Bajerski: Jack Holder raczej na pewno zostanie w Toruniu

Jack Holder

Jack Holder (fot. Łukasz Wilk)

eWinner Apator Toruń zdołał zapewnić sobie awans do PGE Ekstraligi. Teraz przed torunianami czas budowy składy na walkę w gronie najlepszych drużyn w Polsce. Po meczu z Unią Tarnów Tomasz Bajerski potwierdził, że niemal pewne wydaje się pozostanie w Toruniu Jacka Holdera.

Beniaminki najlepszej żużlowej ligi świata nie mają zazwyczaj łatwego życia. Drużyny uzyskujące awans na zapleczu muszą dobrze trafić z kontraktami na ubogim rynku transferowym. eWinner Apator Toruń rozpoczyna budowę składu już po meczu z tarnowską Unią, w którym zapewnił sobie awans. Menadżer Tomasz Bajerski potwierdził, że najprawdopodobniej w Toruniu pozostanie Jack Holder.

Bajerski powiedział o tym na antenie nSport+. Jeśli Apatorowi uda się zatrzymać młodszego z braci Holderów, będzie to z pewnością jeden z kluczowych ruchów torunian. Jack Holder startując w sezonie 2020 jako gość w barwach Stali Gorzów pokazał, że jest w stanie bardzo skutecznie spisywać się w PGE Ekstralidze i może być solidnym punktem ekipy Tomasza Bajerskiego. Teraz drużyna z województwa kujawsko-pomorskiego musi postarać się o zakontraktowanie kolejnych zawodników.

źródło: inf. własna


Aby nie przegapić najciekawszych artykułów kliknij obserwuj speedwaynews.pl na Google News

Obserwuj nas!
Artykuł załadowany: 1.1535 sekundy

Rozliczenia transakcji kartą płatniczą i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl