REKLAMAeWinner Banner

Walasek z umową. „Ma z nami podpisany kontrakt z opcją wypożyczenia”

Grzegorz Walasek

Grzegorz Walasek (fot. Łukasz Wilk)

Przyszłość Grzegorza Walaska bardzo długo pozostawała niewiadomą. Wiemy już jednak, że 44-latek podpisał umowę z Arged Malesą TŻ Ostrovią, jednak na wiosnę najprawdopodobniej zostanie wypożyczony.

Sezon 2020 nie był spełnieniem marzeń Grzegorza Walaska. Indywidualny mistrz Polski z 2004 roku uzyskał 22. średnią biegopunktową w eWinner 1. Lidze Żużlowej na poziomie 1,77. Bardzo mocno zawyżają ją jednak niezwykle udane domowe mecze, podczas których Walasek był liderem Arged Malesa TŻ Ostrovii. Na wyjazdach wychowanek Falubazu Zielona Góra miewał spore problemy ze skuteczną jazdą i długo nie wiadomo było, czy ostrowski klub zdecyduje się na przedłużenie umowy z „Gregiem”.

Wiemy już, że Grzegorz Walasek zdecydował się na podpisanie kontraktu z ostrowskim klubem, choć mało realne wydają się jego dalsze występy w barwach klubu z Wielkopolski. - Grzegorz ma podpisany z nami kontrakt z opcją wypożyczenia, ale jak będzie, przekonamy się wiosną - mówi prezes ostrowian, Waldemar Górski.

Do drużyny z Ostrowa dołączyli w listopadzie Patrick Hansen, Daniel Kaczmarek i uczestnik cyklu Speedway Grand Prix, Oliver Berntzon. Ponadto w klubie pozostali Tomasz Gapiński, Nicolai Klindt i Adrian Cyfer.

źródło: wlkp24.info


Aby nie przegapić najciekawszych artykułów kliknij obserwuj speedwaynews.pl na Google News

Obserwuj nas!
Artykuł załadowany: 0.8999 sekundy

Rozliczenia transakcji kartą płatniczą i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl