REKLAMAeWinner Banner

Australijskie nazwisko w kadrze Wölfe Wittstock!

Fraser Bowes

Fraser Bowes (fot. Judy Mackay)

Niemiecki zespół ogłosił pozyskanie w swe szeregi zawodnika prosto z Antypodów. Kolejnym żużlowcem w kadrze Wölfe Wittstock został 19-letni Fraser Bowes. 

Młody Australijczyk ścigał się dotychczas tylko w swojej ojczyźnie. Pozyskanie w szeregi klubu naszych zachodnich sąsiadów sprawi, że zawodnik będzie miał swoją pierwszą okazję do zaprezentowania się w Europie. Ma on za sobą już kilka sukcesów żużlowych w swojej karierze. W rozegranych w minionym tygodniu, Mistrzostwach Gillman, uplasował się na trzecim miejscu na podium. Pierwsze dwa miejsca zajęli odpowiednio Dakota Ballantyne i Mitchell Cluff. Australijczyk w fazie zasadniczej turnieju jechał bardzo dobrze, zdobywając na torze osiem punktów w czterech objechanych przez siebie biegach. W finale musiał jednak uznać wyższość Ballantyne'a i Cluff'a. 

Fraser Bowes nie będzie jedynym Australijczykiem reprezentującym Wölfe Wittstock w sezonie 2021. Prócz niego, podpisanie kontraktu ogłosił też Jye Etheridge. 25-latek zawarł już wcześniej umowę w polskiej lidze, z ROW-em Rybnik. Nie doczekał się jednak swojego debiutu w zespole Rekinów.

Jak podkreślili działacze Wölfe Wittstock, młody zawodnik ma w swojej karierze wsparcie od Jasona Crumpa i Taia Woffindena. Pozostaje również w przyjacielskich relacjach z Benem Ernstem, który również znajdzie się w kadrze zespołu w przyszłorocznych rozgrywkach.

Źródło: MSC "Wölfe" Wittstock 

Aby nie przegapić najciekawszych artykułów kliknij obserwuj speedwaynews.pl na Google News

Obserwuj nas!

0Komentarze

Dodawanie komentarzy tylko dla zalogowanych. Kliknij tutaj aby się zalogować lub zarejestruj się.

Portal www.speedwaynews.pl/ nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
    Nie ma jeszcze komentarzy...
Artykuł załadowany: 0.7211 sekundy

Rozliczenia transakcji kartą płatniczą i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl