REKLAMAeWinner Banner

Andrzej Lebiediew zostaje w Smedernie. „W Eskilstunie czuję się jak w domu”

Andrzej Lebiediew

Andrzej Lebiediew (fot. Sebastian Siedlik)

Eskilstuna Smederna miala tytuly w latach 2017-2019. Sezon 2020 był dość pechowy dla klubu ze względu na problemy finansowe. Dziś Smederna ogłasza, że na przyszły rok w drużynie pozostaje Łotysz - Andrzej Lebiediew.

- Przedłużenie z Andrzejem było bez wątpienia z naszej strony, a nie Andrzeja. Szybko zgodziliśmy się na przedłużenie kontraktu. Będzie to szósty sezon Andrzeja dla Eskilstuny Smederna. Andrzej jest wojownikiem, który zawsze daje 100% drużynie i wielokrotnie pokazał, że razem zrobimy teraz wszystko, by uratować szósty złoty medal klubu - powiedział Jimmy Jansson, menedżer sportowy Smederny.

Lebiediew podziela entuzjazm Janssona i nie ukrywa, że w tym klubie czuje się bardzo dobrze. - Smederna była moim pierwszym wyborem. W Eskilstunie czuję się jak w domu, czuję się dobrze z liderami zespołu, ich sposobem myślenia z budowaniem zespołu i duchem zespołu, który zwykle tworzą w trakcie sezonu. Ponadto uwielbiam tor Smederny, moim zdaniem jest to najlepszy tor wyścigowy w Szwecji. W ciągu 5 lat jeździłem dla Smederny, zdobyłem z drużyną trzy złote mistrzostwa Szwecji i teraz mam nadzieję, że uda nam się ponownie rzucić wyzwanie i zdobyć złoto w mistrzostwach Szwecji w 2021 roku. Jeśli chodzi o moje indywidualne cele na nadchodzący sezon, przede wszystkim chcę być w dobrej formie, aby zdobyć wiele punktów w Szwecji i Polsce. Na koniec życzę klubowi, urzędnikom, kierownictwu i fanom Blacksmith Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku! Do zobaczenia wkrótce na stadionie - przyznał Łotysz dla klubowych mediów.

Źródło: eskilstunasmederna.se

 

Zwrot za pierwszy zakład do 155 PLN z kodem SPEEDWAYNEWS -> sprawdź szczegóły!


Aby nie przegapić najciekawszych artykułów kliknij obserwuj speedwaynews.pl na Google News

Obserwuj nas!
Artykuł załadowany: 0.9275 sekundy

Rozliczenia transakcji kartą płatniczą i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl