REKLAMAspeedway hero
REKLAMAeWinner Banner

Australijczyk z kontraktem w Wölfe Wittstock

Jye Etheridge

Jye Etheridge (fot. Arkadiusz Siwek)

W czwartkowe przedpołudnie Wölfe Wittstock pochwaliło się kontraktem z nowym zawodnikiem. "Wilki" pozyskali 25-letniego Australijczyka.

Nowy zawodnik w szeregach klubu Franka Mauera to żużlowiec związany wcześniej z rybnickim ROW-em. Nie odegrał on tam jednak znaczącej roli, gdyż nie ścigał się w rozgrywkach ligowych. Jedyny epizod w barwach tego zespołu to udział w sparingu przeciwko Falubazowi Zielona Góra. Opisywany zawodnik to Jye Etheridge, który na sezon 2021 zasili Wölfe Wittstock.

Australijczyk z pewnością jest zadowolony z zawarcia umowy w polskiej lidze, gdyż w ubiegłym sezonie bardzo zależało mu na znalezieniu pracy w naszym kraju. Mówił o tym otwarcie w rozmowie z naszym korespondentem.  - Jeśli będzie trzeba wybrać jedną ligę, to tak, jestem gotów mieszkać w Polsce i tu się ścigać. Mam sprzęt, wszystko przygotowane do sezonu i szukam tylko okazji, nawet jeśli przyjdzie mi zrezygnować z innych lig - mówił wiosną Etheridghe. W ubiegłym sezonie 25-latek miał ważne kontrakty w Berwick Bandits i Belle Vue Aces w Wielkiej Brytanii oraz Esbjerg Vikings w Danii.

Aby nie przegapić najciekawszych artykułów kliknij obserwuj speedwaynews.pl na Google News

Obserwuj nas!

0Komentarze

Dodawanie komentarzy tylko dla zalogowanych. Kliknij tutaj aby się zalogować lub zarejestruj się.

Portal www.speedwaynews.pl/ nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
    Nie ma jeszcze komentarzy...
Artykuł załadowany: 0.9205 sekundy

Rozliczenia transakcji kartą płatniczą i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl