REKLAMAeWinner Banner

Tor w Gnieźnie przygotowany na zimę (foto)

Stadion Miejski im. płk. Franciszka Hynka (Gniezno)

Stadion Miejski im. płk. Franciszka Hynka (Gniezno) (fot. Łukasz Wilk)

Sezon 2020 na polskich torach dobiegł końca. Po zakończeniu rozgrywek ligowych i treningów kluby przygotowują swoje obiekty do zimy. W poniedziałek tor do zimowego snu przygotował sztab Car Gwarant Kapi Meble Budex Startu Gniezno.

Sezon 2020 był sporym wyzwaniem dla organizatorów imprez żużlowych. Wybuch epidemii koronawirusa sprawił, że rozgrywki ligowe rozpoczęły się w czerwcu, lipcu i sierpniu. Natłok imprez w krótkim odstępie czasu w wyjątkowo pechowym pod względem warunków atmosferycznych roku sprawił, iż przygotowanie toru było jednym z największych kłopotów. Na szczęście wiele klubów sprostało wygórowanym oczekiwaniom i zdołało przygotować tor kolejnych spotkań.

Sezon ostatecznie zakończono wczoraj w Gnieźnie. W poniedziałkowe popołudnie służby torowe zdjęły dmuchane bandy, które po wyczyszczeniu trafiły do schowków, a na owal wyjechał ciężki sprzęt, który zakonserwował tor na zimę.

 

Sezon 2020 definitywnie zakończony! Na torze pracuje ciężki sprzęt. Banda dmuchana zdemontowana, po umyciu trafi do przechowalni na okres zimowy ????

Opublikowany przez Start Gniezno Poniedziałek, 26 października 2020

Aby nie przegapić najciekawszych artykułów kliknij obserwuj speedwaynews.pl na Google News

Obserwuj nas!

0Komentarze

Dodawanie komentarzy tylko dla zalogowanych. Kliknij tutaj aby się zalogować lub zarejestruj się.

Portal www.speedwaynews.pl/ nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
    Nie ma jeszcze komentarzy...
Artykuł załadowany: 0.8705 sekundy

Rozliczenia transakcji kartą płatniczą i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl