REKLAMAYT
REKLAMAwosp

Eltrox był murem za Jasonem, teraz jest murem za... szkołami

Drużyna forBET Włókniarza Częstochowa

Drużyna forBET Włókniarza Częstochowa (fot. Patryk Kowalski)

Główny sponsor Włókniarza Częstochowa, firma Eltrox oraz jej fundacja to niewątpliwie kopalnia inicjatyw nie tylko sportowych. Wszyscy pamiętamy m.in. akcję, która odbiła się szerokim echem w mediach dotycząca wsparcia Jasona Doyla lub zainstalowanie kamer termowizyjnych w budynku klubowym "Lwów". Tym razem tytularny darczyńca biało-zielonych wyszedł z inicjatywą dotyczącą dzieci i młodzieży.
Nie jest to jednak pierwszy raz w tym roku, kiedy sponsor Włókniarza wychodzi z inicjatywą, która dotyczy dzieci i młodzieży. Niedawno firma Eltrox była sponsorem transmisji internetowej międzynarodowych zawodów miniżużlowych w Gdańsku.

W dniach od 7 do 30 września 2020 roku, fundacja Eltrox „Razem Bezpieczniej" organizuje akcję: „Bezpieczny powrót do szkoły", która ma na celu ochronę dzieci i młodzieży szkolnej przed pandemią koronawirusa.

E-comerce Partners, właściciel marki Eltrox, wraz z Hikvision Poland - największym producentem systemów zabezpieczeń na świecie, ufundowały dziesięć ręcznych kamer termowizyjnych do pomiaru temperatury ludzkiego ciała, które w ułamku sekundy pozwalają wykryć osoby z gorączką, potencjalnie zakażone koronawirusem.

- Cieszymy się, że nasza firma oraz nasza fundacja może wspierać nie tylko klub sportowy, ale również wychodzić z inicjatywą wykraczającą w tym przypadku speedway. Jako sponsor tytularny Włókniarza Częstochowa pragniemy udzielać się na wielu frontach, także wspierając nie tylko zawodowych sportowców, biorących udział w prestiżowych rozgrywkach, a takimi niewątpliwie są zmagania w PGE Ekstralidze, ale bardzo zależy nam również na rozwoju dzieci i młodzieży oraz ich bezpieczeństwie. Kto wie? Być może część z nich za kilka lat będzie uprawiało sport na najwyższym poziomie, a my chcielibyśmy zapewnić im jak najlepsze warunki rozwoju oraz edukacji w szkołach i nie tylko. Niedawno propagowaliśmy, poprzez transmisję internetową, zmagania na miniżużlu, przyglądając się z bliska olbrzymiej pasji tych najmłodszych. Nasza firma to przyjaciel sportu i zależy nam na bezpieczeństwie uczniów - przyznała Monika Tomczak, specjalista ds. marketingu.

Akcja będzie prowadzona w dziesięciu polskich miastach: w Bydgoszczy, Częstochowie, Katowicach, Krakowie, Lublinie, Łodzi, Olsztynie, Rybniku, Warszawie i Wrocławiu. Głosowanie odbędzie się na facebookowych profilach ww. salonów Eltrox. Aby wziąć udział, wystarczy w komentarzu pod postem podać numer przyporządkowany danej szkole biorącej udział w głosowaniu. W każdym z miast, biorących udział w akcji, wygra jedna szkoła, która otrzyma najwięcej komentarzy (głosów).

Fundacja Eltrox „Razem Bezpieczniej" zajmuje się prowadzeniem akcji dotyczących szeroko pojętego bezpieczeństwa, edukacją z zakresu ochrony środowiska oraz upowszechnianiem kultury fizycznej, rekreacji i sportu.

Fundacja Eltrox „Razem Bezpieczniej" powstała w połowie kwietnia 2020 roku ale może już pochwalić się organizacją kilku akcji charytatywnych. Eltrox to potentat w branży elektroniki i zabezpieczeń i zarazem tytularny sponsor Włókniarza Częstochowa w 2020 roku.

Podopieczni Piotra Świderskiego wciąż walczą o awans do fazy play-off. Następca Marka Cieślaka na stanowisku menadżera zespołu zanotował kapitalny debiut, wygrywając w Lublinie ze Speed Car Motorem 51:39.


Aby nie przegapić najciekawszych artykułów kliknij obserwuj speedwaynews.pl na Google News

Obserwuj nas!
Artykuł załadowany: 1.0919 sekundy

Rozliczenia transakcji kartą płatniczą i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl