REKLAMAeWinner Banner

Piotr Paluch: Jest pięciu kandydatów do wejścia do play-offów

Piotr Paluch

Piotr Paluch (fot. Mateusz Biskup)

Zamknięte już okno transferowe było całkiem udane dla specHouse PSŻ-u Poznań. Klub sprowadził m.in. Tero Aarnio i Eduarda Krčmářa. Piotr Paluch uważa, że poznaniacy są jednymi z kandydatów do jazdy w fazie play-off.

Poznańska ekipa bardzo długo pozostawała bez żadnego juniora, jednak w ostatniej chwili PSŻ-owi udało się zakontraktować Kacpra Kłosoka, byłego zawodnika PGG ROW-u Rybnik. Piotr Paluch zaznacza, że to nie koniec wzmocnień formacji młodzieżowej. - Ekipa zbudowana przez prezesa i zarząd jest jednak dobra i jeszcze tylko formacja młodzieżowa jest do uzupełnienia, ale będą rozmowy ze Stalą Gorzów i gorzowianie będą reprezentować także Poznań i nabierać tam doświadczenia z korzyścią dla obu miast - mówi były szkoleniowiec klubu z Gorzowa, a obecnie trener PSŻ-u. 

Zdaniem Piotra Palucha specHouse PSŻ jest w gronie pięciu drużyn, które będą walczyć o awans do fazy finałowej i promocję do eWinner 1. Ligi Żużlowej i nie będzie powtórki z sezonu 2020, kiedy to krośnianie zdominowali walkę o awans. - Patrząc na inne drużyny można powiedzieć, że też się wzmocniły i liga będzie naprawdę ciekawa. W tamtym sezonie Krosno było zdecydowanym faworytem i nie przegrało żadnego meczu. Teraz jest pięciu kandydatów do wejścia do play-offów i myślę, że wśród tych drużyn jest też poznańska ekipa - mówi Paluch.

źródło: PSŻ Poznań


Aby nie przegapić najciekawszych artykułów kliknij obserwuj speedwaynews.pl na Google News

Obserwuj nas!
Artykuł załadowany: 0.9665 sekundy

Rozliczenia transakcji kartą płatniczą i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl