REKLAMAeWinner Banner

Falubazowe Mikołajki już po raz dwunasty

Proporczyk Stelmet Falubazu Zielona Góra

Proporczyk Stelmet Falubazu Zielona Góra (fot. Wojta Zavřel)

RM Solar Falubaz Zielona Góra już po raz 12 włącza się w świąteczną akcję charytatywną - Falubazowe Mikołajki. Dochód ze sprzedaży licytowanych przedmiotów przeznaczony będzie na zakup paczek dla podopiecznych domów dziecka, świetlic środowiskowych i szpitali.

Do wyczekiwanych przez najmłodszych Mikołajek pozostał jeszcze miesiąc, a działacze klubu „Myszki Miki”, poinformowali już w swoich mediach społecznościowych o rozpoczęciu listopadowej licytacji gadżetów. Akcję, która zaczęła się od inicjatywy Stowarzyszenia Kibiców Tylko Falubaz, poprzedzają kilkumiesięczne przygotowania.

W tym roku, kibice i wszyscy zainteresowani wylicytować mogą m.in. plastrony trójki najlepszych zawodników tegorocznego finału MIMP - Dominika Kubery, Jakuba Miśkowiaka i Norberta Krakowiaka. Poza nimi wystawione zostały również plastrony Tondera, czy Pawliczaka. Prawdziwą gratką jest również kevlar Jonasa Jeppesena, w którym pod koniec sezonu Australijczyk, Rohan Tungate, wykręcił nowy rekord na zielonogórskim owalu.

Dzięki listopadowej licytacji przygotowane zostaną paczki, do których trafią m.in. gadżety związane tematycznie z klubem. W trakcie ubiegłych edycji Mikołajek były to szaliki, czapki, czy kubki. Tegoroczna paczka owiana będzie tajemnicą do samego końca.

 


Aby nie przegapić najciekawszych artykułów kliknij obserwuj speedwaynews.pl na Google News

Obserwuj nas!
Artykuł załadowany: 1.3615 sekundy

Rozliczenia transakcji kartą płatniczą i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl