REKLAMAeWinner Banner

1. finał SoN odwołany!

Deszcz

Deszcz (fot. Patryk Kowalski)

Ze względu na zły stan toru i opady deszczu zdecydowano się na odwołanie 1. finału Speedway of Nations. To oznacza, że 2. finał będzie decydujący.

Organizatorzy finałów SoN nie mieli innego wyjścia. Odwołanie pierwszego dnia imprezy było konieczne, albowiem w ostatnich dniach tor w Lublinie przyjął bardzo dużo wody i po rozpoczęciu opadów w piątkowy wieczór nie da się go doprowadzić do używalności. - Niestety, z powodu złych warunków atmosferycznych musieliśmy podjąć decyzję o odwołaniu 1. finału SoN. Bardzo dziękuję ekipie z Lublina, która mocno pracowała nad przygotowaniem toru. Był on dobrze przygotowany, ale opady okazały się silniejsze - przekazał w rozmowie z Łukaszem Benzem na antenie Canal+ Sport Phil Morris.

Co z dalszymi losami tej imprezy? - 1. finał zostaje w całości odwołany. Jeśli tor będzie nadawał się do jazdy, to jutro pojedziemy decydujące zawody, a jeśli nie, to zobaczymy, co będzie dalej - mówił Morris po ogłoszeniu decyzji o odwołaniu piątkowych zawodów.

źródło: inf. własna


0Komentarze

Dodawanie komentarzy tylko dla zalogowanych. Kliknij tutaj aby się zalogować lub zarejestruj się.

Portal www.speedwaynews.pl/ nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
    Nie ma jeszcze komentarzy...
Artykuł załadowany: 1.1206 sekundy

Rozliczenia transakcji kartą płatniczą i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl