REKLAMAeWinner Banner

Andrzej Lebiediew zdecydował o startach w sezonie 2021. Opuści Rybnik

Andrzej Lebiediew

Andrzej Lebiediew (fot. Arkadiusz Siwek)

Andrzej Lebiediew w dniu wczorajszym podzielił się z kibicami informacją na temat swoich startów w lidze polskiej w sezonie 2021. Łotysz nie będzie już reprezentował rybnickiego ROW-u.

Łotewski żużlowiec w kończącym się aktualnie sezonie 2020 reprezentował barwy rybnickich "Rekinów". Niestety dla nich, nie udało się utrzymać zespołu w najwyższej klasie rozgrywkowej. Łotysz podjął decyzję, że opuści ROW Rybnik. - Drodzy kibice KS ROW Rybnik. Sezon 2020 dobiegł końca. Niestety zarówno Wy, jak i ja możecie czuć się z niego niezadowoleni. Robiłem co w mojej mocy, aby wyniki zespołu jak i moje indywidualne były na lepszym poziomie, ale niestety nie udało się. Chciałbym poinformować, że w sezonie 2021 nie będę reprezentował barw drużyny z Rybnika, dlatego chciałbym wszystkim Wam serdecznie podziękować za miniony sezon. Byliście fantastyczni pomimo słabej postawy drużyny. Jazda dla Was to była ogromna przyjemność i zaszczyt! Dziękuję również za wsparcie, które otrzymałem od Was po kontuzji odniesionej w Grudziądzu. Dostałem bardzo wiele wiadomości i niestety nie jestem w stanie podziękować każdemu z Was z osobna. Do zobaczenia na stadionach w sezonie 2021! Mam nadzieję, że jeszcze kiedyś się spotkamy - napisał Lebiediew na facebooku.

Drodzy kibice KS ROW Rybnik ???? ???????? Sezon 2020 dobiegł końca. Niestety zarówno Wy, jak i ja możecie czuć się z niego...

Opublikowany przez Andžejsa Lebedevsa - Official Sobota, 24 października 2020

Aby nie przegapić najciekawszych artykułów kliknij obserwuj speedwaynews.pl na Google News

Obserwuj nas!
Artykuł załadowany: 1.0831 sekundy

Rozliczenia transakcji kartą płatniczą i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl