REKLAMAspeedway hero
REKLAMAeWinner Banner

Zły stan zdrowia Tomasza Golloba i możliwe zakażenie koronawirusem. Znamy szczegóły

Tomasz Gollob

Tomasz Gollob (fot. Łukasz Wilk)

Niestety, wolelibyśmy nie przekazywać takich informacji. Marcin Majewski poinformował na Twitterze, że Tomasz Gollob ma symptomy wskazujące na zakażenie koronawirusem i oczekuje na wynik testu.

Niestety, Tomasz Gollob nie czuje się najlepiej. Marcin Majewski poinformował na Twitterze, że indywidualny mistrz świata z 2010 roku pozostaje w dobrym kontakcie z otoczeniem, jednak zmaga się z wysoką gorączką. Gollob czeka również na wynik testu na koronawirusa. Informacja o dodatnim wyniku testu byłaby fatalna, biorąc pod uwagę dodatkowe problemy ze zdrowiem "Chudego". Trzymamy kciuki za zdrowie legendy bydgoskiej Polonii. 

- Przed chwilą rozmawiałem z Tomaszem Gollobem. Jest w dobrym kontakcie, ale czuje się źle, wysoka gorączka, którą zbijają. Czeka na wynik testu na COVID 19. Piszę, bo tu i tam informacje sugreujące, że jest wręcz dramatycznie. Trzymanie kciuków, modlitwa, dobre myśli nie zaszkodzą - napisał na Twitterze Majewski, zaznaczając, że ze zdrowiem polskiego mistrza świata nie jest tak źle, jak sugerują niektóre plotki.

 

Aby nie przegapić najciekawszych artykułów kliknij obserwuj speedwaynews.pl na Google News

Obserwuj nas!

0Komentarze

Dodawanie komentarzy tylko dla zalogowanych. Kliknij tutaj aby się zalogować lub zarejestruj się.

Portal www.speedwaynews.pl/ nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
    Nie ma jeszcze komentarzy...
Artykuł załadowany: 0.7969 sekundy

Rozliczenia transakcji kartą płatniczą i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl