REKLAMAeWinner Banner

Wojciechowski: Chcę, abyśmy byli mocną ekipą

Rafael Wojciechowski

Rafael Wojciechowski (fot. Sebastian Siedlik)

Sezon 2020 był udany dla Car Gwarant Kapi Meble Budex Startu Gniezno. Drużyna prowadzona przez Rafaela Wojciechowskiego zajęła drugie miejsce w eWinner 1. Lidze Żużlowej. Teraz menadżer gnieźnian zapowiada wzmocnienia.

Car Gwarant Kapi Meble Budex Start Gniezno spisywał się w sezonie 2020 nieco w kratkę. Ostatecznie po bardzo dobrej zwłaszcza drugiej części sezonu ekipa z pierwszej stolicy Polski zajęła drugą lokatę na ekstraligowym zapleczu. Teraz działacze, zawodnicy i kibice mogą skupić się już na przyszłym roku, przed którym Start ma się wzmocnić, co zapowiada Rafael Wojciechowski: - Chcę abyśmy byli mocną ekipą, która odegra za rok znów ważną rolę w lidze. Czekamy póki co na deklaracje Berntzona, Gały, Oskara Fajfera i im chcemy też nakreślić plan jaki mamy w głowach. Dosłownie w najbliższych godzinach będziemy wiedzieć, czy przede wszystkim utrzymaliśmy nasz tegoroczny trzon. Chcemy zbudować na przyszły sezon naprawdę mocny zespół i bić się o awans, ale na razie mówimy to po cichu. Musimy na razie zbudować budżet, porozmawiać z chłopakami i wtedy poinformujemy o celach na przyszły sezon - mówi menadżer gnieźnian.

W Starcie pozostanie na pewno Frederik Jakobsen. Co spowodowało, że żużlowiec zdecydował się na pozostanie w drużynie z Wielkopolski? - Oczywiście bardzo się cieszymy, że udało nam się zatrzymać Frederika. Jesteśmy jedynie niezadowoleni w jaki sposób doszło do zdradzenia tego faktu. Miała to być radosna wiadomość podczas sobotniego spotkania z Apatorem, które odwołano, więc wyszło jak wyszło. Czym go przekonaliśmy? Na pewno nie chodziło o warunki finansowe, bo na ten temat sporo już zostało powiedziane. Myślę, że liczba osób która zabiegała o niego, aby zdecydował się pozostać była tak duża, że dało to taki właśnie efekt - twierdzi Wojciechowski.

źródło: sportowegniezno.pl


Aby nie przegapić najciekawszych artykułów kliknij obserwuj speedwaynews.pl na Google News

Obserwuj nas!
Artykuł załadowany: 1.0691 sekundy

Rozliczenia transakcji kartą płatniczą i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl