REKLAMAeWinner Banner

Stal buduje skład na przyszły sezon

Stal Gorzów

Stal Gorzów (fot. Patryk Kowalski)

Przyszłoroczny skład Stali Gorzów bez Krzysztofa Kasprzaka, z prawdopodobieństwem na pojawienie się w nim Martina Vaculika, a w tle toczące się rozmowy z Iversenem. Prezes Marek Grzyb, który był gościem programu Speedway+, opowiedział w nim o planach względem drużyny na sezon 2021.

Prezes Marek Grzyb był jednym z gości programu Speedway+. W trakcie rozmowy zapytany został o szczegóły związane ze składem Stali na przyszły rok. Pojawiło się pytanie m.in. o kontrakt z Martinem Vaculikiem. Gorzowski działacz nie udzielił jednoznacznej odpowiedzi, zasłaniając się wolą poczekania na zdradzenie jej do czasu rozpoczęcia okienka transferowego. - Kiedyś powiedziałem, że bardzo cenię Martina Vaculika, ale dziś jest taki zapis regulaminowy, że nie wolno o pewnych rzeczach rozmawiać i z całym szacunkiem, rozumiem, że Pan chciałby ode mnie usłyszeć coś potwierdzającego lub zaprzeczającego. Zostały 2 tygodnie i myślę, że to niedużo czasu i wszystkie karty zostaną odkryte - powiedział prezes.

Marek Grzyb zdradził również, że po sezonie 2020 prawdopodobnie ze Stalą Gorzów pożegna się  Krzysztof Kasprzak. Jego forma w ubiegłych miesiącach niestety nie zadowalała działaczy z Gorzowa. Z dużym prawdopodobieństwem nowym pracodawcą 36-letniego zawodnika stanie się klub z Grudziądza, GKM: - Prawdopodobnie pożegnamy się z Krzysztofem Kasprzakiem, bo dostał od nas zgodę na zmianę barw klubowych - powiedział, wymieniając również nazwisko Iversena, z którym rozmowy są nadal w toku: Co do Nielsa Kristiana Iversena jeszcze rozmawiamy na ten temat, więc trzeba będzie chwileczkę poczekać - przyznał.

źródło: nSport+


0Komentarze

Dodawanie komentarzy tylko dla zalogowanych. Kliknij tutaj aby się zalogować lub zarejestruj się.

Portal www.speedwaynews.pl/ nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
    Nie ma jeszcze komentarzy...
Artykuł załadowany: 1.0882 sekundy

Rozliczenia transakcji kartą płatniczą i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl