REKLAMAeWinner Banner

Czy walka o medale będzie wyrównana? (zapowiedź)

Gleb Czugunow

Gleb Czugunow (fot. Dominik Okręglicki)

To już ostatnie dni z sezonem 2020. Jeżeli chodzi o ligę, do rozstrzygnięcia zostały tylko dwie niewiadome. To wyniki dwumeczów o złoty i brązowy medal Drużynowych Mistrzostw Polski.

Wszyscy mamy nadzieję na weekend wypełniony emocjami, które nasycą nas do kwietnia, kiedy (oby!) ruszy sezon 2021. Z drugiej strony, tak jednak wcale być nie musi. Równie dobrze oba dwumecze mogą zostać błyskawicznie rozstrzygnięte…

Betard Sparta Wrocław będzie musiała radzić sobie podwójnie osłabiona. Do nieobecności Maksyma Drabika wszyscy się już przyzwyczailiśmy, ale brak połamanego po niedzielnym półfinale Taia Woffindena będzie oznaczać przeskok jakościowy – i to raczej w dół. Do tego dochodzi mający ostatnio problemy zdrowotne Gleb Czugunow. Nic więc dziwnego, że analitycy Zakładów Bukmacherskich eWinner dużo większe szanse w pierwszym meczu dają zielonogórzanom. Kurs na RM Solar Falubaz to 1,07, a na Betard Spartę – aż 8,50.

Również Fogo Unia Leszno może praktycznie załatwić temat czterego z rzędu złotego medalu DMP, wygrywając w Gorzowie. „Byki” nie są w tej rywalizacji bez szans, choć ciężko nazwać je faworytem – bo takiego w pierwszym meczu chyba po prostu nie ma. eWinner delikatnie wskazuje na gorzowian, wyznaczając za ich zwycięstwo kurs 1,85 – wobec 2,10 w przypadku triumfu leszczynian.

To tylko kilka przykładów, ale oferta eWinnera na każde spotkanie jest jeszcze szersza. Jeżeli mimo to macie swoje pomysły na zakłady związane z PGE Ekstraligą bądź czymkolwiek innym i nie znaleźliście ich na stronie, bukmacher zachęca do podsyłania propozycji Custom Betów, najlepiej przez formularz na stronie.

Ponadto eWinner proponuje Wam dodatkowe oferty za obstawianie żużla. Wybierając między piątkiem a niedzielą kupon z co najmniej dwoma wydarzeniami żużlowymi o łącznym kursie minimum 2,50, otrzymacie freebet o wartości swojego zakładu (maksymalnie 25 zł) do wykorzystania podczas tej samej kolejki!

A jeżeli dopiero chcecie zacząć zakładać się z eWinnerem, przygotowaliśmy dla Was ofertę specjalną na początek. Podając kod „SPEEDWAYNEWS” przy rejestracji, możecie otrzymać zwrot za swój pierwszy zakład nawet do 155 zł (maksymalny zwrot w momencie zagrania za 176,14 zł)!

Źródło: inf. własna


Aby nie przegapić najciekawszych artykułów kliknij obserwuj speedwaynews.pl na Google News

Obserwuj nas!
Artykuł załadowany: 1.0949 sekundy

Rozliczenia transakcji kartą płatniczą i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl