REKLAMAeWinner Banner

Zobacz w akcji Celinę Liebmann, jak objeżdża bardziej doświadczonych rywali! (wideo)

Celina Liebmann

Celina Liebmann (fot. Sebastian Siedlik)

O Celinie Liebmann zrobiło się ostatnio trochę "głośno" z racji wywalczenia przez nią punktów w lidze polskiej. Zapisała się w tym jako pierwsza w historii kobieta, która tego dokonała. Dzień po wspomnianym meczu, Niemka zaliczyła jeszcze bardziej udany występ.

Dzień po meczu 2. Ligi Żużlowej pomiędzy Wölfe Wittstock, a PSŻ-em Poznań, na niemieckim obiekcie odbyły się kolejne zawody. Był to Puchar Bałtyku, o którym pisaliśmy już na łamach naszego portalu. Wyniki z tego wydarzenia można znaleźć TUTAJ. 

We wspomnianych zmaganiach Celina Liebmann wywalczyła aż 9 punktów i zajęła siódmą lokatę. Niestety dla niej, tak bardzo udany występ zakończył się dla niej wyjątkowo pechowo. W ostatnim wyścigu dnia upadła nieszczęśliwie na tor z winy Ukraińca Andrija Rozaliuka. Niemka w wyniku zdarzenia musi przejść skomplikowaną operację. Szerzej o incydencie z toru pisaliśmy TUTAJ.

Dzisiaj chcemy Państwu zaprezentować wyścig numer 7 z sobotniego turnieju w Wittstock, w którym Celina Liebmann w świetnym stylu pokonała całą stawkę rywali. Niemka startowała w kasku czerwonym. Pozostali uczestnicy gonitwy to Marius Nielsen (kask niebieski), Rene van Weele (kask biały) oraz Lars Zandvliet (kask żółty). Wideo z tego biegu znaleźć można poniżej.

Źródło: inf. własna

ZAŁĄCZNIK DO ARTYKUŁU


Aby nie przegapić najciekawszych artykułów kliknij obserwuj speedwaynews.pl na Google News

Obserwuj nas!
Artykuł załadowany: 1.1666 sekundy

Rozliczenia transakcji kartą płatniczą i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl