REKLAMAYT
REKLAMAwosp

Od dzieciaka do... kozaka (2)

Krzysztof Buczkowski

Krzysztof Buczkowski (fot. Piotr Kin)

Kurz już dawno opadł, ze stadionów zniknęli ostatni kibice. W świecie żużla nastała, wydawać się może, zbyt długa przerwa zimowa. Międzysezonowy czas to idealny moment na to, by powspominać sylwetki tych, bez których nie wyobrażamy sobie dzisiejszego żużla.

„Od dzieciaka do… kozaka” – jest to autorski projekt portalu speedwaynews.pl we współpracy ze sklepem internetowym pamiatkikibica.pl. Chcemy Wam przypomnieć zawodników od początku ich kariery do dnia dzisiejszego. 

Brązowy medalista drużynowych mistrzostw świata z 2015 roku i dwukrotny drużynowy mistrz świata juniorów, a także brązowy medalista IMP z 2012 roku. Przez całą swoją długą karierę związany przede wszystkim z Grudziądzem i Bydgoszczą. Wychowanek i wieloletni kapitan GKM-u. Krzysztof Buczkowski w trakcie swojej kariery zawsze był solidnym punktem drużyn, w barwach których startował.

W meczach o DMP występuje od 2002 roku, kiedy to zdał egzamin na licencję „Ż” i sezon 2021 będzie jubileuszowym, 20. rokiem startów Buczkowskiego na polskich torach w walce o medale krajowego czempionatu. Po kilku latach jazdy w Grudziądzu „Buczek” zdecydował się na dołączenie do Motoru Lublin, który będzie jego czwartym klubem w kraju nad Wisłą.

Zapraszamy na chwilowe przeniesienie się w czasie i skrót długiej, pięknej kariery Krzysztofa Buczkowskiego na zdjęciach naszego fotografa!

Galerię przygotował Piotr Kin, właściciel sklepu internetowego pamiątkikibica.pl


Zwrot za pierwszy zakład do 155 PLN z kodem SPEEDWAYNEWS -> sprawdź szczegóły!


 


Aby nie przegapić najciekawszych artykułów kliknij obserwuj speedwaynews.pl na Google News

Obserwuj nas!
Artykuł załadowany: 1.145 sekundy

Rozliczenia transakcji kartą płatniczą i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl