda SGP- Zmarzlik 3. runda SGP - Zmarzlik
Rawicz 50:40 Opole Rawicz 51:39 Opole
Gdańsk 51:39 Bydgoszcz Gdańsk 53:37 Bydgoszcz
Ostrów 50:40 Łódź  Ostrów 52:38 Łódź 
4. runda SGP- Łaguta 4. runda SGP - Zmarzlik 
Poznań 47:43 Rzeszów Poznań 47:43 Rzeszów
Toruń 62:28 Daugavpils  Toruń 66:24 Daugavpils
Leszno 49:41 Częstochowa Leszno 54:36 Częstochowa
Lublin 50:40 Zielona G. Lublin 50:40 Zielona G.
Rybnik 40:50 Wrocław Rybnik 37:53 Wrocław
GuruStats.pl
Rafał Gurgurewicz    Krzysztof Gurgurewicz  
Krosno 63:27 Wittstock  Krosno 62:28 Wittstock 
3. runda SGP- Janowski 3. runda SGP- Zmarzlik
Rawicz 42:48 Opole Rawicz 43:47 Opole
Gdańsk 52:38 Bydgoszcz Gdańsk 51:39 Bydgoszcz
Ostrów 50:40 Łódź  Ostrów 47:43 Łódź 
4. runda SGP- Janowski 4. runda SGP- Zmarzlik
Poznań 48:42 Rzeszów Poznań 47:43 Rzeszów
Toruń 55:35 Daugavpils  Toruń 60:30 Daugavpils
Leszno 46:44 Częstochowa Leszno 49:41 Częstochowa
Lublin 49:41 Zielona G. Lublin 48:42 Zielona G.
Rybnik 30:60 Wrocław Rybnik 31:59 Wrocław
rafalmartuszewski.com
Rafał Martuszewski    Łukasz Wroński  
Krosno 55:35 Wittstock  Krosno 60:30 Wittstock 
3. runda SGP- Zmarzlik 3. runda SGP- Zmarzlik
Rawicz 48:42 Opole Rawicz 50:40 Opole
Gdańsk 51:39 Bydgoszcz Gdańsk 55:35 Bydgoszcz
Ostrów 46:44 Łódź  Ostrów 44:46 Łódź 
4. runda SGP- Janowski 4. runda SGP- Zmarzlik
Poznań 47:43 Rzeszów Poznań 47:43 Rzeszów
Toruń 57:33 Daugavpils  Toruń 56:34 Daugavpils
Leszno 50:40 Częstochowa Leszno 43:47 Częstochowa
Lublin 43:47 Zielona G. Lublin 49:41 Zielona G.
Rybnik 38:52 Wrocław Rybnik 29:61 Wrocław
Tygodnik Żużlowy
Konrad Cinkowski    Michał Rogoziński  
Krosno 65:25 Wittstock  Krosno 62:28 Wittstock 
3. runda SGP - Zmarzlik 3. runda SGP – Zmarzlik
Rawicz 38:52 Opole Rawicz 38:52 Opole
Gdańsk 48:42 Bydgoszcz Gdańsk 51:39 Bydgoszcz
Ostrów 53:37 Łódź  Ostrów 51:39 Łódź 
4. runda SGP - Zmarzlik 4. runda SGP – Zmarzlik 
Poznań 47:43 Rzeszów Poznań 49:41 Rzeszów
Toruń 65:25 Daugavpils  Toruń 56:34 Daugavpils
Leszno 42:48 Częstochowa Leszno 45:45 Częstochowa
Lublin 49:41 Zielona G. Lublin 51:39 Zielona G.
Rybnik 33:57 Wrocław Rybnik 33:57 Wrocław
Ambasadorzy PGEE
Joachim Piwek    Wiktoria Sztuka  
Krosno 61:29 Wittstock  Krosno 62:28 Wittstock 
3. runda SGP - Łaguta 3. runda SGP - Zmarzlik
Rawicz 47:43 Opole Rawicz 46:44 Opole
Gdańsk 50:40 Bydgoszcz Gdańsk 50:40 Bydgoszcz
Ostrów 50:40 Łódź  Ostrów 49:41 Łódź 
4. runda SGP - Lindgren 4. runda SGP- Zmarzlik
Poznań 52:38 Rzeszów Poznań 50:40 Rzeszów
Toruń 57:33 Daugavpils  Toruń 54:36 Daugavpils
Leszno 50:40 Częstochowa Leszno 49:41 Częstochowa
Lublin 52:38 Zielona G. Lublin 48:42 Zielona G.
Rybnik 34:56 Wrocław Rybnik 30:60 Wrocław
Polsat Sport Team
Tomasz Lorek    Krystian Natoński  
Krosno 53:37 Wittstock  Krosno 61:29 Wittstock 
3. runda SGP - Zmarzlik 3. runda SGP- Zmarzlik
Rawicz 54:36 Opole Rawicz 47:43 Opole
Gdańsk 48:42 Bydgoszcz Gdańsk 52:38 Bydgoszcz
Ostrów 49:41 Łódź  Ostrów 49:41 Łódź 
4. runda SGP - Doyle  4. runda SGP- Zmarzlik
Poznań 50:40 Rzeszów Poznań 47:43 Rzeszów
Toruń 59:31 Daugavpils  Toruń 58:32 Daugavpils
Leszno 45:45 Częstochowa Leszno 45:45 Częstochowa
Lublin 48:42 Zielona G. Lublin 48:42 Zielona G.
Rybnik 39:51 Wrocław Rybnik 31:59 Wrocław
Team Canal+
Mateusz Dziopa    Mateusz Kędzierski  
Krosno 54:36 Wittstock  Krosno 60:30 Wittstock 
3. runda SGP- Zmarzlik 3. runda SGP - Zmarzlik
Rawicz 43:47 Opole Rawicz 50:40 Opole
Gdańsk 52:38 Bydgoszcz Gdańsk 51:39 Bydgoszcz
Ostrów 52:38 Łódź  Ostrów 48:42 Łódź 
4. runda SGP- Zmarzlik 4. runda SGP - Zmarzlik 
Poznań 48:42 Rzeszów Poznań 47:43 Rzeszów
Toruń 55:35 Daugavpils  Toruń 57:33 Daugavpils
Leszno 53:37 Częstochowa Leszno 44:46 Częstochowa
Lublin 50:40 Zielona G. Lublin 49:41 Zielona G.
Rybnik 38:52 Wrocław Rybnik 34:56 Wrocław
Team pamiatkikibica.pl
Piotr Kin    Andrzej Matkowski  
Krosno 64:26 Wittstock  Krosno 62:28 Wittstock 
3. runda SGP- Zmarzlik 3. runda SGP- Łaguta
Rawicz 37:53 Opole Rawicz 42:48 Opole
Gdańsk 43:47 Bydgoszcz Gdańsk 41:49 Bydgoszcz
Ostrów 51:39 Łódź  Ostrów 50:40 Łódź 
4. runda SGP- Zmarzlik 4. runda SGP- Zmarzlik
Poznań 51:39 Rzeszów Poznań 54:36 Rzeszów
Toruń 57:33 Daugavpils  Toruń 56:36 Daugavpils
Leszno 49:41 Częstochowa Leszno 52:38 Częstochowa
Lublin 50:40 Zielona G. Lublin 53:37 Zielona G.
Rybnik 33:57 Wrocław Rybnik 35:55 Wrocław
mini speedway team
Bartosz Woźniak    Mirosław Parys  
Krosno : Wittstock  Krosno 69:21 Wittstock 
3. runda SGP- 3. runda SGP-
Rawicz : Opole Rawicz 47:41 Opole
Gdańsk : Bydgoszcz Gdańsk 58:32 Bydgoszcz
Ostrów : Łódź  Ostrów 50:40 Łódź 
4. runda SGP-  4. runda SGP - 
Poznań : Rzeszów Poznań 49:41 Rzeszów
Toruń : Daugavpils  Toruń 59:31 Daugavpils
Leszno : Częstochowa Leszno 49:41 Częstochowa
Lublin : Zielona G. Lublin 51:39 Zielona G.
Rybnik : Wrocław Rybnik 29:61 Wrocław

 
Analitycy zakładów
 buchmacherskich eWinner
   Dominik Woźniak  
Krosno 62:28 Wittstock  Krosno : Wittstock 
3. runda SGP - B. Zmarzlik 3. runda SGP-
Rawicz 43:47 Opole Rawicz : Opole
Gdańsk 48:42 Bydgoszcz Gdańsk : Bydgoszcz
Ostrów 49:41 Łódź  Ostrów : Łódź 
4. runda SGP - B. Zmarzlik 4. runda SGP- 
Poznań 48:42 Rzeszów Poznań : Rzeszów
Toruń 54:36 Daugavpils  Toruń : Daugavpils
Leszno 45:45 Częstochowa Leszno : Częstochowa
Lublin 50:40 Zielona G. Lublin : Zielona G.
Rybnik 30:60 Wrocław Rybnik : Wrocław

23Komentarze

Dodawanie komentarzy tylko dla zalogowanych użytkowników posiadających status VIP
Jeżeli nie masz konta na serwisie, możesz je założyć. Zarejestrowanie się jest bezpłatne i zajmie Ci tylko 30 sekund Zaloguj

Portal www.speedwaynews.pl/ nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  • bart82gkm 23 10 dni temu

    Krosno - Wittstock 63:27
    3 runda SGP - Zmarzlik
    Rawicz - Opole 47:43
    Gdańsk - Bydgoszcz 53:37
    Ostrów Wlkp. - Łódź 48:42
    4 Runda SGP - Janowski
    Poznań - Rzeszów 46:44
    Toruń - Daugavpils 57:33
    Leszno - Częstochowa 48:42
    Lublin - Zielona Góra 50:40
    Rybnik - Wrocław 32:58

  • lolek 22 10 dni temu


    Wilki Krosno - Wolfe Wittstock 62:28
    3. runda SGP w Gorzowie Wielkopolskim - Bartosz Zmarzlik
    Metalika Recycling Kolejarz Rawicz - OK Bedmet Kolejarz Opole 44:46
    Zdunek Wybrzeże Gdańsk - Abramczyk Polonia Bydgoszcz 52:38
    Arged Malesa TŻ Ostrowia - Orzeł Łódź 51:39
    4. runda SGP w Gorzowie Wielkopolskim-- Bartosz Zmarzlik
    SpecHouse PSŻ Poznań - RżTŻ Rzeszów 52:38
    eWinner Apator Toruń - Lokomotiv Daugavpils 55:35
    Fogo Unia Leszno - Eltrox Włókniarz Częstochowa 51:39
    Motor Lublin - RM Solar Falubaz Zielona G. 47:43
    PGG ROW Rybnik - Betard Sparta Wrocław 37:53

  • WiktorKawka 21 10 dni temuocena: 100% 

    Wilki Krosno - Wolfe Wittstock 62:28
    3. runda SGP w Gorzowie Wielkopolskim: Bartosz Zmarzlik
    sobota 12.09.2020
    Metalika Recycling Kolejarz Rawicz - OK Bedmet Kolejarz Opole 43:47
    Zdunek Wybrzeże Gdańsk - Abramczyk Polonia Bydgoszcz 52:38
    Arged Malesa TŻ Ostrowia - Orzeł Łódź 53:37
    4. runda SGP w Gorzowie Wielkopolskim: Artiom Łaguta
    niedziela 13.09.2020
    SpecHouse PSŻ Poznań - RżTŻ Rzeszów 50:40
    eWinner Apator Toruń - Lokomotiv Daugavpils 55:35
    Fogo Unia Leszno - Eltrox Włókniarz Częstochowa 51:39
    Motor Lublin - RM Solar Falubaz Zielona G. 48:42
    poniedziałek 14.09.2020
    PGG ROW Rybnik - Betard Sparta Wrocław 32:58

  • MAŁA 20 10 dni temuocena: 100% 

    Wilki Krosno - Wolfe Wittstock 61-29
    3. runda SGP w Gorzowie Wielkopolskim - Zmarzlik
    Metalika Recycling Kolejarz Rawicz - OK Bedmet Kolejarz Opole 40-50
    Zdunek Wybrzeże Gdańsk - Abramczyk Polonia Bydgoszcz 51-39
    Arged Malesa TŻ Ostrowia - Orzeł Łódź 48-42
    4. runda SGP w Gorzowie Wielkopolskim -Janowski
    SpecHouse PSŻ Poznań - RżTŻ Rzeszów 50-40
    eWinner Apator Toruń - Lokomotiv Daugavpils 56-34
    Fogo Unia Leszno - Eltrox Włókniarz Częstochowa 51-39
    Motor Lublin - RM Solar Falubaz Zielona G. 47-43
    PGG ROW Rybnik - Betard Sparta Wrocław 34-56

  • anonime 19 10 dni temuocena: 100% 

    Krosno - Wittstock 63:27
    3. runda SGP- Zmarzlik
    Rawicz - Opole 42:48
    Gdańsk - Bydgoszcz 53:37
    Ostrów - Łódź 49:41
    4. runda SGP- Janowski
    Poznań - Rzeszów 48:42
    Toruń - Daugavpils 59:31
    Leszno - Częstochowa 50:40
    Lublin - Zielona G. 49:41
    Rybnik - Wrocław 35-55

  • zsmarti. 18 10 dni temuocena: 100% 

    Krosno - Wittstock 65:25
    3 runda SGP - Zmarzlik
    Rawicz - Opole 49:41
    Gdańsk - Bydgoszcz 54:36
    Ostrów Wlkp. - Łódź 49:41
    4 Runda SGP - Zmarzlik
    Poznań - Rzeszów 47:43
    Toruń - Daugavpils 54:36
    Leszno - Częstochowa 49:41
    Lublin - Zielona Góra 49:41
    Rybnik - Wrocław 33:57

  • dag 17 10 dni temuocena: 100% 

    Krosno - Wittstock 59:31
    3 runda SGP - Zmarzlik
    Rawicz - Opole 47:43
    Gdańsk - Bydgoszcz 55:35
    Ostrów Wlkp. - Łódź 48:42
    4 Runda SGP - Sajfutdinow
    Poznań - Rzeszów 40:50
    Toruń - Daugavpils 55:35
    Leszno - Częstochowa 48:42
    Lublin - Zielona Góra 42:48
    Rybnik - Wrocław 33:57

  • Wesoły Czesio 16 10 dni temu

    Krosno - Wittstock 62-28
    3 runda SGP - Bartek Zmarzlik
    Rawicz - Opole 51-39
    Gdańsk - Bydgoszcz 50:40
    Ostrów Wlkp. - Łódź 49-41
    4 Runda SGP - Janowski
    Poznań - Rzeszów 40:50
    Toruń - Daugavpils 59:31
    Leszno - Częstochowa 49:41
    Lublin - Zielona Góra 47:43
    Rybnik - Wrocław 36:54

  • ARTUR FZG 15 10 dni temu

    Krosno - Wittstock 60:30
    3 runda SGP - Bartek Zmarzlik
    Rawicz - Opole 45:45
    Gdańsk - Bydgoszcz 54:36
    Ostrów Wlkp. - Łódź 48:42
    4 Runda SGP - Bartek Zmarzlik
    Poznań - Rzeszów 41:49
    Toruń - Daugavpils 59:31
    Leszno - Częstochowa 51:39
    Lublin - Zielona Góra 43:47
    Rybnik - Wrocław 37:53

  • Wojta 14 10 dni temuocena: 100% 

    Krosno - Wittstock 61:29
    3. runda SGP- Zmarzlik
    Rawicz - Opole 46:44
    Gdańsk - Bydgoszcz 53:37
    Ostrów - Łódź 47:43
    4. runda SGP- Zmarzlik
    Poznań - Rzeszów 44:46
    Toruń - Daugavpils 62:28
    Leszno - Częstochowa 48:42
    Lublin - Zielona G. 47:43
    Rybnik - Wrocław 38-52

  • scyzoryk 13 11 dni temuocena: 100% 

    Krosno - Wittstock 59:31
    3. runda SGP- Janowski
    Rawicz - Opole 49:41
    Gdańsk - Bydgoszcz 50:40
    Ostrów - Łódź 50:40
    4. runda SGP- Zmarzlik
    Poznań - Rzeszów 48:42
    Toruń - Daugavpils 63:27
    Leszno - Częstochowa 49:41
    Lublin - Zielona G. 47:43
    Rybnik - Wrocław 39-51

  • zsmarti. 12 12 dni temuocena: 100% 

    Z prostego względu ze zmiana jest gospodarza to zmieniam wynik na mecz Częstochowa : Rybnik 56:34

    Edytowany: 12 dni temu

  • WiktorKawka 11 16 dni temu

    Ostrovia - Apator 37:53
    Orzeł - Wybrzeże 50:40
    Falubaz - Unia 46:44
    Włókniarz - ROW 61:29
    PSŻ - Wilki 40:50
    Sparta - Stal G. 50:40
    GKM - Motor 43:47
    Wolfe - Kolejarz O. 39:51
    Start - Polonia B. 53:37
    Lokomotiv - Unia T. 42:48
    Finał IMP w Lesznie - Piotr Pawlicki

  • anonime 10 17 dni temu

    Rzeszów - Rawicz 50:40
    Grudziądz - Lublin 44:46
    Częstochowa - Rybnik 59:31
    Gniezno - Bydgoszcz 52:38
    Daugavpils - Tarnów 49:41
    Ostrów Wlkp. - Toruń 40:50
    Łódź - Gdańsk 52:38
    Poznań - Krosno 39:51
    Wittstock - Opole 48:42
    Wrocław - Gorzów 52:38
    Zielona Góra - Leszno 48:42
    Finał IMP - Maciej Janowski

  • bart82gkm 9 17 dni temu

    Wittstock : Opole 43:47
    Grudziądz : Lublin 42:48
    Częstochowa : Rybnik 61:29
    Gniezno : Bydgoszcz 53:37
    Daugavpils : Tarnów 48:42
    Ostrów : Toruń 41:49
    Łódź : Gdańsk 50:40
    Poznań : Krosno 44:46
    Rzeszów : Rawicz 54:36
    Wrocław : Gorzów 51:39
    Zielona G : Leszno 42:48
    IMP - Zmarzlik

  • scyzoryk 8 17 dni temu

    Wittstock : Opole 41-49
    Grudziądz : Lublin 43-47
    Częstochowa : Rybnik 59-31
    Gniezno : Bydgoszcz 50:40
    Daugavpils : Tarnów 43-47
    Ostrów : Toruń 39-51
    Łódź : Gdańsk 50:40
    Poznań : Krosno 39-51
    Rzeszów : Rawicz 48-42
    Wrocław : Gorzów 50-40
    Zielona G : Leszno 44-46
    IMP - Kołodziej

  • lolek 7 17 dni temu


    RzTŻ Rzeszów - Metalika Recycling Kolejarz Rawicz 50:40
    MRGARDEN GKM Grudziądz - Motor Lublin (⇒ 08.09) 48:42
    Eltrox Włókniarz Częstochowa - PGG ROW Rybnik 58:32

    Car Gwarant Start Gniezno - Abramczyk Polonia Bydgoszcz (⇒ 07.09) 54:36
    Lokomotiv Daugavpils - Unia Tarnów (⇒ 07.09) 52:38
    Arged Malesa TŻ Ostrowia - eWinner Apator Toruń 35:55
    Orzeł Łódż - Zdunek Wybrzeże Gdańsk 49:41
    SpecHouse PSŻ Poznań - Wilki Krosno (⇒ 07.09) 39:51

    Wolfe Wittstock - OK Bedmet Kolejarz Opole 40:50
    Betard Sparta Wrocław - Moje Bermudy Stal Gorzów 48:42
    RM Solar Falubaz Zielona Góra - Fogo Unia Leszno 43:47

    Finał IMP w Lesznie Janowski

  • MAŁA 6 17 dni temuocena: 100% 

    RzTŻ Rzeszów - Metalika Recycling Kolejarz Rawicz 52-38
    MRGARDEN GKM Grudziądz - Motor Lublin (⇒ 08.09) - 45-45
    Eltrox Włókniarz Częstochowa - PGG ROW Rybnik 59-31
    Car Gwarant Kapi Meble Budex Start Gniezno - Abramczyk Polonia Bydgoszcz (⇒ 07.09) 56-34
    Lokomotiv Daugavpils - Unia Tarnów (⇒ 07.09) 49-41
    Arged Malesa TŻ Ostrowia - eWinner Apator Toruń 36-54
    Orzeł Łódż - Zdunek Wybrzeże Gdańsk 50-40
    SpecHouse PSŻ Poznań - Wilki Krosno (⇒ 07.09) 41-49
    Wolfe Wittstock - OK Bedmet Kolejarz Opole 43-47
    Betard Sparta Wrocław - Moje Bermudy Stal Gorzów 51-39
    RM Solar Falubaz Zielona Góra - Fogo Unia Leszno 44-46
    Finał IMP w Lesznie - KOŁODZIEJ

  • zsmarti. 5 17 dni temu

    Wittstock : Opole 41:49
    Grudziądz : Lublin 47:43
    Częstochowa : Rybnik 61:29
    Gniezno : Bydgoszcz 49:41
    Daugavpils : Tarnów 43:47
    Ostrów : Toruń 37:53
    Łódź : Gdańsk 54:36
    Poznań : Krosno 41:49
    Rzeszów : Rawicz 51:39
    Wrocław : Gorzów 51:39
    Zielona G : Leszno 41:49
    IMP - Zmarzlik

  • Wesoły Czesio 4 17 dni temuocena: 100% 

    Wittstock : Opole 40:50
    Grudziądz : Lublin 51:39
    Częstochowa : Rybnik 60:30
    Gniezno : Bydgoszcz 52:38
    Daugavpils : Tarnów 43:47
    Ostrów : Toruń 37:53
    Łódź : Gdańsk 51:39
    Poznań : Krosno 43:47
    Rzeszów : Rawicz 46:44
    Wrocław : Gorzów 49:41
    Zielona G : Leszno 42:48
    IMP - Janowski

  • dag 3 17 dni temuocena: 100% 

    Wittstock : Opole 35:55
    Grudziądz : Lublin 49-41
    Częstochowa : Rybnik 59:31
    Gniezno : Bydgoszcz 50:40
    Daugavpils : Tarnów 40:50
    Ostrów : Toruń 38:52
    Łódź : Gdańsk 49:41
    Poznań : Krosno 42:48
    Rzeszów : Rawicz 48:42
    Wrocław : Gorzów 50:40
    Zielona G : Leszno 46:44
    IMP - Pawlicki

  • ARTUR FZG 2 17 dni temu


    04.09.2020 piątek
    Rzeszów - Rawicz 54:36
    Grudziądz - Lublin 48:42
    Częstochowa - Rybnik 57:33
    ---------------
    05.09.2020 sobota
    Gniezno - Bydgoszcz 54:36
    Daugavpils - Tarnów 49:41
    Ostrów Wlkp. - Toruń 35:55
    Łódź - Gdańsk 52:38
    Poznań - Krosno 42:48
    ---------------
    06.09.2020 niedziela
    Wittstock - Opole 34:56
    Wrocław - Gorzów 51:39
    Zielona Góra - Leszno 47:43
    ---------------
    07.09.2020 poniedziałek
    Finał IMP - Bartosz Zmarzlik

  • Wojta 1 17 dni temuocena: 100% 

    Wittstock : Opole 44:46
    Grudziądz : Lublin 43:47
    Częstochowa : Rybnik 60:30
    Gniezno : Bydgoszcz 54:36
    Daugavpils : Tarnów 47:43
    Ostrów : Toruń 39:51
    Łódź : Gdańsk 48:42
    Poznań : Krosno 42:48
    Rzeszów : Rawicz 52:38
    Wrocław : Gorzów 48:42
    Zielona G : Leszno 43:47
    IMP - Zmarzlik

Typer Ligowy

Zasady i punktacja

1. Typujemy wyniki wszystkich meczów polskich lig żużlowych.

2. W przypadku przełożenia meczu, a nowa, wyznaczona data wypada po następnej kolejce meczowej, typ jest anulowany, a jego powtórzenie nastąpi na kilka dni przed terminem rozegrania przełożonego spotkania.

3. Możliwość typowania oraz wszelkich modernizacji zamyka się jednocześnie wraz z godziną rozpoczęcia pierwszego meczu kolejki. Wszelkie zmiany w swoim typach, po tym czasie, równoznaczne są z unieważnieniem tych typów.

4. Punktacja typera:
trafiony wynik meczu: 3 pkt.
- wskazanie poprawnie zwycięzcy meczu: 1 pkt
- niepoprawne wskazanie zwycięzcy meczu: -1 pkt
- brak typu: 0 pkt

5. JOKER - przyznany zostanie uczestnikowi zabawy, w przypadku wskazania i trafienia meczowego remisu. JOKERA można wykorzystać tylko jeden raz, wpisując "JOKER" przy typowaniu wyniku konkretnego meczu, a zdobyte punkty w tym typie liczone są podwójnie. Można mieć kilka JOKERÓW w sezonie.

6. W zabawie biorą udział również drużyny złożone z dwóch ekspertów, tj. uczestników związanych "zawodowo" z żużlem (korespondent/redaktor/dziennikarz/zawodnik itd.). Do wyniku drużyny liczy się suma zdobytych punktów przez obu zawodników w drużynie. Indywidualna klasyfikacja generalna będzie połączona z czytelnikami biorącymi udział w zabawie. 

7. Nagrody: niespodzianki od sponsorów za zajęcie I, II lub III miejsca.

W przypadku pojawienia się miejsc ex aequo na pozycjach 1-3, decyduje:
większa ilość trafionych wyników meczów, następnie
mniejsza ilość typów na sumę 0 punktów.

Jeżeli w dalszym ciągu nie będzie można wskazać lepszego, serwis speedwaynews.pl zastrzega sobie prawo do podziału nagrody pomiędzy zwycięzcami.

REKLAMAeWinner Banner BOX
REKLAMAeWinner Banner BOX
REKLAMAspeedwaydeals.com
Artykuł załadowany: 1.0091 sekundy

Rozliczenia transakcji kartą płatniczą i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl