REKLAMAeWinner Banner

Jonasson i Jensen odchodzą z Rospiggarny. Znamy ich nowe kluby

Rasmus Jensen

Rasmus Jensen (fot. Piotr Kin)

Okres transferowy w Polsce mamy już za nami, jednak nadal nieustannie szwedzkie kluby ogłaszają nowych zawodników. We wtorek Dackarna Målilla zaprezentowała Rasmusa Jensena, a Piraterna Motala Tomasa H. Jonassona.

Do ekipy „Piratów” z Motali dołącza Tomas H. Jonasson. Uczestnik cyklu Speedway Grand Prix z 2015 roku zakończony sezon spędził w Rospiggarnie Hallstavik. Dla Szweda będzie to pierwszy w karierze sezon w Motali. - To dla mnie wielkie szczęście. Piraterna to klub, w którym zawsze chciałem jeździć. Bardzo się cieszę, że mogę być częścią drużyny „Piratów” w przyszłym roku - powiedział 32-letni Thomas Hjelm Jonasson. Wcześniej Piraterna ogłosiła umowy z Adamem Ellisem i Jonasem Seifertem-Salkiem.

Z Rospiggarny oprócz Jonassona odszedł również Rasmus Jensen. Zawodnik reprezentujący w Polsce barwy Zdunek Wybrzeża Gdańsk w sezonie 2021 na szwedzkich torach będzie zdobywać punkty dla Dackarny Målilla. - Podoba mi się tor w Målilli. To jeden z powodów mojej decyzji. Dobrze jest też być w klubie, w którym jestem bliżej domu w Danii, niż było to w przypadku Hallstavik. Jazda we wtorek w Hallstavik, a w środę po Danii nie była łatwa - zaznaczył Jensen. Dackarna wcześniej ogłosiła zakontraktowanie Fredrika Jakobsena i Jacoba Thorssella.

źródło: Piraterna Speedway i dackarna.nu


Aby nie przegapić najciekawszych artykułów kliknij obserwuj speedwaynews.pl na Google News

Obserwuj nas!
Artykuł załadowany: 0.9345 sekundy

Rozliczenia transakcji kartą płatniczą i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl