REKLAMAeWinner Banner

Oficjalnie: Powtórka meczu w Gorzowie w niedzielę. Mecze finałowe przełożone!

Bartosz Zmarzlik

Bartosz Zmarzlik (fot. Łukasz Wilk)

Poznaliśmy nową, trzecią już datę rewanżowego meczu półfinału PGE Ekstraligi pomiędzy Moje Bermudy Stalą Gorzów a Betard Spartą Wrocław. Obie ekipy spotkają się w niedzielę, a zatem… w terminie pierwszych pojedynków o złoty i brązowy medal.

Ze względu na niekorzystne prognozy pogody już w sobotę oba mecze półfinałowe przełożono z niedzieli na poniedziałek. O ile w przypadku Leszna dodatkowych dwadzieścia kilka godzin wystarczyło, o tyle gorzowianie nie zdołali przygotować toru i sędzia Piotr Lis zmuszony był odwołać spotkanie.

Terminarz jednak goni. Dziś wieczorem rozegrane zostaną: pojedynek Żużlowej Reprezentacji Polski i półfinały BAUHAUS-ligan. Na środę zaplanowano IM Danii, a na czwartek – ponownie ligę szwedzką. Piątek i sobota to z kolei dwie ostatnie rundy cyklu Grand Prix, a w niedzielę powinny już odbyć się pierwsze spotkania finałowe.

Zadecydowano, że meczowi w Gorzowie miejsca ustąpią te ostatnie. Moje Bermudy Stal i Betard Sparta zmierzą się w niedzielę 4 października o godzinie 19:15. Pierwsze spotkania o złoto i brąz przesunięto na piątek 9 października. Rewanże pozostają w pierwotnym terminie, czyli w niedzielę 11 października.

Źródło: inf. własna

 

POSTAW NA ŻUŻEL oferta dostępna tutaj -> sprawdź szczegóły


Aby nie przegapić najciekawszych artykułów kliknij obserwuj speedwaynews.pl na Google News

Obserwuj nas!
Artykuł załadowany: 1.0553 sekundy

Rozliczenia transakcji kartą płatniczą i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl