REKLAMAeWinner Banner

Wylicytuj srebrny medal DMP i wspomóż chorego!

Speedrower

  wydrukuj podstronę do DRUKUJ26 października 2020, 15:38
Srebrny medal CS Superligi

Srebrny medal CS Superligi (fot. KS Orzeł Gniezno)

KS Aseko Orzeł Gniezno w tym sezonem przebojem wdarł się do finału CS Superligi. W nim mimo wygranej w pierwszym meczu uległ MS Śląskowi Świętochłowice i tym samym sięgnął po srebrne medale. Prezes klubu postanowił przekazać swój krążek na aukcję charytatywną.

Od początku swojej działalności KS Aseko Orzeł stara się angażować w działalność dobroczynną i pomoc Damianowi Julkowskiemu. W lutym tego roku klub zorganizował turniej piłki halowej i prezentację, podczas której zbierano środki na leczenie 23-latka. Damian cierpi na udar rdzenia kręgowego. Na ten moment potrzeba prawie 100 000 zł na terapię komórkami macierzystymi. Do tej pory na platformie siepomaga.pl zebrano ponad 48 000 zł.

Prezes gnieźnieńskiego klubu – Paweł Woźny, postanowił przekazać na licytację swój srebrny medal Drużynowych Mistrzostw Polski oraz klubową czapkę. Aukcja ruszyła w połowie października i potrwa do 1 listopada 2020 roku, godziny 20:00. Licytować można w komentarzach pod postem na fan page’u drugiej ekipy tegorocznej batalii w CS Superlidze, który znajdą państwo poniżej.

 

Nasz klub postanowił wesprzeć Damiana Julkowskiego, gnieźnianina, który toczy walkę ze straszną chorobą. Chcemy dodać mu...

Opublikowany przez KS ORZEŁ Gniezno Czwartek, 15 października 2020

Aby nie przegapić najciekawszych artykułów kliknij obserwuj speedwaynews.pl na Google News

Obserwuj nas!
Artykuł załadowany: 1.0136 sekundy

Rozliczenia transakcji kartą płatniczą i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl