REKLAMAeWinner Banner

Krzysztof Kasprzak powraca do swojego byłego klubu

Krzysztof Kasprzak

Krzysztof Kasprzak (fot. Łukasz Wilk)

W 2020 roku kibice nie oglądali na szwedzkich torach Krzysztofa Kasprzaka. Przerwa w startach w BAUHAUS-ligan potrwa jednak tylko jeden sezon. Od przyszłego roku Kasprzak znów będzie bronił barw Lejonen Gislaved.

Zakończony sezon w Szwecji miał wyjątkowy przebieg. Po skróconej fazie zasadniczej wszystkie drużyny rywalizowały w ćwierćfinałach, a najlepsi następnie półfinałach i finale. Jednymi z największych przegranych byli właśnie zawodnicy z Gislaved, którzy zwyciężyli w rundzie właściwej, jednak w półfinale ulegli późniejszym mistrzom, Masarnie Avesta.

Teraz do drużyny Lejonen dołącza Krzysztof Kasprzak, który zdobywał dla niej punkty w sezonach 2015 i 2019. - Utrzymywaliśmy kontakt z KK przez cały sezon i jest bardzo chętny do powrotu w przyszłym roku. Zakwalifikował się do SGP i chce dużo jeździć, aby utrzymać formę. To świetny zawodnik, który zmieści się w zespole w naszym budżecie - mówi Mikael Holmstrand, menadżer Lejonen. 

Wcześniej „Lwy” ogłosiły porozumienia m.in. z Kacprem Woryną i uczestnikami cyklu Speedway Grand Prix, Oliverem Berntzonem oraz Robertem Lambertem. Pełną kadrę ekipy z Gislaveda prezentujemy poniżej.

Aktualna kadra Lejonen Gislaved:
Krzysztof Kasprzak
Kacper Woryna
Rohan Tungate
Oliver Berntzon
Robert Lambert
Nicolai Klindt
Mathias Thörnblom
Linus Eklöf
Casper Henriksson

źródło: lejonen.se


Aby nie przegapić najciekawszych artykułów kliknij obserwuj speedwaynews.pl na Google News

Obserwuj nas!
Artykuł załadowany: 0.9466 sekundy

Rozliczenia transakcji kartą płatniczą i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl