REKLAMAspeedway hero
REKLAMAeWinner Banner

Jack Holder: Chciałem zobaczyć się z rodziną i dziewczyną

Jack Holder

Jack Holder (fot. Łukasz Wilk)

Jack Holder zrezygnował z jazdy w finale Speedway of Nations. Niechęć do występu w narodowych barwach była sporym zaskoczeniem m.in. dla menadżera Australijczyków, Marka Lemona, ale powodem takiej decyzji była chęć powrotu do domu.

Zawodnik eWinner Apatora Toruń nie wystąpił w finale Speedway of Nations mimo tego, że dostał powołanie od Marka Lemona. Menadżer przyznaje, że było to dla niego zaskoczenie. Jack Holder zaznacza jednak, że powód był bardzo prosty. - To była moja własna decyzja. Oczywiście nie chciałem tego zrobić. Zależało mi na tym, by wrócić do domu, a wiemy, że to nie takie proste i to nie jest to tylko zabukowanie biletu. Chciałem znów zobaczyć się z rodziną i moją dziewczyną - mówi Holder.

Jack Holder przyznaje, że sezon 2020 był pod wieloma względami bardzo wyjątkowy i bardzo trudny. Okres rozłąki z rodziną nie był łatwy dla australijskich zawodników. - Nie było nas w domu od marca. Było kilku innych zawodników z innych krajów, którzy zdecydowali się na to samo i zostali na sezon w Polsce. Na pewno też tęsknili za rodzinami, ale oni mogli polecieć do domu w dwie godziny i się z nimi zobaczyć, a my byliśmy na drugim końcu świata. To dla nas dość trudne - przyznaje szczerze Australijczyk.

źródło: speedwaygp.com

Aby nie przegapić najciekawszych artykułów kliknij obserwuj speedwaynews.pl na Google News

Obserwuj nas!

0Komentarze

Dodawanie komentarzy tylko dla zalogowanych. Kliknij tutaj aby się zalogować lub zarejestruj się.

Portal www.speedwaynews.pl/ nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
    Nie ma jeszcze komentarzy...
Artykuł załadowany: 1.1479 sekundy

Rozliczenia transakcji kartą płatniczą i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl