REKLAMAeWinner Banner

Będzie kolejny Memoriał Krystiana Rempały

Krystian Rempała

Krystian Rempała (fot. Sebastian Siedlik)

Główna Komisja Sportu Żużlowego wydała we wtorek osiemdziesiąty siódmy w tym roku komunikat. W gąszczu informacji o obsadach sędziowskich dowiadujemy się również o tym, że wpisano do kalendarza nowe zawody.

Do kalendarza FIM oficjalnie wpisano zaplanowane na najbliższy weekend, a konkretniej na sobotę - Mecz Narodów, który odbędzie się w Łodzi i będzie połączony z Memoriałem Heleny Skrzydlewskiej. Początek zawodów wyznaczono na godzinę 16:30.

Wiemy również, że tydzień później - 17 października w Tarnowie-Mościcach odbędzie się IV Memoriał Krystiana Rempały. Arbitrem turnieju, który rozpocznie się o godzinie 15 będzie Piotr Lis, a wkrótce mamy poznać szczegółowe informacje związane z tym symbolicznym wydarzeniem, które wieńczy sezon na obiekcie Unii.

Ubiegłoroczny turniej padł łupem pary rawicko-częstochowskiej, którą stworzyli Michał Gruchalski i Sebastian Niedźwiedź. Dwie kolejne pozycje przypadły wychowankom: Ernestowi Kozie z Przemysławem Koniecznym oraz Jakubowi Jamrogowi z Dawidem Rempałą.

Aby nie przegapić najciekawszych artykułów kliknij obserwuj speedwaynews.pl na Google News

Obserwuj nas!

0Komentarze

Dodawanie komentarzy tylko dla zalogowanych. Kliknij tutaj aby się zalogować lub zarejestruj się.

Portal www.speedwaynews.pl/ nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
    Nie ma jeszcze komentarzy...
Artykuł załadowany: 0.7665 sekundy

Rozliczenia transakcji kartą płatniczą i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl