REKLAMAspeedway hero
REKLAMAeWinner Banner

Czesi rozwiewają wątpliwości. Znamy decyzję ws. Grand Prix w Pradze!

Marketa (Praga)

Marketa (Praga) (fot. Jarosław Pabijan)

Piąta i szósta runda Grand Prix odbędą się zgodnie z planem 18 i 19 września w Pradze – przekazali działacze miejscowego klubu Markéta. Impreza nieoficjalnie miała być zagrożona z powodu rosnącej liczby zakażeń w Czechach.

Przypomnijmy, że zgodnie z oficjalnym terminarzem cyklu Grand Prix w sezonie 2020 powinno odbyć się osiem rund w czterech lokalizacjach. Trzy z nich to polskie tory we Wrocławiu, Gorzowie Wielkopolskim i Toruniu. Ostatnia – a chronologicznie trzecia – to Praga.

Od kilku dni BSI nieoficjalnie miała jednak obserwować sytuację pandemiczną w Czechach. U naszych południowych sąsiadów dzienne liczby zakażeń koronawirusem w ostatnim czasie zaczęły rosnąć. Pojawiły się obawy, że lokalne władze wprowadzą nowe restrykcje, które zmuszą organizatorów do odwołania zawodów. Jako alternatywne scenariusze wymieniano przeniesienie turniejów do Bydgoszczy lub Torunia.

Teraz wiemy już, że trzeba je wyrzucić do kosza. AK Markéta Praga w poniedziałkowy wieczór poinformowała na swojej stronie internetowej, że zawody nie są zagrożone. Nie zmienia się także nic w temacie wstępu kibiców na stadion. Zakupione bilety zachowują ważność.

Źródło: speedway-prague.cz

Aby nie przegapić najciekawszych artykułów kliknij obserwuj speedwaynews.pl na Google News

Obserwuj nas!

0Komentarze

Dodawanie komentarzy tylko dla zalogowanych. Kliknij tutaj aby się zalogować lub zarejestruj się.

Portal www.speedwaynews.pl/ nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
    Nie ma jeszcze komentarzy...
Artykuł załadowany: 1.0263 sekundy

Rozliczenia transakcji kartą płatniczą i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl