REKLAMAeWinner Banner

Chomski i Iversen zakażeni koronawirusem!

Stanisław Chomski

Stanisław Chomski (fot. Marcin Szarejko)

Moje Bermudy Stal Gorzów przystąpi do finałowego starcia z Fogo Unią Leszno nieco osłabiona. Okazuje się, że zakażeni koronawiursem są Niels-Kristian Iversen oraz trener gorzowian, Stanisław Chomski.

O ile występ Duńczyka w finałowym starciu w Lesznie i tak był niemożliwy ze względu na kontuzję żeber, o tyle brak Stanisława Chomskiego może być pewnym osłabieniem dla Moje Bermudy Stali. Przypomnijmy, że szkoleniowiec ekipy z województwa lubuskiego był nieobecny w parkingu także podczas pierwszego meczu finałowego ze względu na niejednoznaczny wynik testu na obecność koronawirusa. Trener nie otrzymał wyniku kolejnego testu przed rozpoczęciem spotkania i drużynę poprowadził Krzysztof Orzeł.

Teraz Chomski zna już wynik badania i niestety nie jest on optymistyczny. Trener Moje Bermudy Stali nie będzie obecny w parkingu podczas decydującego o złotych medalach meczu ze względu na zarażenie koronawirusem. Najprawdopodobniej powtórzy się scenariusz z piątku i drużynę poprowadzi Orzeł.

źródło: inf. własna


0Komentarze

Dodawanie komentarzy tylko dla zalogowanych. Kliknij tutaj aby się zalogować lub zarejestruj się.

Portal www.speedwaynews.pl/ nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
    Nie ma jeszcze komentarzy...
Artykuł załadowany: 1.0992 sekundy

Rozliczenia transakcji kartą płatniczą i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl