REKLAMAeWinner Banner

Ulubieniec poznańskich kibiców kończy karierę!

Marcel Kajzer

Marcel Kajzer (fot. Michał Krupa)

Wychowanek Kolejarza Rawicz i ulubieniec poznańskich kibiców - Marcel Kajzer postanowił zakończyć przygodę z czarnym sportem. Poinformował dziś o tym oficjalnie na swoim profilu w mediach społecznościowych.

Marcel Kajzer to z pewnością to jedna z ważniejszych postaci w dziejach Poznańskiego Stowarzyszenia Żużla. W drużynie pojawił się już w pierwszym po reaktywacji sezonie 2017, a po roku został jej kapitanem. Nawet jeśli jego wyniki (poza 2018 rokiem) nie były najlepsze, kibice pokochali „Dzikiego Kajzera” za to, że zawsze znajdował dla nich czas, a na meczach pojawiał się również wtedy, gdy brakowało go w składzie. Dlatego gdy w połowie sierpnia żużlowiec wydał oświadczenie, w którym poinformował, że w związku z małymi perspektywami na jazdę przenosi się na wypożyczenie do macierzystego Rawicza, dla PSŻ-u skończyła się pewna epoka. 

Marcel Kajzer uprawiał sport żużlowy od 2006 roku. Od tego czasu reprezentował kluby z Rawicza, Gniezna, Ostrowa, Częstochowy, Krakowa, Rybnika i Poznania. Jest dwukrotnym finalistą turniejów o Brązowy, jak i Srebrny Kask. Startował również w finale DMEJ w 2008 roku, oraz w tym samym sezonie w IMEJ. 

Planował spróbować swoich sił na long tracku, ale ze względu na to, że nie zainteresował się nim żaden klub w Polsce, postanowił definitywnie zakończyć karierę. 


Aby nie przegapić najciekawszych artykułów kliknij obserwuj speedwaynews.pl na Google News

Obserwuj nas!
Artykuł załadowany: 1.102 sekundy

Rozliczenia transakcji kartą płatniczą i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl