REKLAMAspeedway hero
REKLAMAeWinner Banner

Wystartowała promocja projektów do BO miasta Krakowa! (wideo)

Stadion żużlowy w Krakowie

Stadion żużlowy w Krakowie (fot. Mirosław Zelek)

Do rozpoczęcia głosowania w tegorocznej edycji Budżetu Obywatelskiego miasta Krakowa zostały tylko 3 dni. Z tego względu TŻ Wanda Krakowskie Smoki podjęło zintensyfikowane działania promocyjne. Pod koniec ubiegłego tygodnia na wiatach przystanków w Krakowie pojawiły się plakaty promujące projekty i zachęcające do oddawania na nie głosu.

W poniedziałek swoją premierę miał również spot. Wystąpił w nim wyjątkowy gość - Marcin Olpiński, szerzej znany jako Polski Chuck Norris. Ta wyjątkowa forma przekazu ma zapaść w pamięć i, co najważniejsze, zachęcić krakowian do oddania głosu na żużlowe projekty. Spot można zobaczyć pod artykułem.

Już wkrótce mieszkańcy Krakowa będą mogli usłyszeć spoty zachęcające do głosowania na antenie Radia Kraków. To kolejny z elementów kampanii promocyjnej.

22 września Towarzystwo zostało przyjęte w poczet członków rzeczywistych PZM. To kolejny ważny krok w walce o odbudowę krakowskiego żużla. Rośnie ono w siłę, a ich działania nabierają rozpędu - w pomoc w odbudowę „czarnego sportu" w Krakowie włączyło się kilku solidnych Partnerów. Główny patronat nad projektami objął Market Ubezpieczeń oraz sieć stacji paliw MOYA. - Bardzo chętnie zaangażowaliśmy się we współpracę z TŻ Wanda Krakowskie Smoki. Jesteśmy przekonani o tym, że warto propagować żużel także w tych rejonach kraju, gdzie powraca czarny sport. Mamy nadzieję, że wspólnie uda nam się rozpropagować tą dyscyplinę także w Grodzie Kraka - mówi Filip Puchalski, dyrektor ds. operacyjnych sieci MOYA, członek zarządu Anwim S.A.

MOYA to założona w 2009 roku, należąca do spółki Anwim S.A., ogólnopolska sieć stacji paliw, która jest liderem na rynku w Polsce wśród stacji niezależnych. Obecnie działa w niej ponad 260 placówek, w tym 26 w województwie małopolskim i dwie w samym Krakowie (przy ul. Makuszyńskiego 26 oraz przy ul. Wrobela 35).

Oprócz tego Towarzystwo wspierają także IC Project, AMSO, AMSO|rent oraz Alu4U (partner Nice). Solidnym wzmocnieniem na płaszczyźnie medialnej jest speedwaynews.pl. Portal objął swoim patronatem projekty zgłoszone do BO.

źródło: inf. prasowa

ZAŁĄCZNIK DO ARTYKUŁU

Aby nie przegapić najciekawszych artykułów kliknij obserwuj speedwaynews.pl na Google News

Obserwuj nas!

0Komentarze

Dodawanie komentarzy tylko dla zalogowanych. Kliknij tutaj aby się zalogować lub zarejestruj się.

Portal www.speedwaynews.pl/ nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
    Nie ma jeszcze komentarzy...
Artykuł załadowany: 1.3102 sekundy

Rozliczenia transakcji kartą płatniczą i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl