REKLAMAeWinner Banner

Kolejny kontrakt w Målilli. To zawodnik Startu Gniezno

Frederik Jakobsen

Frederik Jakobsen (fot. Radosław Majewski (startgniezno.com))

Po ustaleniu warunków kontraktu z Jacobem Thorssellem działacze Dackarny Målilla nie spoczęli na laurach. Wiemy już, że udało im się osiągnąć porozumienie także z Frederikiem Jakobsenem.

Przed kilkoma dniami informowaliśmy, że włodarze Dackarny zdołali nakłonić do pozostania w Målilli Jacoba Thorssella. W piątkowe popołudnie szwedzki klub poinformował także o porozumieniu z Frederikiem Jakobsenem, o czym Dackarna poinformowała w swoich mediach społecznościowych i na stronie internetowej.

- Bardzo się cieszę, że będę jeździć w Dackarnie w 2021 roku. Klub zawsze daje mi wszystko, by móc osiągać dobre rezultaty na szwedzkich torach i bardzo szanuję jego profesjonalne podejście do tematu naszej współpracy. W tym roku dobrze czułem się na torze w Målilli i mam nadzieję, że udało mi się to pokazać na torze - mówi po podpisaniu nowej umowy Frederik Jakobsen.

Dla Duńczyka jest to już drugi kontrakt na sezon 2021. Wcześniej Jakobsen zdołał dojść do porozumienia z działaczami Car Gwarant Kapi Meble Budex Startu Gniezno.

źródło: dackarna.nu


Aby nie przegapić najciekawszych artykułów kliknij obserwuj speedwaynews.pl na Google News

Obserwuj nas!
Artykuł załadowany: 0.9497 sekundy

Rozliczenia transakcji kartą płatniczą i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl