REKLAMAeWinner Banner

DMPJ: Fatalny wypadek w Tarnowie. Junior Motoru opuścił tor w karetce

Denis Zieliński (C), Wiktor Firmuga (Ż)

Denis Zieliński (C), Wiktor Firmuga (Ż) (fot. Patryk Kowalski)

W Tarnowie-Mościcach trwa zaległa runda Drużynowych Mistrzostw Polski Juniorów w grupie „C”. Niestety, początek zmagań młodych żużlowców okazał się być bardzo niefortunny dla Wiktora Firmugi z Motoru Lublin.

Młodzieżowiec Motoru Lublin po raz pierwszy upadł w biegu czwartym. Wówczas to zapoznał się z torem na prostej przeciwległej do startu, ale na szczęście podniósł się i o własnych siłach podążył do parku maszyn. 

Wypadek na przeciwległej prostej. Leży Wiktor Firmuga. Całe szczęście junior wstał i o własnych siłach podąża do parkingu. Wykluczenie zawodnika z powtórki. Gorzej zakończyła się jego kraksa w gonitwie szóstej. Wówczas zawodnik spod Tarnowa prostym motocyklem na wejściu w pierwszy wiraż drugiego okrążenia wjechał prosto w dmuchaną bandę. W wypadku uczestniczył także Paweł Trześniewski, w związku z czym na torze pojawiły sie momentalnie dwie karetki.

Sędzia wykluczył Firmugę z powtórki, ale żużlowiec tor opuścił na noszach, a karetka wyjechała ze stadionu. Z informacji, jakie przekazał nam członek teamu młodego żużlowca wiemy, że Firmuga był przytomny i ruszał rękoma oraz nogami. Choć cały wypadek wyglądał fatalnie, to młodzian narzekał tylko na ból barku.

--> Relacja live z 3. rundy DMPJ w grupie C.

źródło: inf. własna


0Komentarze

Dodawanie komentarzy tylko dla zalogowanych. Kliknij tutaj aby się zalogować lub zarejestruj się.

Portal www.speedwaynews.pl/ nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
    Nie ma jeszcze komentarzy...
Artykuł załadowany: 1.0058 sekundy

Rozliczenia transakcji kartą płatniczą i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl