REKLAMAeWinner Banner

Adam Krużyński: Jesteśmy w kontakcie z Zengotą

Adam Krużyński

Adam Krużyński (fot. Marcin Szarejko)

Gościem czwartkowego programu Speedway+ był Adam Krużyński. Na antenie zdradził on m.in. plany torunian co do zbudowania przyszłorocznego składu, które natrafiły jednak na przepis o zawodniku U24. Opowiedział również o bardzo możliwym transferze Grzegorza Zengoty do zespołu Aniołów.

Adam Krużyński, członek Rady Nadzorczej eWinner Apatora Toruń, był gościem w programie Speedway+ w stacji nSport+. Opowiedział on w nim o oczekiwaniach względem zbudowania przyszłorocznego składu, którego koncepcję zachwiało pojawienie się przepisu o zawodniku U24. - Myśleliśmy że ten zespół będzie w pełni oparty na zawodnikach, którzy w tym roku występowali w I lidze i będzie wzmocniony tylko jednym transferem. Wszystko musieliśmy zrewidować w momencie, kiedy pojawiła się wzmianka o nowym zapisie regulaminowym dotyczącym zawodników do 24 roku życia - powiedział na antenie.

Krużyński wspomniał również o docelowym wzmocnieniu pozycji seniorskiej. - Formacja seniorska zostanie wzmocniona. Nie ukrywam, że naszym celem jest sytuacja, żeby ten polski skład był jak najbardziej toruński - zdradził. 

W ostatnim czasie dużo mówi się również w środowisku o zainteresowaniu Grzegorzem Zengotą przez klub z Torunia. Sam beniaminek potwierdza spekulacje o chęciach na zakontraktowanie 32-latka. - Jesteśmy w kontakcie z Grzegorzem Zengotą. Uważamy że przy pełnym cyklu przedsezonowego przygotowania Grzegorz ma szansę na powrót na wysoki poziom sportowy. Pamiętamy wszyscy jego starty jeszcze przed kontuzją. To był zawodnik, który osiągał średnią na poziomie 1,7-1,9 i myślę że przy pełnej dyspozycji byłby faktycznie wzmocnieniem dla naszej drużyny, natomiast żadnych ostatecznych decyzji nie mamy - przyznał Krużyński w programie. 

źródło: nSport+


0Komentarze

Dodawanie komentarzy tylko dla zalogowanych. Kliknij tutaj aby się zalogować lub zarejestruj się.

Portal www.speedwaynews.pl/ nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
    Nie ma jeszcze komentarzy...
Artykuł załadowany: 1.0924 sekundy

Rozliczenia transakcji kartą płatniczą i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl