REKLAMAspeedway hero
REKLAMAeWinner Banner

Matej Žagar: Gwizdy w Zielonej Górze były ciekawe

Matej Žagar

Matej Žagar (fot. Niklas Breu)

Matej Žagar po całkiem udanym dla siebie seznie 2020 był zmuszony opuścić Motor Lublin. Nowego pracodawcę Słoweniec znalazł jednak bardzo szybko i zdecydował się na dołączenie do RM Solar Falubazu Zielona Góra. 

Nowy zawodnik zielonogórskiej drużyny bardzo szybko doszedł do porozumienia z Wojciechem Domagałą, prezesem RM Solar Falubazu. Dla Mateja Žagara ekipa z Grodu Bachusa będzie już siódmym klubem w Polsce. Wcześniej Słoweniec występował w Gorzowie, Toruniu, Gnieźnie, Częstochowie, Lublinie i Rzeszowie.

18-krotny mistrz Słowenii nie szczędzi ciepłych słów swojemu nowemu klubowi i żartobliwie wspomina czasy, kiedy przyjeżdżał do Zielonej Góry jako zawodnik m.in. Stali Gorzów. - Uważam, że Falubaz to porządny klub i czuję pełen respekt. Wiele razy zdobywał mistrzostwo Polski. Drużyna ma fajną historię i ciekawych kibiców, którzy bardzo mocno wspierają i gdy zawsze byłem w przeciwnej drużynie, to gwizdy były ciekawe (śmiech), ale lubię ludzi z charakterem, więc to mi pasuje - mówi Matej Žagar.

W Zielonej Górze Słoweniec będzie współpracować z nowym szkoleniowcem. - Z trenerem Żyto już się trochę znamy. Od razu, gdy widziałem trenera, to myślałem: „jest Piotr Żyto, to będzie przyczepny tor” - żartuje z uśmiechem na ustach uczestnik cyklu Speedway Grand Prix, który miał wiele powodów do wyboru Falubazu - Gdy wybieram klub, to chcę, żeby byli tam zawodnicy, z którymi mam normalny kontakt i którzy są w porządku także poza torem. Oczywiście każdy chce zrobić jak najlepszy wynik na torze, ale atmosfera jest bardzo ważna i to już niejednokrotnie w sporcie się potwierdzało - kwituje nowy nabytek klubu spod znaku Myszki Miki.

źródło: FalubazTV

 

Zwrot za pierwszy zakład do 155 PLN z kodem SPEEDWAYNEWS -> sprawdź szczegóły!

Aby nie przegapić najciekawszych artykułów kliknij obserwuj speedwaynews.pl na Google News

Obserwuj nas!

0Komentarze

Dodawanie komentarzy tylko dla zalogowanych. Kliknij tutaj aby się zalogować lub zarejestruj się.

Portal www.speedwaynews.pl/ nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
    Nie ma jeszcze komentarzy...
Artykuł załadowany: 1.21 sekundy

Rozliczenia transakcji kartą płatniczą i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl