REKLAMAeWinner Banner

Rohan Tungate „Lwem” w sezonie 2021

Rohan Tungate

Rohan Tungate (fot. Jarosław Ziąbka)

Działacze szwedzkiego Lejonen Gislaved przekazali swoim fanom świetną wiadomość. Jeden z liderów ich zespołu pozostaje w drużynie na kolejny sezon.

Rohan Tungate w Polsce przymierzany był do RM Solar Falubazu Zielona Góra. Koniec końców Australijczyk wylądował w pierwszoligowej Unii Tarnów. Jeśli chodzi zaś o występy w Szwecji, Rohan uzgodnił warunki współpracy z "Lwami" z Gislaved. Tungate jeździ dla Lejonen od 2017 roku, pomijając jeden sezon spędzony w Masarnie Avesta. 

W 2020 Tungate uzyskał czwarty najlepszy wynik pod względem średniej biegopunktowej. Pierwszą lokatę w tej klasyfikacji uzyskał inny zawodnik Lejonen - Robert Lambert. - Rohan jasno pokazał, że chce być nadal częścią zespołu. Zawsze na naszym torze był bardzo szybki, a w 2020 zrobił bardzo duży krok na przód w swoim rozwoju. Był jednym z naszych czołowych rajderów i prowadził drużynę do wielu zwycięstw. Nie możemy się doczekać  występów naszej ekipy w przyszłym sezonie i Tungatem w roli lidera - powiedział Mikael Holmstrand na łamach klubowego portalu.

Na tę chwilę kadra Lejonen Gislaved prezentuje się następująco: Rohan Tungate, Robert Lambert, Oliver Berntzon, Nicolai Klindt, Mathias Thörnblom, Linus Eklöf, Casper Henriksson, Kacper Woryna. 


Aby nie przegapić najciekawszych artykułów kliknij obserwuj speedwaynews.pl na Google News

Obserwuj nas!
Artykuł załadowany: 1.4405 sekundy

Rozliczenia transakcji kartą płatniczą i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl