REKLAMAspeedway hero
REKLAMAeWinner Banner

Czternasta kolejka typera speedwaynews.pl oraz SGP

Typer

Typer ligowy

  wydrukuj podstronę do DRUKUJ10 września 2020, 16:23 komentarzy 23
Typer ligowy

Typer ligowy

Miejmy nadzieję, że uda się rozegrać zaplanowane spotkania. Pogoda coraz bardziej jesienna, a w dodatku nie chce współpracować z organizatorami. W tej kolejce typujemy również turnieje Speedway Grand Prix w Gorzowie Wielkopolskim. Życzymy trafnych wskazań, przyjemnej zabawy i dużo emocji! Poniżej rozkład jazdy tego weekendu. Powodzenia! 

piątek 11.09.2020
Wilki Krosno - Wolfe Wittstock 
3. runda SGP w Gorzowie Wielkopolskim
sobota 12.09.2020
Metalika Recycling Kolejarz Rawicz - OK Bedmet Kolejarz Opole
Zdunek Wybrzeże Gdańsk - Abramczyk Polonia Bydgoszcz
Arged Malesa TŻ Ostrowia - Orzeł Łódź
4. runda SGP w Gorzowie Wielkopolskim

niedziela 13.09.2020
SpecHouse PSŻ Poznań - RżTŻ Rzeszów 
eWinner Apator Toruń - Lokomotiv Daugavpils  
Fogo Unia Leszno - Eltrox Włókniarz Częstochowa 
Motor Lublin - RM Solar Falubaz Zielona G.  

poniedziałek 14.09.2020
  PGG ROW Rybnik - Betard Sparta Wrocław  

Typy drużynowe

speedwaynews.pl
Grzegorz Starzec    Damian Kuczyński  
Krosno 61:29 Wittstock  Krosno 68:22 Wittstock 
3. runda SGP- Zmarzlik 3. runda SGP - Zmarzlik
Rawicz 50:40 Opole Rawicz 51:39 Opole
Gdańsk 51:39 Bydgoszcz Gdańsk 53:37 Bydgoszcz
Ostrów 50:40 Łódź  Ostrów 52:38 Łódź 
4. runda SGP- Łaguta 4. runda SGP - Zmarzlik 
Poznań 47:43 Rzeszów Poznań 47:43 Rzeszów
Toruń 62:28 Daugavpils  Toruń 66:24 Daugavpils
Leszno 49:41 Częstochowa Leszno 54:36 Częstochowa
Lublin 50:40 Zielona G. Lublin 50:40 Zielona G.
Rybnik 40:50 Wrocław Rybnik 37:53 Wrocław
GuruStats.pl
Rafał Gurgurewicz    Krzysztof Gurgurewicz  
Krosno 63:27 Wittstock  Krosno 62:28 Wittstock 
3. runda SGP- Janowski 3. runda SGP- Zmarzlik
Rawicz 42:48 Opole Rawicz 43:47 Opole
Gdańsk 52:38 Bydgoszcz Gdańsk 51:39 Bydgoszcz
Ostrów 50:40 Łódź  Ostrów 47:43 Łódź 
4. runda SGP- Janowski 4. runda SGP- Zmarzlik
Poznań 48:42 Rzeszów Poznań 47:43 Rzeszów
Toruń 55:35 Daugavpils  Toruń 60:30 Daugavpils
Leszno 46:44 Częstochowa Leszno 49:41 Częstochowa
Lublin 49:41 Zielona G. Lublin 48:42 Zielona G.
Rybnik 30:60 Wrocław Rybnik 31:59 Wrocław
rafalmartuszewski.com
Rafał Martuszewski    Łukasz Wroński  
Krosno 55:35 Wittstock  Krosno 60:30 Wittstock 
3. runda SGP- Zmarzlik 3. runda SGP- Zmarzlik
Rawicz 48:42 Opole Rawicz 50:40 Opole
Gdańsk 51:39 Bydgoszcz Gdańsk 55:35 Bydgoszcz
Ostrów 46:44 Łódź  Ostrów 44:46 Łódź 
4. runda SGP- Janowski 4. runda SGP- Zmarzlik
Poznań 47:43 Rzeszów Poznań 47:43 Rzeszów
Toruń 57:33 Daugavpils  Toruń 56:34 Daugavpils
Leszno 50:40 Częstochowa Leszno 43:47 Częstochowa
Lublin 43:47 Zielona G. Lublin 49:41 Zielona G.
Rybnik 38:52 Wrocław Rybnik 29:61 Wrocław
Tygodnik Żużlowy
Konrad Cinkowski    Michał Rogoziński  
Krosno 65:25 Wittstock  Krosno 62:28 Wittstock 
3. runda SGP - Zmarzlik 3. runda SGP – Zmarzlik
Rawicz 38:52 Opole Rawicz 38:52 Opole
Gdańsk 48:42 Bydgoszcz Gdańsk 51:39 Bydgoszcz
Ostrów 53:37 Łódź  Ostrów 51:39 Łódź 
4. runda SGP - Zmarzlik 4. runda SGP – Zmarzlik 
Poznań 47:43 Rzeszów Poznań 49:41 Rzeszów
Toruń 65:25 Daugavpils  Toruń 56:34 Daugavpils
Leszno 42:48 Częstochowa Leszno 45:45 Częstochowa
Lublin 49:41 Zielona G. Lublin 51:39 Zielona G.
Rybnik 33:57 Wrocław Rybnik 33:57 Wrocław
Ambasadorzy PGEE
Joachim Piwek    Wiktoria Sztuka  
Krosno 61:29 Wittstock  Krosno 62:28 Wittstock 
3. runda SGP - Łaguta 3. runda SGP - Zmarzlik
Rawicz 47:43 Opole Rawicz 46:44 Opole
Gdańsk 50:40 Bydgoszcz Gdańsk 50:40 Bydgoszcz
Ostrów 50:40 Łódź  Ostrów 49:41 Łódź 
4. runda SGP - Lindgren 4. runda SGP- Zmarzlik
Poznań 52:38 Rzeszów Poznań 50:40 Rzeszów
Toruń 57:33 Daugavpils  Toruń 54:36 Daugavpils
Leszno 50:40 Częstochowa Leszno 49:41 Częstochowa
Lublin 52:38 Zielona G. Lublin 48:42 Zielona G.
Rybnik 34:56 Wrocław Rybnik 30:60 Wrocław
Polsat Sport Team
Tomasz Lorek    Krystian Natoński  
Krosno 53:37 Wittstock  Krosno 61:29 Wittstock 
3. runda SGP - Zmarzlik 3. runda SGP- Zmarzlik
Rawicz 54:36 Opole Rawicz 47:43 Opole
Gdańsk 48:42 Bydgoszcz Gdańsk 52:38 Bydgoszcz
Ostrów 49:41 Łódź  Ostrów 49:41 Łódź 
4. runda SGP - Doyle  4. runda SGP- Zmarzlik
Poznań 50:40 Rzeszów Poznań 47:43 Rzeszów
Toruń 59:31 Daugavpils  Toruń 58:32 Daugavpils
Leszno 45:45 Częstochowa Leszno 45:45 Częstochowa
Lublin 48:42 Zielona G. Lublin 48:42 Zielona G.
Rybnik 39:51 Wrocław Rybnik 31:59 Wrocław
Team Canal+
Mateusz Dziopa    Mateusz Kędzierski  
Krosno 54:36 Wittstock  Krosno 60:30 Wittstock 
3. runda SGP- Zmarzlik 3. runda SGP - Zmarzlik
Rawicz 43:47 Opole Rawicz 50:40 Opole
Gdańsk 52:38 Bydgoszcz Gdańsk 51:39 Bydgoszcz
Ostrów 52:38 Łódź  Ostrów 48:42 Łódź 
4. runda SGP- Zmarzlik 4. runda SGP - Zmarzlik 
Poznań 48:42 Rzeszów Poznań 47:43 Rzeszów
Toruń 55:35 Daugavpils  Toruń 57:33 Daugavpils
Leszno 53:37 Częstochowa Leszno 44:46 Częstochowa
Lublin 50:40 Zielona G. Lublin 49:41 Zielona G.
Rybnik 38:52 Wrocław Rybnik 34:56 Wrocław
Team pamiatkikibica.pl
Piotr Kin    Andrzej Matkowski  
Krosno 64:26 Wittstock  Krosno 62:28 Wittstock 
3. runda SGP- Zmarzlik 3. runda SGP- Łaguta
Rawicz 37:53 Opole Rawicz 42:48 Opole
Gdańsk 43:47 Bydgoszcz Gdańsk 41:49 Bydgoszcz
Ostrów 51:39 Łódź  Ostrów 50:40 Łódź 
4. runda SGP- Zmarzlik 4. runda SGP- Zmarzlik
Poznań 51:39 Rzeszów Poznań 54:36 Rzeszów
Toruń 57:33 Daugavpils  Toruń 56:36 Daugavpils
Leszno 49:41 Częstochowa Leszno 52:38 Częstochowa
Lublin 50:40 Zielona G. Lublin 53:37 Zielona G.
Rybnik 33:57 Wrocław Rybnik 35:55 Wrocław
mini speedway team
Bartosz Woźniak    Mirosław Parys  
Krosno : Wittstock  Krosno 69:21 Wittstock 
3. runda SGP- 3. runda SGP-
Rawicz : Opole Rawicz 47:41 Opole
Gdańsk : Bydgoszcz Gdańsk 58:32 Bydgoszcz
Ostrów : Łódź  Ostrów 50:40 Łódź 
4. runda SGP-  4. runda SGP - 
Poznań : Rzeszów Poznań 49:41 Rzeszów
Toruń : Daugavpils  Toruń 59:31 Daugavpils
Leszno : Częstochowa Leszno 49:41 Częstochowa
Lublin : Zielona G. Lublin 51:39 Zielona G.
Rybnik : Wrocław Rybnik 29:61 Wrocław

 
Analitycy zakładów
 buchmacherskich eWinner
   Dominik Woźniak  
Krosno 62:28 Wittstock  Krosno : Wittstock 
3. runda SGP - B. Zmarzlik 3. runda SGP-
Rawicz 43:47 Opole Rawicz : Opole
Gdańsk 48:42 Bydgoszcz Gdańsk : Bydgoszcz
Ostrów 49:41 Łódź  Ostrów : Łódź 
4. runda SGP - B. Zmarzlik 4. runda SGP- 
Poznań 48:42 Rzeszów Poznań : Rzeszów
Toruń 54:36 Daugavpils  Toruń : Daugavpils
Leszno 45:45 Częstochowa Leszno : Częstochowa
Lublin 50:40 Zielona G. Lublin : Zielona G.
Rybnik 30:60 Wrocław Rybnik : Wrocław

Aby nie przegapić najciekawszych artykułów kliknij obserwuj speedwaynews.pl na Google News

Obserwuj nas!

23Komentarze

Dodawanie komentarzy tylko dla zalogowanych użytkowników posiadających status VIP
Jeżeli nie masz konta na serwisie, możesz je założyć. Zarejestrowanie się jest bezpłatne i zajmie Ci tylko 30 sekund Zaloguj

Portal www.speedwaynews.pl/ nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  • bart82gkm 23 4 miesiące temu

    Krosno - Wittstock 63:27
    3 runda SGP - Zmarzlik
    Rawicz - Opole 47:43
    Gdańsk - Bydgoszcz 53:37
    Ostrów Wlkp. - Łódź 48:42
    4 Runda SGP - Janowski
    Poznań - Rzeszów 46:44
    Toruń - Daugavpils 57:33
    Leszno - Częstochowa 48:42
    Lublin - Zielona Góra 50:40
    Rybnik - Wrocław 32:58

  • lolek 22 4 miesiące temu


    Wilki Krosno - Wolfe Wittstock 62:28
    3. runda SGP w Gorzowie Wielkopolskim - Bartosz Zmarzlik
    Metalika Recycling Kolejarz Rawicz - OK Bedmet Kolejarz Opole 44:46
    Zdunek Wybrzeże Gdańsk - Abramczyk Polonia Bydgoszcz 52:38
    Arged Malesa TŻ Ostrowia - Orzeł Łódź 51:39
    4. runda SGP w Gorzowie Wielkopolskim-- Bartosz Zmarzlik
    SpecHouse PSŻ Poznań - RżTŻ Rzeszów 52:38
    eWinner Apator Toruń - Lokomotiv Daugavpils 55:35
    Fogo Unia Leszno - Eltrox Włókniarz Częstochowa 51:39
    Motor Lublin - RM Solar Falubaz Zielona G. 47:43
    PGG ROW Rybnik - Betard Sparta Wrocław 37:53

  • WiktorKawka 21 4 miesiące temuocena: 100% 

    Wilki Krosno - Wolfe Wittstock 62:28
    3. runda SGP w Gorzowie Wielkopolskim: Bartosz Zmarzlik
    sobota 12.09.2020
    Metalika Recycling Kolejarz Rawicz - OK Bedmet Kolejarz Opole 43:47
    Zdunek Wybrzeże Gdańsk - Abramczyk Polonia Bydgoszcz 52:38
    Arged Malesa TŻ Ostrowia - Orzeł Łódź 53:37
    4. runda SGP w Gorzowie Wielkopolskim: Artiom Łaguta
    niedziela 13.09.2020
    SpecHouse PSŻ Poznań - RżTŻ Rzeszów 50:40
    eWinner Apator Toruń - Lokomotiv Daugavpils 55:35
    Fogo Unia Leszno - Eltrox Włókniarz Częstochowa 51:39
    Motor Lublin - RM Solar Falubaz Zielona G. 48:42
    poniedziałek 14.09.2020
    PGG ROW Rybnik - Betard Sparta Wrocław 32:58

  • MAŁA 20 4 miesiące temuocena: 100% 

    Wilki Krosno - Wolfe Wittstock 61-29
    3. runda SGP w Gorzowie Wielkopolskim - Zmarzlik
    Metalika Recycling Kolejarz Rawicz - OK Bedmet Kolejarz Opole 40-50
    Zdunek Wybrzeże Gdańsk - Abramczyk Polonia Bydgoszcz 51-39
    Arged Malesa TŻ Ostrowia - Orzeł Łódź 48-42
    4. runda SGP w Gorzowie Wielkopolskim -Janowski
    SpecHouse PSŻ Poznań - RżTŻ Rzeszów 50-40
    eWinner Apator Toruń - Lokomotiv Daugavpils 56-34
    Fogo Unia Leszno - Eltrox Włókniarz Częstochowa 51-39
    Motor Lublin - RM Solar Falubaz Zielona G. 47-43
    PGG ROW Rybnik - Betard Sparta Wrocław 34-56

  • anonime 19 4 miesiące temuocena: 100% 

    Krosno - Wittstock 63:27
    3. runda SGP- Zmarzlik
    Rawicz - Opole 42:48
    Gdańsk - Bydgoszcz 53:37
    Ostrów - Łódź 49:41
    4. runda SGP- Janowski
    Poznań - Rzeszów 48:42
    Toruń - Daugavpils 59:31
    Leszno - Częstochowa 50:40
    Lublin - Zielona G. 49:41
    Rybnik - Wrocław 35-55

  • zsmarti. 18 4 miesiące temuocena: 100% 

    Krosno - Wittstock 65:25
    3 runda SGP - Zmarzlik
    Rawicz - Opole 49:41
    Gdańsk - Bydgoszcz 54:36
    Ostrów Wlkp. - Łódź 49:41
    4 Runda SGP - Zmarzlik
    Poznań - Rzeszów 47:43
    Toruń - Daugavpils 54:36
    Leszno - Częstochowa 49:41
    Lublin - Zielona Góra 49:41
    Rybnik - Wrocław 33:57

  • dag 17 4 miesiące temuocena: 100% 

    Krosno - Wittstock 59:31
    3 runda SGP - Zmarzlik
    Rawicz - Opole 47:43
    Gdańsk - Bydgoszcz 55:35
    Ostrów Wlkp. - Łódź 48:42
    4 Runda SGP - Sajfutdinow
    Poznań - Rzeszów 40:50
    Toruń - Daugavpils 55:35
    Leszno - Częstochowa 48:42
    Lublin - Zielona Góra 42:48
    Rybnik - Wrocław 33:57

  • Wesoły Czesio 16 4 miesiące temu

    Krosno - Wittstock 62-28
    3 runda SGP - Bartek Zmarzlik
    Rawicz - Opole 51-39
    Gdańsk - Bydgoszcz 50:40
    Ostrów Wlkp. - Łódź 49-41
    4 Runda SGP - Janowski
    Poznań - Rzeszów 40:50
    Toruń - Daugavpils 59:31
    Leszno - Częstochowa 49:41
    Lublin - Zielona Góra 47:43
    Rybnik - Wrocław 36:54

  • ARTUR FZG 15 4 miesiące temu

    Krosno - Wittstock 60:30
    3 runda SGP - Bartek Zmarzlik
    Rawicz - Opole 45:45
    Gdańsk - Bydgoszcz 54:36
    Ostrów Wlkp. - Łódź 48:42
    4 Runda SGP - Bartek Zmarzlik
    Poznań - Rzeszów 41:49
    Toruń - Daugavpils 59:31
    Leszno - Częstochowa 51:39
    Lublin - Zielona Góra 43:47
    Rybnik - Wrocław 37:53

  • Wojta 14 4 miesiące temuocena: 100% 

    Krosno - Wittstock 61:29
    3. runda SGP- Zmarzlik
    Rawicz - Opole 46:44
    Gdańsk - Bydgoszcz 53:37
    Ostrów - Łódź 47:43
    4. runda SGP- Zmarzlik
    Poznań - Rzeszów 44:46
    Toruń - Daugavpils 62:28
    Leszno - Częstochowa 48:42
    Lublin - Zielona G. 47:43
    Rybnik - Wrocław 38-52

  • scyzoryk 13 4 miesiące temuocena: 100% 

    Krosno - Wittstock 59:31
    3. runda SGP- Janowski
    Rawicz - Opole 49:41
    Gdańsk - Bydgoszcz 50:40
    Ostrów - Łódź 50:40
    4. runda SGP- Zmarzlik
    Poznań - Rzeszów 48:42
    Toruń - Daugavpils 63:27
    Leszno - Częstochowa 49:41
    Lublin - Zielona G. 47:43
    Rybnik - Wrocław 39-51

  • zsmarti. 12 4 miesiące temuocena: 100% 

    Z prostego względu ze zmiana jest gospodarza to zmieniam wynik na mecz Częstochowa : Rybnik 56:34

    Edytowany: 4 miesiące temu

  • WiktorKawka 11 4 miesiące temu

    Ostrovia - Apator 37:53
    Orzeł - Wybrzeże 50:40
    Falubaz - Unia 46:44
    Włókniarz - ROW 61:29
    PSŻ - Wilki 40:50
    Sparta - Stal G. 50:40
    GKM - Motor 43:47
    Wolfe - Kolejarz O. 39:51
    Start - Polonia B. 53:37
    Lokomotiv - Unia T. 42:48
    Finał IMP w Lesznie - Piotr Pawlicki

  • anonime 10 4 miesiące temu

    Rzeszów - Rawicz 50:40
    Grudziądz - Lublin 44:46
    Częstochowa - Rybnik 59:31
    Gniezno - Bydgoszcz 52:38
    Daugavpils - Tarnów 49:41
    Ostrów Wlkp. - Toruń 40:50
    Łódź - Gdańsk 52:38
    Poznań - Krosno 39:51
    Wittstock - Opole 48:42
    Wrocław - Gorzów 52:38
    Zielona Góra - Leszno 48:42
    Finał IMP - Maciej Janowski

  • bart82gkm 9 4 miesiące temu

    Wittstock : Opole 43:47
    Grudziądz : Lublin 42:48
    Częstochowa : Rybnik 61:29
    Gniezno : Bydgoszcz 53:37
    Daugavpils : Tarnów 48:42
    Ostrów : Toruń 41:49
    Łódź : Gdańsk 50:40
    Poznań : Krosno 44:46
    Rzeszów : Rawicz 54:36
    Wrocław : Gorzów 51:39
    Zielona G : Leszno 42:48
    IMP - Zmarzlik

  • scyzoryk 8 4 miesiące temu

    Wittstock : Opole 41-49
    Grudziądz : Lublin 43-47
    Częstochowa : Rybnik 59-31
    Gniezno : Bydgoszcz 50:40
    Daugavpils : Tarnów 43-47
    Ostrów : Toruń 39-51
    Łódź : Gdańsk 50:40
    Poznań : Krosno 39-51
    Rzeszów : Rawicz 48-42
    Wrocław : Gorzów 50-40
    Zielona G : Leszno 44-46
    IMP - Kołodziej

  • lolek 7 4 miesiące temu


    RzTŻ Rzeszów - Metalika Recycling Kolejarz Rawicz 50:40
    MRGARDEN GKM Grudziądz - Motor Lublin (⇒ 08.09) 48:42
    Eltrox Włókniarz Częstochowa - PGG ROW Rybnik 58:32

    Car Gwarant Start Gniezno - Abramczyk Polonia Bydgoszcz (⇒ 07.09) 54:36
    Lokomotiv Daugavpils - Unia Tarnów (⇒ 07.09) 52:38
    Arged Malesa TŻ Ostrowia - eWinner Apator Toruń 35:55
    Orzeł Łódż - Zdunek Wybrzeże Gdańsk 49:41
    SpecHouse PSŻ Poznań - Wilki Krosno (⇒ 07.09) 39:51

    Wolfe Wittstock - OK Bedmet Kolejarz Opole 40:50
    Betard Sparta Wrocław - Moje Bermudy Stal Gorzów 48:42
    RM Solar Falubaz Zielona Góra - Fogo Unia Leszno 43:47

    Finał IMP w Lesznie Janowski

  • MAŁA 6 4 miesiące temuocena: 100% 

    RzTŻ Rzeszów - Metalika Recycling Kolejarz Rawicz 52-38
    MRGARDEN GKM Grudziądz - Motor Lublin (⇒ 08.09) - 45-45
    Eltrox Włókniarz Częstochowa - PGG ROW Rybnik 59-31
    Car Gwarant Kapi Meble Budex Start Gniezno - Abramczyk Polonia Bydgoszcz (⇒ 07.09) 56-34
    Lokomotiv Daugavpils - Unia Tarnów (⇒ 07.09) 49-41
    Arged Malesa TŻ Ostrowia - eWinner Apator Toruń 36-54
    Orzeł Łódż - Zdunek Wybrzeże Gdańsk 50-40
    SpecHouse PSŻ Poznań - Wilki Krosno (⇒ 07.09) 41-49
    Wolfe Wittstock - OK Bedmet Kolejarz Opole 43-47
    Betard Sparta Wrocław - Moje Bermudy Stal Gorzów 51-39
    RM Solar Falubaz Zielona Góra - Fogo Unia Leszno 44-46
    Finał IMP w Lesznie - KOŁODZIEJ

  • zsmarti. 5 4 miesiące temu

    Wittstock : Opole 41:49
    Grudziądz : Lublin 47:43
    Częstochowa : Rybnik 61:29
    Gniezno : Bydgoszcz 49:41
    Daugavpils : Tarnów 43:47
    Ostrów : Toruń 37:53
    Łódź : Gdańsk 54:36
    Poznań : Krosno 41:49
    Rzeszów : Rawicz 51:39
    Wrocław : Gorzów 51:39
    Zielona G : Leszno 41:49
    IMP - Zmarzlik

  • Wesoły Czesio 4 4 miesiące temuocena: 100% 

    Wittstock : Opole 40:50
    Grudziądz : Lublin 51:39
    Częstochowa : Rybnik 60:30
    Gniezno : Bydgoszcz 52:38
    Daugavpils : Tarnów 43:47
    Ostrów : Toruń 37:53
    Łódź : Gdańsk 51:39
    Poznań : Krosno 43:47
    Rzeszów : Rawicz 46:44
    Wrocław : Gorzów 49:41
    Zielona G : Leszno 42:48
    IMP - Janowski

  • dag 3 4 miesiące temuocena: 100% 

    Wittstock : Opole 35:55
    Grudziądz : Lublin 49-41
    Częstochowa : Rybnik 59:31
    Gniezno : Bydgoszcz 50:40
    Daugavpils : Tarnów 40:50
    Ostrów : Toruń 38:52
    Łódź : Gdańsk 49:41
    Poznań : Krosno 42:48
    Rzeszów : Rawicz 48:42
    Wrocław : Gorzów 50:40
    Zielona G : Leszno 46:44
    IMP - Pawlicki

  • ARTUR FZG 2 4 miesiące temu


    04.09.2020 piątek
    Rzeszów - Rawicz 54:36
    Grudziądz - Lublin 48:42
    Częstochowa - Rybnik 57:33
    ---------------
    05.09.2020 sobota
    Gniezno - Bydgoszcz 54:36
    Daugavpils - Tarnów 49:41
    Ostrów Wlkp. - Toruń 35:55
    Łódź - Gdańsk 52:38
    Poznań - Krosno 42:48
    ---------------
    06.09.2020 niedziela
    Wittstock - Opole 34:56
    Wrocław - Gorzów 51:39
    Zielona Góra - Leszno 47:43
    ---------------
    07.09.2020 poniedziałek
    Finał IMP - Bartosz Zmarzlik

  • Wojta 1 4 miesiące temuocena: 100% 

    Wittstock : Opole 44:46
    Grudziądz : Lublin 43:47
    Częstochowa : Rybnik 60:30
    Gniezno : Bydgoszcz 54:36
    Daugavpils : Tarnów 47:43
    Ostrów : Toruń 39:51
    Łódź : Gdańsk 48:42
    Poznań : Krosno 42:48
    Rzeszów : Rawicz 52:38
    Wrocław : Gorzów 48:42
    Zielona G : Leszno 43:47
    IMP - Zmarzlik

Typer Ligowy

Zasady i punktacja

1. Typujemy wyniki wszystkich meczów polskich lig żużlowych.

2. W przypadku przełożenia meczu, a nowa, wyznaczona data wypada po następnej kolejce meczowej, typ jest anulowany, a jego powtórzenie nastąpi na kilka dni przed terminem rozegrania przełożonego spotkania.

3. Możliwość typowania oraz wszelkich modernizacji zamyka się jednocześnie wraz z godziną rozpoczęcia pierwszego meczu kolejki. Wszelkie zmiany w swoim typach, po tym czasie, równoznaczne są z unieważnieniem tych typów.

4. Punktacja typera:
trafiony wynik meczu: 3 pkt.
- wskazanie poprawnie zwycięzcy meczu: 1 pkt
- niepoprawne wskazanie zwycięzcy meczu: -1 pkt
- brak typu: 0 pkt

5. JOKER - przyznany zostanie uczestnikowi zabawy, w przypadku wskazania i trafienia meczowego remisu. JOKERA można wykorzystać tylko jeden raz, wpisując "JOKER" przy typowaniu wyniku konkretnego meczu, a zdobyte punkty w tym typie liczone są podwójnie. Można mieć kilka JOKERÓW w sezonie.

6. W zabawie biorą udział również drużyny złożone z dwóch ekspertów, tj. uczestników związanych "zawodowo" z żużlem (korespondent/redaktor/dziennikarz/zawodnik itd.). Do wyniku drużyny liczy się suma zdobytych punktów przez obu zawodników w drużynie. Indywidualna klasyfikacja generalna będzie połączona z czytelnikami biorącymi udział w zabawie. 

7. Nagrody: niespodzianki od sponsorów za zajęcie I, II lub III miejsca.

W przypadku pojawienia się miejsc ex aequo na pozycjach 1-3, decyduje:
większa ilość trafionych wyników meczów, następnie
mniejsza ilość typów na sumę 0 punktów.

Jeżeli w dalszym ciągu nie będzie można wskazać lepszego, serwis speedwaynews.pl zastrzega sobie prawo do podziału nagrody pomiędzy zwycięzcami.

REKLAMAeWinner Banner BOX
REKLAMAzakręceni w lewo
REKLAMAeWinner Banner BOX
REKLAMAzakręceni w lewo
REKLAMAkalendarz Kin 2021
Artykuł załadowany: 0.8965 sekundy

Rozliczenia transakcji kartą płatniczą i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl