REKLAMAeWinner Banner

Bez zmian na stanowisku szkoleniowca Ostrovii

Mariusz Staszewski

Mariusz Staszewski (fot. Mateusz Biskup)

Można uciąć już wszelkie spekulacje na temat odejścia Mariusza Staszewskiego z Ostrovii. 45-letni szkoleniowiec nie zmieni swojego pracodawcy w przyszłorocznych rozgrywkach. Arged Malesa TŻ Ostrovia ogłosiła informacje o przeprowadzeniu pomyślnych rozmów z trenerem.

W minionych dniach Staszewski był łączony z innymi klubami, co od których napływały do niego oferty współpracy. Jednym z takich była m.in. Abramczyk Polonia Bydgoszcz, której prezes Jerzy Kanclerz, miał chęci na zakontraktowanie 45-letniego szkoleniowca. Jednak, jak się okazało, Staszewski pozostanie na swoim dotychczasowym stanowisku. Spotkanie ze sponsorami Ostrovii, które odbyło się w piątkowy wieczór, przyniosło pożądane efekty:  - Sponsorzy zadeklarowali wsparcie na przyszły sezon. Mariusz z nami zostaje. Dla mnie to była podstawa - mówił prezes Waldemar Górski. 

Na temat przedłużenia kontraktu w Ostrovie wypowiedział się sam zainteresowany. To właśnie rozmowy ze sponsorami były dla niego kwestią rozstrzygającą pozostanie w klubie z Ostrowa Wielkopolskiego: - Zostaję na kolejny sezon w Ostrowie. Podczas spotkania ze sponsorami omawialiśmy budżet na sezon 2021. Wygląda to optymistycznie - mówił Straszewski po zakończeniu spotkania w gronie sponsorów. - Chciałem zostać w Ostrowie. Cieszę się, że nie muszę szukać innego klubu. Cały czas rozmawiałem z zawodnikami o kolejnym sezonie, nawet jakby miało mnie tutaj dalej nie być, nie chciałem zostawić spalonej ziemi. Gdyby nie było tych rozmów, mogło być już za późno na zbudowanie sensownego składu - dodał. 

Dla ostrowian niezwykle istotna jest szkółka młodzieżowa, którą prowadzą i wychowankowie, w których pokładają nadzieje. Jak twierdzi trener Ostrovii, ta kwestia była równie istotna dla niego przy podejmowaniu decyzji na temat swojej przyszłości w klubie: - Przede wszystkim ta nasza młodzież trzyma mnie w Ostrowie Wielkopolskim. Żal byłoby zostawiać tych zawodników. Między innymi podczas spotkania ze sponsorami poruszaliśmy kwestie związane z inwestycjami w tych młodych chłopaków. Sama praca jest bardzo ważna, ale w tym sporcie nie biega się, tylko się jeździ i trzeba mieć na czym - podkreślił. 

Źródło: tzostrovia.pl 


0Komentarze

Dodawanie komentarzy tylko dla zalogowanych. Kliknij tutaj aby się zalogować lub zarejestruj się.

Portal www.speedwaynews.pl/ nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
    Nie ma jeszcze komentarzy...
Artykuł załadowany: 1.1544 sekundy

Rozliczenia transakcji kartą płatniczą i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl