REKLAMAeWinner Banner

eWinner przewiduje leszczyńsko-gorzowski finał (zapowiedź)

Rafał Karczmarz w kasku białym

Rafał Karczmarz w kasku białym (fot. Arkadiusz Siwek)

Tylko 30 biegów dzieli nas od momentu, gdy z całą stanowczością będziemy znali dwa zespoły walczące w finale PGE Ekstraligi. Najbardziej prawdopodobny scenariusz? Leszczyńsko-gorzowski, nawet pomimo faktu, że ci drudzy muszą gonić.

Dwie wygrane 46:44 póki co premiują odpowiednio Fogo Unię Leszno i Betard Spartę Wrocław, ale analitycy Zakładów Bukmacherskich eWinner nie mają większych wątpliwości – oba spotkania rewanżowe padną łupem ich gospodarzy. I to na tyle wyraźnie, że dwupunktowa zaliczka Macieja Janowskiego i spółki nic nie zmieni.

Zdecydowanie mniej kontrowersji musi wzbudzać stwierdzenie, że jedną nogą w finale jest już Fogo Unia Leszno. „Byki” po wyjazdowej wygranej na dobrą sprawę mogą świętować po tym, jak zapewnią sobie w rewanżu 44 punkty. Bardziej prawdopodobne jest jednak kolejne zwycięstwo. Za taki scenariusz eWinner wypłaci nagrodę po kursie 1,10. Triumf RM Solar Falubazu mnoży stawkę razy 7,50.

Również w przypadku drugiego starcia bukmacher pewnie stawia na gospodarzy. Wygrana Moje Bermudy Stali ma przypisaną wartość 1,15, Betard Sparty Wrocław – 5,75. Trzeba zaznaczyć, że eWinnerowi nie chodzi raczej o pyrrusowy triumf 45:44, który premiowałby ekipę z Dolnego Śląska. Nawet przy handicapie 8,5 punktu na korzyść wrocławian, kurs na gospodarzy to 1,68, a na gości – 2,02.To tylko kilka przykładów, ale oferta eWinnera na każde spotkanie jest jeszcze szersza. Jeżeli mimo to macie swoje pomysły na zakłady związane z PGE Ekstraligą bądź czymkolwiek innym i nie znaleźliście ich na stronie, bukmacher zachęca do podsyłania propozycji Custom Betów, najlepiej przez formularz na stronie.

Ponadto eWinner proponuje Wam dodatkowe oferty za obstawianie żużla. Wybierając między piątkiem a niedzielą kupon z co najmniej dwoma wydarzeniami żużlowymi o łącznym kursie minimum 2,50, otrzymacie freebet o wartości swojego zakładu (maksymalnie 25 zł) do wykorzystania podczas tej samej kolejki!

A jeżeli dopiero chcecie zacząć zakładać się z eWinnerem, przygotowaliśmy dla Was ofertę specjalną na początek. Podając kod „SPEEDWAYNEWS” przy rejestracji, możecie otrzymać zwrot za swój pierwszy zakład nawet do 155 zł (maksymalny zwrot w momencie zagrania za 176,14 zł)!

Źródło: inf. własna


Aby nie przegapić najciekawszych artykułów kliknij obserwuj speedwaynews.pl na Google News

Obserwuj nas!
Artykuł załadowany: 1.2067 sekundy

Rozliczenia transakcji kartą płatniczą i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl