REKLAMAYT
REKLAMAwosp

Dziś Finał Brytyjski do lat 21. Kto faworytem turnieju?

Daniel Bewley

Daniel Bewley (fot. Ian Charles)

Rok 2020 nie jest najobfitszym w ściganie sezonem dla fanów brytyjskiego speedwaya. Pandemia koronawirusa skutecznie storpedowała rozgrywki na Wyspach. Anglicy chcą jednak rozegrać najważniejsze krajowe imprezy. Dziś odbędzie się finał do lat 21.

Zawodów jak na lekarstwo, brak rozgrywek ligowych, ściganie bez kibiców - tak można podsumować w skrócie żużlowy rok 2020 na Wyspach Brytyjskich. Czy przyniesie to jakieś negatywne skutki na przyszłość speedwaya w tym kraju? Z pewnością tak, ale to inny temat. Dziś coś bardziej pozytywnego, bo wieczorem w Berwick odbędą się zawody. Na starcie pojawią się żużlowcy do lat 21, którzy powalczą o tytuł czempiona kraju.

Wcześniej rozegrano finał seniorów, w którym zwyciężył Rory Schlein, oraz finał do lat 21. W tym drugim najlepszy okazał się Drew Kemp, który również w dzisiejszych zawodach widnieje na liście startowej. Prawdopodobnie on znajdzie się w gronie faworytów do zgarnięcia trofeum. Wśród tych walczących o najwyższe cele pojawi się z pewnością Daniel Bewley, który pokazał się z bardzo dobrej strony pod koniec sezonu w Polsce. Powalczy z pewnością także Kyle Bickley, czy Anders Rowe. Rezultaty poznamy między 22:00, a 23:00, gdyż turniej w Berwick rozpocznie się o 20:00 czasu polskiego. Zawody przeprowadzone zostaną bez udziału publiczności.

Lista startowa:
1. Alex Spooner
2. Joe Thompson
3. Tom Spender
4. Anders Rowe
5. Jason Edwards
6. Daniel Bewley
7. Joe Lawlor
8. Jack Thomas
9. Drew Kemp
10. Jordan Palin
11. Jamie Halder
12. Dan Thompson
13. Kyle Bickley
14. Tom Brennan
15. Leon Flint
16. Daniel Gilkes
17. Harry McGurk
18. Mason Watson

Źródło: inf. własna

 


Zwrot za pierwszy zakład do 155 PLN z kodem SPEEDWAYNEWS -> sprawdź szczegóły!


Aby nie przegapić najciekawszych artykułów kliknij obserwuj speedwaynews.pl na Google News

Obserwuj nas!
Artykuł załadowany: 1.1121 sekundy

Rozliczenia transakcji kartą płatniczą i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl