REKLAMAspeedway hero
REKLAMAeWinner Banner

Liebmann o Rozaliuku: Nie mógł znieść faktu, że jedzie przed nim kobieta

Celina Liebmann

Celina Liebmann (fot. Piotr Kin)

Dziewiętnastoletnia Niemka nie raz już pokazała „pazur” kolegom z toru. Zawodniczka pokonała na torze już niejednego żużlowca. Jednak ostatnio jeden z nich, nie mógł sobie z tym psychicznie poradzić.

Na początku października podczas turnieju o puchar Bałtyku w Wittstock, doszło do bardzo nieprzyjemnego wypadku, w którym poszkodowana została Celina Liebmann. O tym zdarzeniu pisaliśmy już na łamach naszego portalu TUTAJ. Niemka musiała poddać się operacji, w wyniku kontuzji, jakich doznała. – Leczenie przebiega pomyślnie – poinformowała zawodniczka w rozmowie ze speedweek.com. – Lekarz miał kilka obaw, czy będzie wszystko w stu procentach dobrze, ponieważ złamanie było dość skomplikowane. Po operacji stwierdził jednak, ze będzie wszystko w porządku. Pierwsze dni po zabiegu były bolesne, teraz już jest lepiej i niedługo zdejmą mi szwy – dodała Celina.

Liebmann dobrze pamięta moment wypadku z turnieju w Wittstock z Andriejem Rozaliukiem. – To było bardzo niesportowe zachowanie z jego strony – mówiła poszkodowana. – Zauważyłam z początku wyścigu, że mocno mnie atakuje. W Wittstock najszybsza ścieżka prowadzi na zewnętrznej części toru i dlatego tamtędy właśnie jechałam. On natomiast zawsze obierał najkrótszy tor jazdy i trzymał się krawężnika, ale później wjeżdżał tam, gdzie ja jechałam. Gdyby nie to, że przymykałam gaz, już wcześniej zostałabym zrzucona z motocykla – tłumaczyła Niemka.

Pojedynek o trzecie miejsce w feralnym biegu trwał trzy okrążenia. – Na przedostatnim łuku udało mi się nieco  odjechać, zbliżyłam się do ostatniego wirażu i utrzymałam swój tor jazdy. Rozaliuk jednak wykonał znów ten sam manewr i potem wjechał dosłownie prosto we mnie. Potem wiadomo… oboje upadliśmy. Ten atak i to, jak jechał wcześniej, było niesportowe. Pchanie motocykla i przejeżdżanie przez metę po upadku było kompletnie nie na miejscu. Nie obchodziło go w ogóle, co się stało ze mną. Ja, jak i inni, co to widzieli, uważamy, że nie mógł znieść faktu, że przed nim jechała kobieta – zakończyła Celina Liebmann.

Aby nie przegapić najciekawszych artykułów kliknij obserwuj speedwaynews.pl na Google News

Obserwuj nas!

0Komentarze

Dodawanie komentarzy tylko dla zalogowanych. Kliknij tutaj aby się zalogować lub zarejestruj się.

Portal www.speedwaynews.pl/ nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
    Nie ma jeszcze komentarzy...
Artykuł załadowany: 1.0851 sekundy

Rozliczenia transakcji kartą płatniczą i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl